مانع Kaapo Kakko باید روشن برای بازی با رنجرز در این فصل

NHL پروتکل های فاز 3 (آموزش در اردوگاه) و فاز 4 (بازی در سری پلی آف جام استنلی) در انتظار تصویب توسط بازیکنان

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

NHL پروتکل های فاز 3 (آموزش در اردوگاه) و فاز 4 (بازی در سری پلی آف جام استنلی) در انتظار تصویب توسط بازیکنان و حکام اما آنها طلسم کردن یک مانع کلیدی برای Kaapo Kakko به روشنی قادر به بازی با رنجرز در این تابستان.

قبل از هر بازیکن می توانید با شرکت در آموزش های رسمی اردوگاه که در حال برنامه ریزی برای شروع دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان اتحادیه و لیگ رای به نفع بازگشت به بازی پروتکل و توافق دسته جمعی, فرمت, او باید تحت یک از پیش مشارکت معاینه پزشکی (PPME). بخشی از این آزمون را ارزیابی اینکه آیا یک بازیکن هر شرایط اساسی است که می تواند در افزایش خطر با COVID-19 عفونت است.

است که توجه داشته باشید برای 19 ساله Kakko که یک نوع 1 ديابت مبتلا به بیماری سلیاک. CDC طبقه بندی نوع 1 دیابت به عنوان یک بیماری با افرادی که ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.

"بازیکنان که پس از مشورت با باشگاه دکتر که انجام PPME و باشگاه را, بیماری های عفونی, متخصص مصمم هستند به طور قابل توجهی خطر ابتلا به یک بیماری جدی به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus تلقی خواهد شد و نا مناسب برای بازی و نباید مجاز به شرکت یا در فاز 3 فاز 4," NHL پروتکل می خواند.

رنجرز رئیس جمهور جان دیویدسون گفت: در ماه گذشته که این تیم خواهد اجازه دهید آن پزشکان و علم دیکته Kakko را در دسترس که در آن زمان تلقی او را خوب به آن بروید. Kakko عامل اندی اسکات گفت: پست در روز سه شنبه هیچ چیز تغییر کرده است از آن زمان و آن است که هنوز این طرح برای تازه کار به بازی.

"اگر پزشکان و جهان علم به ما گفت نه بازی او را بازی نمی کند. آن را که ساده" Davidson گفت: در مصاحبه با گاز خردل در ماه ژوئن. "همانطور که در حال حاضر ما به او در زمین هستند. ما فکر می کنم آن را بی خطر است زمانی که او به پیروی از پروتکل و همه ما انجام بیش از حد. ما درک می کنیم همه چیز از A تا Z. آن مورد مطالعه قرار گرفته است توسط پزشکان ما در بسیاری از اشکال مختلف. اگر وجود دارد یک تغییر است که می آید و آنها می گویند ما نمی فکر می کنم او باید بازی او را بازی نمی کند.

"اما اگر آنها به ما چراغ سبز و او خود را — این تصمیم خود را به یاد داشته باشید — می خواهد به بازی و او را به خانواده اش او را بازی می کند."

Kakko است که در میان رنجرز مشروط از بازیکنان اروپایی بود که همه به نیویورک بازگشت و از روز شنبه هر چند روشن نیست که آیا او در آنها شرکت داشته و در حال انجام فاز 2 — کوچک-گروه داوطلبانه در تمرینات تیم تاسیسات است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن