“من خواهد بود بسیار مراقب باشید در وسط خیابان’: وجود داشته است حداقل 66 خودرو-رمنج از حملات در آمریکا پس از مارس 27

مردم در حال اجرا جیغ و فریاد کلمات کفر. اجسام پرتاب شده در هوا برداشته بر روی شیشه جلو و یا به دام افتاده در زیر ماشین و کامیون نیمه. آن را تبدیل به یک هولناک و آشنا صحنه در هفته های اخیر.

در میان هزاران نفر از تظاهرات سراسری علیه خشونت پلیس ده ها تن از رانندگان را شخم جمعیت معترضان راهپیمایی در جاده بالا بردن سوال در مورد درایور انگیزه.

در حالی که شاهد اجرای قانون و تروریسم کارشناسان می گویند که برخی از خودرو حوادث به نظر می رسد هدفمند و با انگیزه های سیاسی دیگران به نظر می رسد شرایطی که راننده وحشت زده شد و یا خشمگین معترضان در اطراف وسیله نقلیه خود را.

“گروههایی هستند که نمی خواهند مردم به اتومبیل های خود را و درایو آنها را به سیاه و سفید زندگی مسائل معترضان به طوری که آنها نمی خواهد اعتراض کنه. وجود دارد یک عنصر از تروریسم وجود دارد. آن است که همه آنها ؟ هیچ” گفت: J. J. MacNab یک همکار در دانشگاه جورج واشنگتن برنامه مقابله با افراط گرایی در. “من در آن به عنوان یک ضد تظاهرات گروهی از اعمال که برخی از آنها سفید supremacist برخی نه.”

نیویورک و دنور, مینیاپولیس: اخلال ویدئوها نشان می دهد وسایل نقلیه شخم به جورج فلوید تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا

شده اند وجود دارد حداقل 66 حوادث رانندگی اتومبیل به معترضان بین مارس 27 جولای 6, از جمله 59 توسط شهروندان و هفت با اجرای قانون با توجه به Ari ویل تروریسم محقق در دانشگاه شیکاگو پروژه امنیت و تهدید. ویل شروع به پیگیری حوادث به عنوان تظاهرات فنر در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

شده اند وجود دارد دو مرگ و میر در سیاتل و در بیکرزفیلد کالیفرنیا — و حداقل 24 از موارد غیر نظامی متهم شده اند با اجرای قانون ویل گفت.

حداقل 19 غیر نظامی و حوادث پس از 27 مه شده اند ‘روشن’ موارد از کینه توزی

بسیاری از این حوادث دستگیر شدند, عکس ها و یا فیلم به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی – دو پلیس نیویورک وسایل نقلیه شخم به تظاهرکنندگان به عنوان جمعیت هل یک مانع در برابر یکی از آنها یک زن در یک SUV رانندگی را از طریق یک جمعیت در دنور یک دیترویت خودروی پلیس شتاب دور با یک مرد آور در هود.

این هفته رانندگان زده معترضان در بلومینگتون ایندیانا و ایستگاه هانتینگتون نیویورک. صحنه های مشابه را در لس آنجلس و بوستون, Tulsa, تالاهاسی و سن خوزه.

ویل گفت که با تجزیه و تحلیل پوشش خبری دادگاه اسناد و الگوهای رفتاری — مانند زمانی که مردم گفته فریاد زد: تهمت در تظاهرات و یا تبدیل به اطراف برای یک ثانیه ضربه — او مصمم است که حداقل 19 از 59 حوادث غیر نظامی بودند مخرب و چهار بودند. ویل گفت که او به اندازه کافی اطلاعات برای طبقه بندی انگیزه های باقی مانده 36 حوادث.

یکی از “clear-cut” در مورد کینه توزی MacNab گفت: در اوایل ماه ژوئن در لیکساید ویرجینیا. یک “قسم خورده Klansman” سوار به معترضان در جاده revved موتور خود را و پس از آن سوار را از طریق جمعیت و زخمی شدن یک نفر, Henrico County مشترک المنافع وکیل شانون تیلور در بیانیه ای گفت.

36 ساله شد “مبلغ از مؤتلفه ایدئولوژی” تیلور گفت. او بعدها به اتهام چهار فقره حمله با جرایم ناشی از نفرت دو فقره felonious اقدام مخرب زخمی و یک تعداد از جنایت ضربه و اجرا کنید.

“ما از طریق زندگی می کردند این در ویرجینیا در شارلوتزویل در سال 2017,” تیلور گفت: ارجاع هنگامی که یک نئو نازی ها کشت و زرع ماشین خود را از طریق جمعیت از counterprotesters در یک متحد حق تجمع قتل هدر Heyer. راننده بود و محکوم به زندگی در زندان به جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه.

در حدود همان زمان در خمین, کالیفرنیا, سرنشینان جیپ نمایش “نگه داشتن امریکا بزرگ” پرچم آمار دو تن بودند که در جاده ها باعث جراحات جزئی با توجه به ویسالیا ، شاهدان گفت: کسانی که در داخل خودرو بودند به تمسخر گرفتن معترضان توسط حجامت گوش خود را به عنوان اگر آنها نمی تواند بشنود خود پرداختند. معترضان شروع به شعار profanities و پرتاب موارد قبل از آنها نزدیک جیپ که پس از آن شتاب هدف قرار دادن معترضان قبل از رانندگی.

دادستان شهرستان نیست شارژ راننده شنبه گفت که معترضان درگیر نیست “مجروح” و راننده و مسافران احساس تهدید. دیگر غیر نظامیان و افسران پلیس به طور مشابه ادعا کرد که آنها را از طریق معترضان زیرا آنها ترس از آنها و می خواستم برای فرار از این وضعیت.

MacNab اشاره کرد که در حالی که رانندگان ممکن است می گویند آنها ترس از معترضان “برخی از این ترس در حال رفتن به آمده از نژادپرستی و تعصب است.”

ویدئوها از خودرو rammings را تبدیل به یک الگوی رفتاری در سفید برتری محافل’

انگیزه و شرایط بسیاری از رانندگان هنوز هم اتفاق می افتند.

مقامات در ایالت مینه سوتا گفت: در ماه گذشته که 35 سال از نیمه راننده کامیون که سوار را از طریق جمعیت از هزاران نفر از معترضان جمع شده بر روی یک پل بود نه به عمد هدف قرار دادن این گروه است. و یک وکیل مرد سیاه و سفید که آمار دو تظاهرات در سیاتل کشتن یکی گفت: تصادف یک “وحشتناک, تصادف وحشتناک.” دادستان ظ روز چهارشنبه سه نفر به اتهام جنایت علیه انسان است.

تصویری از بسیاری از خودرو rammings گردش اند در رسانه های اجتماعی از جمله سفید supremacist وب سایت گفت: MacNab که گفت او را دیده است “شورش” تفسیر در فیلم ها به اشتراک گذاشته شده به رنگ سفید supremacist, YouTube, Facebook و توییتر حساب.

“این تبدیل به چیزی از یک الگوی رفتاری در سفید برتری محافل. وجود دارد می تواند یک عکس از یک ماشین رانندگی به یک جمعیت و پس از آن وجود خواهد داشت یک طنز آمیز سخن گفتن در مورد آن. آن را قطعا بخشی از گفتمان” گفت: Daniel Byman, یک عضو ارشد در بروکینگز که تحقیقات مبارزه با تروریسم و خاورمیانه امنیت. “آنها در حال انجام بسیاری از شوخی-نه-شوخی نوع طنز … است که مدرن سفید supremacist جهان است.”

Byman گفت: او را دیده الگوی رفتاری قبلا به اشتراک گذاشته شده توسط Charlottesville قاتل گردش در supremacist محافل. راست افراطی تبدیل به “یک بیت از یک سنت” پس از قتل MacNab گفت.

وسایل نقلیه که سابقه استفاده شده برای ترور و ‘داعش ساخته شده آن را یک علم’

وسایل نقلیه استفاده شده است به عنوان ابزار ترور برای چند دهه, اما آنها بیشتر رایج است در حال حاضر از آنها 10 سال پیش کارشناسان گفت. آن داعش است که در ابتدا محبوبیت تاکتیک و اشاعه اطلاعات در مورد نحوه استفاده از آن گفت: لورنزو Vidino مدیر دانشگاه جورج واشنگتن برنامه مقابله با افراط گرایی در.

“بین 2014 و 2017, ما شاهد چندین حملات داعش بسیار دقیق در انواع زبان ها است که به دستورالعمل های روشن در مورد آنچه کامیون ها به استفاده از, چگونه به اجاره یک کامیون و چگونه به آمار گروه” Vidino گفت. “داعش ساخته شده آن را یک علم است.”

بسیاری از کسانی که در حملات شده اند در اروپا و خاورمیانه Vidino گفت. تروریست های تحت نفوذ “دولت اسلامی” وسایل نقلیه استفاده می شود برای کشتن مردم در نیس فرانسه در سال 2016 و در پل لندن در سال 2017. که در آن سال یک مرد را تحت تاثیر قرار دولت اسلامی کشته شدن هشت نفر هنگامی که او سوار یک وانت در حدود یک مایل در پایین منهتن.

دیگر گروه های افراطی را قرض گرفته این تاکتیک Vidino گفت. در سال 2018 یک عضو از یک زن ستیز آنلاین خرده فرهنگ سوار یک ون به مرکز شهر تورنتو به قتل 10 نفر.

جورج فلوید تظاهرات: جنبش می رسد حتی شهرهای کوچک آمریکا نیز در برابر نژادپرستی نظاممند

فضایی حملات شده اند “تجاری وابسته wannabes که در زمان بسیار مرگبار است,” او گفت:. تاکتیک ارزان و را چندان هماهنگی و یا سازمانی پشتیبانی می کند. آن را نیز “دوربین دوستانه” Vidino گفت.

“این Charlottesville حمله منجر به کشته شدن یک نفر اما آن گیر کرده و در ذهن همگان چون شما این عینک از بدن پرواز. این جاذب. آن را. و این چیزی است که بسیاری از افراط گرایان به دنبال. آن ترس و وحشت مردم,” او گفت:.

در ایالات متحده این تاکتیک برای اولین بار معرفی شد توسط راست در اطراف 2016 برای حمله به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و تظاهرات علیه داکوتای دسترسی به خط لوله ویل گفت: در توییتر موضوع. این زمانی است که “حق شروع به ایجاد الگوهای رفتاری به جشن” حملات, او گفت:.

“من بسیار مراقب باشید در وسط خیابان” MacNab گفت. “وجود دارد یک مقدار قابل توجهی از مردم که فکر می کنم که هر از معترضان در خیابان را دارد و این طرز فکر خطرناک.”

کمک: الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروز; ارنست رولینز و امیلی Ernsberger, The Herald-Times (بلومینگتون, Ind.); امیلی Mavrakis, Gainesville.com; Sheyanne N. رومرو و کیرا هاس کالیفرنیا (کالیفرنیا.) بار-دلتا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de