"من نمی توانم نفس بکشم': معترضان دراز کشیدن بر روی DC خیابان فلوید تکرار کلمات

David Jackson, Michael Collins, میشل R. Martinelli, Rebecca مورن و تام chris chavez ایالات متحده آمریکا امروزم

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

یک گروه بزرگی از معترضان غیر روحانی کردن در واشنگتن خیابان به تکرار کلمات جورج فلوید گفت: به عنوان او دوخته بود توسط افسران پلیس دقیقه قبل از او درگذشت.

گروه غیر روحانی کردن در خیابان پنسیلوانیا در پایتخت کشور و تکرار عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" قبل از ادامه راهپیمایی خود را از طریق سی

فلوید درگذشت, on May 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس دوخته فلوید گردن به پایین را با زانو خود را برای نزدیک به دو ساعت بود که به او دستبند و گفت: او نمی تواند نفس بکشد.

او بی توجه بود توسط پرسنل پزشکی در صحنه وارد شدند. پلیس گفت: آنها در پاسخ به یک گزارش جعلی در حال پیشرفت است.

"آن را نقل مکان کرد به من شما می دانید چه کنم ؟ همه در همگام" شمال ویرجینیا ساکن EB Mackee گفت: در مورد همه شعار فلوید کلمات.

Mackee افزود: "این بیانیه به دروغ پایین و می گویند," من نمی توانم نفس بکشم!' آن را به شما می دهد بصری از آنچه در آن برای کسی وجود داشته باشد نه دقیقه گفت: آنها نمی تواند نفس بکشد. بنابراین ما فقط ساخت اظهارات."

چهارشنبه تظاهرات بخشی از یک روز جدید از تظاهرات در پایتخت آغاز شده است که در نزدیکی کاخ سفید, صحنه از شش روز از تظاهرات.

چیزهایی که شروع کردم با مأموران اجرای قانون قطع اصلی اعتراض منطقه در نزدیکی پارک لافایت و کاخ سفید است. این حرکت توسط پلیس فرستاده معترضان در امتداد مسیرهای دیگر در این شهر که شامل راه رفتن به سمت کاپیتول هیل.

محدود کردن اعتراض منطقه نشسته بود و با تظاهر کنندگان که گفت که مقامات – به خصوص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به سادگی می خواهید به آنها را خاموش.

"آن را مانند آنها می خواهند برای خلاص شدن از ما به طور دائم - آنها می خواهند ما را به رفتن گفت:" گوکچه Squalls, 19, از Alexandria, Va., یک دانشجو در دانشگاه ایالتی جکسون در می سی سی پی.

بیشتر: DC شهردار می گوید با استفاده از نیروی معترضان در خارج از کاخ سفید قبل از حکومت نظامی است 'شرم آور'

"این دیوانه است آن را سوء استفاده از آن نشان دهنده بی عدالتی به من – این نشان دهنده بی عدالتی" او گفت:.

یکشنبه ششمین روز متوالی از اعتراضات در دی سی به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات که گریبانگیر توجه کشور است.

روز سه شنبه اعتراض در این شهر به پایان رسید مسالمت آمیز پس از پر سر و صدا پنج شنبه که دیدم افسران روشن گروه صلح آمیز از کاخ سفید با پرتابه.

Squalls که گفت او شده است در سایت در طول هفته گفت: معترضان بسیار نزدیکی کاخ سفید روز جمعه ... رو تحت فشار قرار دادند پشت به پارک لافایت روز بعد ... سپس رو تحت فشار قرار دادند فراتر از پارک در اوایل این هفته.

در حال حاضر او با اشاره به آنها منتقل شده اند شمالی و در خیابان 16 فراتر از سنت جان کلیسا.

"من مطمئن هستم که فردا ما را عقب رانده شود و حتی بیشتر" گفت: Squalls با حضور در این تظاهرات با: Lawanda Squalls, 48, Alexandria, Va., واشنگتن کارمند.

نه مادر و نه دختر مقصر اجرای قانون جدید محدودیت های آنها مقصر شخص دیگری.

"این چیزی است که آنها می خواهند به انجام آن چیزی است که تهمت می خواهد به انجام" گفت: Lawanda Squalls. "او می خواهد این است."

آنتونیو Jenkins, 26, یک پرستار زندگی می کند که در واشنگتن دی سی گفت که او از حضور در اولین تظاهرات و نا امید شده بود او نمی توانست نزدیک به کاخ سفید است. او گفت که او درک نیاز برای امنیت, اما آن را احساس می کند مانند دولت فقط می خواهد به تعطیل شد.

"من احساس می کنم مثل آن را نقض حقوق مدنی ما" جنکینز گفت. "این می تواند یک چیز لازم است به دلیل آن است که کاخ سفید ... اما آنها فقط آن را انجام می دهند چرا که این یک اعتراض است."

"غیر ضروری" او گفت:.

جنکینز گفت: او نمی مراقبت در مورد تهمت و فکر نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از او را.

"این فقط یک ظرف غذا' جنکینز گفت. "این یک اعتراضی مردم ایران."

یک زن و شوهر از بلوک های از کاخ سفید یک مرد ایستاده بود و فقط از یک خط نظامی و پلیس ضد شورش و با عصبانیت رو به رو یک افسر سیاه. "شما یکی از آنها" او فریاد زد که افسر نگاه stoically.

اما "شما را که یکنواخت کردن شما یکی از ما," او گفت:. "شما سیاه هستید."

بیشتر: "من عصبانی هستم': DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور

یک مرد با پوشیدن یک ماسک فریاد زد: در نظامی افسران پلیس در یک خط ایستاده و برای جلوگیری از بخشی از جاده. این مرد ناشناس خواسته افسران اگر آنها می تواند تصور کنید هنوز هم ایستاده نه دقیقه به عنوان کسی در بازداشت درگذشت یک مرجع به مرگ جورج فلوید.

"چهار نفر ایستاده بود و تماشا که انسان مرگ و مطمئن ساخته شده است که هیچ کس به او کمک کرد در حالی که قتل ارشد فشرده آسانسور از او. شما می توانید ایستاده وجود دارد و تماشای آن برای نه دقیقه ؟ " مرد پرسید: افسران.

همان مرد گفت: ماموران او "در تلاش برای درخواست تجدید نظر خود را به قلب خود بشریت است."

سی شهردار موریل Bowser خود ساخته شده ظاهر مختصر بعد از ظهر چهارشنبه در میان گروهی از معترضان در 16th Street, فقط در شمال سنت جان کلیسا و پارک لافایت. او راه می رفت به سمت جنوب یک خط از مقامات مجری قانون در مدت کوتاهی پس از 4:15 بعد از ظهر

"ما می خواهیم مردم را به مسالمت آمیز اعتراض" Bowser خود گفت. "هیچ کس می خواهد هر کسی که انجام شده است تخریب شود اما مردم نارضایتی که باید شنیده شود."

خواسته به ارزیابی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این اعتراضات تا کنون Bowser خود موجز بود.

"من فکر می کنم به تلقین کردن یا در واقع ایالات متحده نظامی به یک شهر آمریکایی است نامعقول و شاید غیر قانونی," او گفت:.

Caryn براندون و او نامزد, جف Griner ایستاده بود فقط چند پا از یک خط از افسران پلیس ضد شورش یک بلوک از پارک لافایت و برگزار شد تا عکس های زیادی از جورج فلوید.

براندون از کوه رینیر, Md., گفت: او دارای سه پسر بود. او گفت: او گفت: افسران "من نیاز به دانستن و اعتماد آنها را به انجام کار درست با فرزندان من."

"من نیاز به می دانم که فرزندان من را نمی خواهد از دست دادن زندگی خود را به خاطر پوست خود را سیاه و سفید است در دست افسران پلیس که در حال سوگند به آنها خدمت می کنند," او گفت:

براندون گفت: ماموران پاسخ نداد اما او می تواند بگوید که پیام رو از طریق.

"آنها صحبت نمی کنم" او گفت:. "اما آنها می توانند احساس می کنم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن