هوارد طلا را هیچ و بی معنی سرمایه گذاری: وال استریت تبدیل چشم خود را به جنایات مرتکب شده در چین

در چند هفته گذشته گزارش های بیشتر پدید آمده است که شاید گسترده ترین پاکسازی قومی پس از جنگ جهانی دوم است که اق

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

در چند هفته گذشته گزارش های بیشتر پدید آمده است که شاید گسترده ترین پاکسازی قومی پس از جنگ جهانی دوم است که اقدام در دور دست غربی چین در استان سین کیانگ.

چینی رژیم کمونیست در پکن است که به طور سیستماتیک پاک کردن فرهنگ و مذهب از مسلمانان اویغوری که می تواند ردیابی تاریخ خود را پشت هزاران سال است. روش خود را بی رحمانه و وحشیانه: بیش از یک میلیون Uighurs هستند محبوس در "آموزش مجدد" اردوگاه های که در آن آنها باید گزارش نقض سیستماتیک اعمال مذهبی و آنچه که ما استفاده می شود برای تماس با "شستشوی مغزی" در جنگ سرد روز.

دولت ها از جمله تهمت و دولت باید اقدامات را محکوم و مجازات چین است. اما شرکت های بزرگ امریکا است که صرف دو ماه گذشته موجب سیگنالینگ در مسابقه (ما را ببینید اگر این نتایج در واقع استخدام و ترویج بیشتر مردم سیاه و سفید) انجام داده کمی شاید به این دلیل که بسیاری از شرکت های پیوست در ران با پکن است. یک ائتلاف از حقوق بشر گروه منتشر کرده است یک لیست از عمده مارک های مد آن را می گوید بستگی دارد محصولات ساخته شده توسط بیگاری از Uighurs.

و شده است وجود دارد رادیویی سکوت از وال استریت. برای سال های غول پیکر مالی شرکت بازدید کرده اند را عمیق تر دخالت در چین به عنوان یک کلید هدف استراتژیک است. که "بازار" بیش از یک میلیارد مشتریان بالقوه را ترک کرده است و آنها را عملا سرازیر شدن آب دهان فقط به عنوان شرکت chieftains انجام یک نسل پیش. دولت چین است doled بیت و قطعات از دسترسی به بازار در حالی که حفظ کنترل.

بازار پرسود

سرمایه گذاری بانک ها گرسنه هستند برای خود تکه چینی بازار و معاملات. تا همین اواخر, بورس ایالات متحده به دنبال لیست سهام چینی اما کنگره سرکوب شرکت های مملو از flim-flam حسابداری و تقلب. صندوق های سرمایه گذاری شرکت ها و مشاوران مالی گیر در rote طرز فکر زانو حرکت تند و سریع تنوع نیاز مشتریان به سرمایه گذاری بیشتر در عملکرد ضعیفی چینی و بازارهای در حال ظهور سهام. شاخص ارائه دهندگان جایگزین آنها با افزایش وزن از سرزمین اصلی چین سهام خود را در بازارهای در حال ظهور و شاخص های بین المللی.

همه از این می اندازد بحرانی مالی نجات به دولت چین است که به طور فزاینده ای توتالیتر انجام نظارت با تکنولوژی بالا خود را در آن جمعیت حتی اورول نمی تواند تصور کرده اند و در اواخر ماه گذشته تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و دموکراسی با تحمیل شرایط سخت جدید امنیت ملی قانون است.

اما چین ابتکار در سین کیانگ است که در کلاس خود — و دو پاراگراف بعدی خواهد بود گرافیک و نگران کننده است.

اویغوری مردان قرار داده و در اردوگاه های بازآموزی که ریش خود را می shaven آنها ساخته شده است به خوردن گوشت خوک و آنها مجبور به تحمل یک حلقه بی پایان از چین کمونیست شعار آهنگ ها و ضد مذهبی تلقین. "هر لحظه بیداری است یورش خود را گرامی باورها و سنت" می نویسد: ادوارد لوکاس در یک ویرانگر مقاله در انگلستان ایمیل های روزانه. شکنجه از جمله محرومیت از خواب و شوک الکتریکی رایج است.

برای زنان آن را حتی بدتر است. یک AP تحقیقات نشان داد دولت چین است "با در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن مسلمانان" از طریق عقیم سازی اجباری و سقط جنین و لانه گزینی از دستگاه داخل رحمی.

"بین 2015 و 2018 رشد جمعیت نرخ در اویغوری heartland کاهش یافت با 84 درصد. در مقابل اسناد رسمی نشان می دهد که عقیم سازی نرخ سر به فلک کشید در سین کیانگ در حالی که غوطه وری در سرتاسر چین" مجله سیاست خارجی گزارش شده است. "در سال 2018 80 درصد از تمام IUD سرمایه گذاری در چین, انجام شد در سین کیانگ با وجود حسابداری برای صرف 1.8 درصد از جمعیت چین در حال حاضر."

حقوق بشر و فعالیت,

تظاهرات در برابر این رشد هستند. در انگلستان به حقوق بشر و فعال Maajid نواز رفت و در اعتصاب غذا به 100,000 امضا لازم به مجلس برای بحث در مورد این موضوع. در اواخر ماه مارس در کنگره آمریکا اکثریت رای به تحریم سین کیانگ حزب کمونیست و رئیس چن Quanguo که همچنین ریاست چین پاکسازی قومی در تبت.

اما نه از شرکت های بزرگ امریکا یا وال استریت. من ایمیل فرستاده پنج شرکت های بزرگ و عمده دو شاخص ارائه دهندگان و پرسید که آیا آنها می "همچنان به تعمیق کسب و کار خود و روابط با چین" در پرتو این تحولات است. J. P. Morgan Chase JPM, -0.70%, مورگان استنلی MS -0.75% و بورس لندن گروه که دارای نمایه ساز FTSE راسل کاهش یافته است به نظر. گلدمن ساکس GS -0.76%, بانک مرکزی آمریکا BAC -0.77 خوابگاه%, بلکراک BLK -1.30% و indexer MSCI MSCI, +0.17% نمی پاسخ به ایمیل من ارسال و پیگیری درخواست.

هفته گذشته دلسرد کننده فیلم ظاهرا از هواپیماهای بدون سرنشین در سین کیانگ پدید آمده از محدود ظاهرا مردان مسلمان بودن لود شده بر روی قطار. لود شده بر روی قطار. اقوام دور من من گفت: لود شد بر روی قطار در لهستان و هرگز آمد پس از این بازدید در صفحه اصلی برای من است.

ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از Uighurs نفر در سین کیانگ اما تا کنون این به نظر نمی رسد به نابودی سیستماتیک از یک گروه از مردم مانند هولوکاست (یا رواندا) بود. هنوز هم آن را نسل کشی فرهنگی جمعیتی نسل کشی و یا پاکسازی قومی, این یک هیولا جنایت علیه بشریت پس از آن باید آمار خانه برای همه. هر چند ظاهرا برای وال استریت که در آن پول است که ضخیم تر از خون است.

Howard R. طلا MarketWatch مقاله نویس. او را دنبال کنید در توییتر @howardrgold.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن