MLS نیروهای coronavirus زده FC Dallas به بازگشت از مسابقات

یک MLS تیم ویران شده توسط coronavirus بود مجبور به خروج از فوتبال حرفه ای در لیگ بازگشت-به-بازی مسابقات دوشنبه

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

یک MLS تیم ویران شده توسط coronavirus بود مجبور به خروج از فوتبال حرفه ای در لیگ بازگشت-به-بازی مسابقات دوشنبه در چه اعتقاد بر این بود به طور بی سابقه ای حرکت می کند.

FC Dallas نمی خواهد شرکت در "MLS بازگشت" مسابقات — برنامه ریزی برای شروع: چهارشنبه — پس از 13 بازیکن و یک مربی آزمایش مثبت برای این ویروس در روزهای اخیر لیگ برتر را اعلام کرد.

اعتقاد بر این است که اولین نمونه ای است که در آن یک لیگ حرفه ای ممنوع است یک تیم از پیوستن به باشگاه های دیگر در بازگشت به بازی در میان coronavirus بیماری همه گیر. این پرسش که آیا دیگر کمیسیون را دنبال کت و شلوار اگر تیم در لیگ نیز ضربه سخت coronavirus.

"با توجه به تاثیر تعداد آزمون مثبت در این باشگاه توانایی برای آموزش و بازی رقابتی و مسابقات ما را ساخته اند این تصمیم به برداشت FC Dallas از MLS برگشت مسابقات" لیگ کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت.

FC Dallas در بیانیه ای گفت: این پشتیبانی از لیگ تصمیم.

"در حالی که ما نا امید سلامت و ایمنی ما سفر هیئت به عنوان به خوبی به عنوان ما لیگ همکاران بالاترین اولویت ما است" سر مربی Luchi گونزالس گفت.

MLS شناور ایده جایگزینی برخی از بازیکنان دالاس که تست مثبت با معادل جزئی بازیکنان لیگ برتر از این تیم USL affilate اما MLSPA شات کردن این ایده با توجه به ورزشی است.

هفته مسابقات برگزار شد در ESPN دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا., در کنار سرگیری این فصل NBA در یک حباب مانند جو با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سه دالاس بازیکنان فوتبال تست مثبت برای این ویروس قبل از این تیم وارد در فلوریدا در اواخر ماه گذشته و در بیشتر موارد به دنبال. تیم تحت قرنطینه در آن اتاق های هتل از, و در حال حاضر هماهنگی برنامه ریزی برای بازگشت به تگزاس که در آن coronavirus موارد تشدید کرده اند در هفته های اخیر.

MLS گفت که سه بازیکن دیگر از تیم های مختلف نیز آزمایش مثبت پس از لیگ انجام شده 557 بازیکن تست. بازیکنان به آزمایش می شود هر روز و یا روز قبل از بازی.

هیچ نامهای از بازیکنان که تست مثبت بودند منتشر شد.

توسعه می آید به عنوان ورزشی, لیگ های سراسر کشور سعی کنید برای از سرگیری بازی حتی به چندین ایالت روزانه تنظیم پرونده برای coronavirus موارد است.

چند MLB و بازیکنان NBA در حال حاضر تصمیم گرفتند مربوطه خود را فصل به فصل در حالی که اورلاندو غرور حرفه ای فوتبال زنان, تیم بیرون کشیده و از آن لیگ را راه اندازی مجدد مسابقات خود را در آن توافق ماه گذشته پس از چند بازیکن و کارکنان آزمایش مثبت است. هر دو MLB و NBA اما باید یک استخر بزرگتر از بازیکنان که می تواند خواسته به گام و بازی در صورت نیاز.

MLS است که 26 تیم تعطیل در ماه مارس به دلیل ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن