هوارد طلا را هیچ و بی معنی سرمایه گذاری: کم-اطلاعات ‘سرمایه گذاران در قانون بازار سهام — حداقل تا زمانی که آنها از دست دادن هر صد

در سال 1929 داستان می رود, Joseph P. Kennedy, ایلخانی از قبیله کندی رفت و برای یک shoeshine نه چندان دور از وال استریت ، کندی شگفت زده شد زمانی که shoeshine مرد به سهام راهنمایی به او یک پیشرو معامله گر. او بلافاصله به دفتر خود و به شدت کوتاه فروش سهام, ساخت ثروت در سقوط بزرگ.

این است که احتمالا یک داستان جعلی که به یک بزرگتر حقیقت: وقتی حتی shoeshine مردان با اعتماد به نفس در خود bullishness آنها را راهنمایی سهام به جوانب آن زمان به اجرای تپه.

این هفته ما دیده می شود مقدار زیادی از نشانه های این است. به عنوان شاخص Nasdaq Composite COMP +1.01% آمار همه زمان اوج لحظه بسته شدن بالای 10000 (تقریبا دو برابر آن حباب بالا از سال 2000) و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% و S&P 500 SPX +1.30% هر دو در درون فریاد فاصله خود را در ماه فوریه رکورد قله های معامله گران روز و تازه پدید آمده اعلام خود سهام-چیدن نابغه است.

این تستوسترون رانده اطمینان بیش از حد و تحقیقات نشان می دهد مردان بیشتر بی پروا سرمایه گذاران نسبت به زنان شده ترین تلفظ در Robinhood, کمیسیون-رایگان معاملات سهام برنامه ترجیح داده شده توسط millennials که می تواند تمام معاملات آنها می خواهند در شیر خود را شست.

داستان Robinhood

با توجه به Techcrunch, the منلو پارک کالیفرنیا.-بر اساس کارگزاری مطرح شده $1.2 میلیارد دلار در دسترس نباشد. در قدرت از سه میلیون مشتریان جدید در سه ماهه اول آن را فقط مطرح 280 میلیون دلار در بودجه در اواخر دور رهبری دره سیلیکون سنگین وزن سرمایه سکویا. Robinhood دارای بیش از 10 میلیون نفر است که میانگین سنی 31.

از آن شده است با داشتن یک outsized تاثیر معاملات سهام است. تحلیلگر دویچه بانک به تازگی مورد بررسی قرار Robinhood اطلاعات تجاری و متوجه شد که سرمایه گذاران کوچک بودند در پشت بسیاری از های اخیر خرید و فروش در بازار سهام به طوری که آنچه ما استفاده می شود به تماس با “پول هوشمند” است که “در حال حاضر تعقیب” روز معامله گران است. بحث در مورد بالا کشیدن قطار!

رفته اند روز از COVID-19 مستندات و ترس از بدن ستون در اتاق اورژانس. فراموش شده هستند و 40 میلیون بیکار آمریکایی 40 درصد از کسب و کار است که ممکن است بازگشایی و “راه طولانی” به بهبودی که غم انگیز رئیس فدرال جروم پاول گذاشته در کنفرانس خبری روز شنبه. و حتی نمی فکر می کنم در مورد موج جدیدی از کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان ما شاهد حداقل یک دوجین ایالات متحده است. آه به جای روز معامله گران در حال نمونه برداری و remixing کسانی که بازدید از 1930s “ما در پول” و “مبارک روز در اینجا دوباره.”

و این مینی کارشناسی ارشد از جهان نیست فقط خرید سیب AAPL +0.86% و Teslas TSLA, -3.86% جهان; آنها gobbling تا سهام شرکت های ورشکسته مانند هرتز HTZ +37.37% و کسانی که کسب و کار در مشکل عمیق, مانند, American Airlines, گروه آل, +16.41%. هر دو از کسانی که سهام و دیگران مورد ضرب و شتم پایین بد در coronavirus خرس بازار بسیج به شدت در طول چند هفته گذشته.

بهتر از بافت?

بدون شک این بسیار دقیق مردم انجام داده اند عمیق غواصی به ترازنامه وام پیمان و ساختار سرمایه راه بدهی های مضطرب و ارزش سرمایه گذاران را به مطمئن شوید که آنها در حال محافظت در حرکت نزولی. آه صبر کنید. پیچ guardrails. لعنت اژدر. معامله گران در Robinhood و دیگر اپلیکیشن-سیستم عامل های تجاری در حال wagering صدها و شاید چند هزار دلار در یک زمان و در حال ضرب و شتم شلوار کردن جوانب مثبت.

یکی از پیشرو معامله گر در روز که از افتخارات خود دیو Khazaal موفق بنیانگذار گروه نرم افزاری سپاهان, ورزش, که فکر می کند همچنین قابلیت های خود را بیش از گذشته اوه شش هفته یا بیشتر ساخته شده است که او را بهتر از … وارن بافت.

“من این نسل جدید. من نسل جدید” او جمع. “هیچ کس وجود دارد که می تواند استدلال می کنند که وارن بافت بهتر است در بازار سهام از من در حال حاضر هستم. من بهتر از او است. این یک واقعیت است.”

این ستون به تازگی گرفته شده بافت به کار برای عملکرد خود را در طول دهه گذشته است. سه اخیر خود در سرمایه گذاری از دست داده و حداقل 7 میلیارد دلار و او به وضوح به فروش می رسد هواپیمایی سهام در پایین. اما واقعا دیو واقعا ؟ او برای تلفن های موبایل مانند او تستها به میزبان احیای “شاگرد.”

تجارت روز است که قطعا نشانه ای از بار. به عنوان آنتونی منکر مدیر عامل پلت فرم معاملاتی Webull گفت: نیویورک پست: “ما همه در خانه. برخی از مردم در حال ساخت نان و برخی از آنها گفت: “چگونه می تواند من را سهام بازار کار برای من؟’ و با تغذیه [پمپاژ پول] به بازارهای آنها در حال فکر کردن ‘چگونه می توانم از دست دادن؟’ “

چگونه ؟ اجازه دهید من تعداد راه های شروع با, امروز با داو پایین 1,862 نقاط بزرگترین افت از تاریکی روز از ماه مارس است. چه کسی می داند در صورتی که این سود با توجه به و یا این که آیا ما به عنوان دیگر پا را در سهام ؟ اما برخی از ما به یاد داشته باشید 1990s روز theglobe.com و “بوت خود را کارگزار” و بچه ها در زیرزمین تجاری یاهو سهام ده ها بار در روز. شما می توانید “OK فرزندان” من همه شما می خواهید, اما من دیده ام این فیلم چند بار و هرگز آن را به یک پایان خوش.

Howard R. طلا MarketWatch مقاله نویس. او را دنبال کنید در توییتر @howardrgold.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de