من در تضاد بیش از MLB را coronavirus معضل: شرمن

دایاموند righty مایک Leake و اتباع قهرمانان جو راس و رایان زیمرمن اول شد بازیکنان به طور علنی اذعان آنها انصراف از بازی در این فصل است.

فیلیز مدیر کل مت Klentak نشان داد به خبرنگاران گفت که “تعداد انگشت شماری” از بازیکنان خود را آغاز تابستان آموزش COVID-19 لیست — یک شبه مجروح لیست برای کسانی که تست مثبت شده است و یا در تماس با کسانی که. متس GM برودی ون Wagenen گفت: یکی از 40-مرد فهرستی از بازیکنان نیز ممکن است شروع در لیست.

دوقلوها در حال نگه داشتن دو 60-چیزی مربیان تلقی معرض خطر از کار های این سال است.

این حالت عادی زمانی که همه چیز خیلی غیر طبیعی است. این بیس بال در شمال امریکا در این سال — شاید همه تیم های ورزشی. ارزشش را دارد ؟ این سوال است که هر شرکت کننده فن و شاید مهمترین و حیاتی راب مانفرد را به وزن روزانه به لیگ اصلی بیس بال تلاش می کند به حرکت در یک فصل در میان یک بیماری همه گیر.

من در تضاد. من معتقدم MLB باید سعی کنید به بازی و در عین حال من یقین است که مناسب است انتخاب می افتد بطور قابل توجهی کمتر از 100 درصد است.

من نمی خواهم به شهردار در “آرواره ها” گفتن مردمی که آن را بی خطر است برای رفتن در آب زمانی که کوسه است که هنوز هم وجود دارد — از آنجا که coronavirus بسیار وجود دارد و در چند مهم بیس بال متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس این موارد در حال افزایش هستند. و من نمی خواهم به توصیه خاموش کردن یک شرکت است که نه تنها استخدام هزار نفر به طور مستقیم فراهم می کند اما تجارت برای مقدار زیادی از کسب و کارهای دیگر (افشای کامل: از جمله معدن) زمانی که ممکن است وجود دارد یک راه برای بازی فصل در یک محیط نسبتا امن.

خودتان را در کمیساریای صندلی. اگر شما زد و تا به حال از پروتکل های که شما فکر می کنید خواهد شد) نگه داشتن مردمی عمدتا امن و b) باید مراقبت های عالی برای کسانی که قرارداد این ویروس (و به ناچار پرسنل قرارداد ویروس) را به شما و ماندن بسته از نظر معنی دار بازی ها از اکتبر 2019 به اواخر ماه مارس سال 2021 در اولین و اجرای آن آسیب رساندن خطرات ؟

Ryan Zimmerman, center, sits on the field with his daughters Mackenzie, left, and Hayden.
رایان زیمرمن مرکز نشسته در این زمینه با دختران خود مکنزی چپ و هیدن.AP

اطلاعات جدید وارد خواهد شد در نزدیکی روزانه. بیش از 2 ، 000 بازیکنان و مربیان و غیره. خواهد شد ورود در اردوگاه های آموزشی در این هفته خواهد شد و تحت مصرف تست. اگر 5 درصد یا بیشتر یا ویروس و یا تا به حال ویروس, ما باید بریس برای تعدادی از نتایج مثبت برای صعود به بالای 100 (اگر MLB حتی انتشار شماره)? اگر قبل از اینکه یک پنبه حلاجی تمرین زمین پرتاب شده فعال تعداد موارد بالا ؟ چگونه باید MLB ادامه دهید ؟ سریع تر است ؟ آهسته تر ؟ نه در همه ؟

MLB برای مثال در حال برگزاری است در نهایی خاص از 60 برنامه بازی تا زمانی که این نتایج تست و حداقل بازخورد از چند روز اول بهار آموزش.

“ما متعهد به فرآیند آموزش خودمان و یکدیگر را به انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از همه درگیر” ون Wagenen گفت.

ون Wagenen نعمت رفتن به جلو با یک راه اندازی مجدد در بخشی به دلیل آموزش فرآیند ادامه خواهد داد. شاید شیوه های بهتر و/یا درمان هستند ، این واقعا یک روز-به-روز تلاش. این رمان coronavirus پس از آن هنوز هم نسبتا جدید است و ما هنوز در حال یادگیری. شفافیت کامل: من می خواهم برای اولین بار بعد از یانکی ها اردوگاه در روز جمعه و ادامه این وضعیت است. چگونه امن احساس می کنم? من گمان می کنم دیگران را درگیر بازی خواهد ساخت همان محاسبه روز پس از روز.

این است که پا در آب در هر روز است. چه این ویروس ساخته? آنچه را که ما یاد گرفته در مورد ویروس ؟ که در آن ویروس خونتان در حال حاضر ؟

مانفرد کنترل این فصل است. او می تواند آن را متوقف و یا آن را لغو و یا تغییر شکل آن است. این نهاد بسیاری از مسئولیت کمیسر به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند به این لحظه.

MLB است که یک کسب و کار ضروری نوعی که باید باز در طول بهداشت و درمان اضطراری. نه رستوران و نه فروشگاه های خرده فروشی. اما کسانی که در رستوران ها و خرده فروشی را مجبور به حرکت از یک شهر به شهر برای انجام کسب و کار به عنوان MLB را فراموش منطقه ای اگر می توانید آن را به طور منظم فصل شروع خط. MLB نمی خواهد عامل در یک حباب به عنوان NBA امید یا دو حباب به عنوان NHL توطئه است. آیا در حال حرکت در اطراف قرار داده و پرسنل و دیگران در آن شهرستانها در بیش از حد بالا یک خطر است ؟

اگر ما منتظر هیچ خطر خواهد ما غیر قابل جبرانی آسیب و یا بیش از حد بسیاری از کسب و کار?

من فکر می کنم MLB باید این را امتحان کنید, اما من درک و احترام به تصمیمات توسط Leake راس و زیمرمن و همچنین دوقلوها به حفاظت پیشگیرانه آسیب پذیر مربیان است. من رشد بیشتر نگران وقتی که من شنیدن در مورد بازیکنان آغاز اردوگاه آموزشی در COVID-19 لیست.

من آرزو می کنم من تا به حال شفافیت در تصمیم گیری درست.

من جنگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de