"من فکر نمی کنم شما پایان همه': رند پل انتقاد Anthony Fauci در سنا شنیدن

بن توبین و مندی مک لارن لویی پیک مجلهمنتشر شده 6:53 PM EDT مارس 12 سال 2020سناتور. رند پل درهم با ملت مهمترین

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

سناتور. رند پل درهم با ملت مهمترین COVID-19 بهداشت عمومی کارشناس در یک کمیته مجلس سنا جلسه روز شنبه بیش از فرستادن بچه ها به مدرسه و بازگشایی اقتصاد است.

صحبت در جلسه کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی پل R-Ky., گفت: آن را "مضحک" به یک استراتژی ملی از فرستادن بچه ها به مدرسه در پاییز و حمله Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

پولس گفت که COVID-19 میزان مرگ و میر کودکان بسیار کمتر از بزرگسالان است و او با اشاره به سوئد که نگه داشته است مدارس باز برای کودکان زیر 16 و خارج از 10 کشور در جهان برای COVID-19 مرگ و میر سرانه. سوئد, کند, اما, اند, بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در اسکاندیناوی.

"اگر ما نگه داشتن بچه ها از مدرسه برای یک سال دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد این است که فقیر و محروم از بچه ها که اصلا پدر و مادر که قادر به آموزش آنها را در خانه می رویم به یاد بگیرند که برای یک سال کامل" پل گفت.

رئیس جمهور در مقابل دکتر: پیام ها و تن درگیری در مسافت های طولانی COVID-19 بحث

پل سرزنش Fauci و گفت: "من فکر نمی کنم شما پایان همه. من نمی فکر می کنم شما یک فرد است که می شود به یک تصمیم است. ما می توانید گوش دادن به توصیه های خود را, اما مردم وجود دارد و در طرف دیگر وجود دارد گفت: نمی شود یک موج است و ما با خیال راحت می توانید باز کردن اقتصاد است."

Fauci در زمان استثنا به پل نظرات گفت که او هرگز خود را به "تنها صدای این" و این که او نمی دهد مشاوره در مورد "هر چیزی غیر از سلامت عمومی است."

هر چند Fauci گفت که کودکان را کاهش میزان مرگ و میر نسبت به بزرگسالان و افراد مسن او اضافه کرد که "من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید اگر ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار" از COVID-19.

"من بسیار مراقب باشید و امیدوارم فروتن در دانستن است که من نمی دانم همه چیز در مورد این بیماری" Fauci گفت. "و به همین دلیل است که من بسیار می باشد در ساخت گسترده ای پیش بینی."

Fauci شهادت: 5 takeaways از سنا coronavirus شنوایی

پولس به کمتر از یک روز پس از کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear اعلام a 10-year-old Kentucky کودک در شرایط بحرانی با توجه به COVID-19.

پاسخ به یک سوال از بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست. قبلا در این جلسه Fauci به نام امکان داشتن یک واکسن در زمان برای بازگشت از K-12 و یا دانشجویان در پاییز "غیر واقعی است."

"حتی در سرعت بالا ما در حال رفتن ما نمی دیدن واکسن در توانایی افراد برای بازگشت به مدرسه, این مدت است."

دنبال بن توبین در توییتر: @TobinBen.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن