چگونه تام فیتزجرالد است که دست زدن به شیاطین’ endless summer

این تابستان بی پایان برای تام فیتزجرالد, the Devils و شش به طور کلی مدیران و تیم های مربوطه خود را که در خارج به دنبال در در حباب توبیخ توسط NHL مسابقات کمیته.

“ما قطعا می خواهم ترجیح می دهند به بازی و مربوطه در بازار” فیتزجرالد, رسما منصوب پنجم جنرال موتورز در تاریخ حق رای دادن در تاریخ 9 ژوئیه پس از خدمت موقت در نقش پس از ری Shero اخراج on Jan. 12 گفت: با کف دست زدن عکس در روز جمعه. “اما من می توانم هر کس که ما با استفاده از این زمان سازنده در هر منطقه به آماده برای فصل آینده است.”

24 باشگاه های شرکت کننده در این مسابقات در حال برداشت سود به سادگی بر روی یخ و بازی رقابتی هاکی زیر COVID-لازم مکث که تعطیل NHL on مارس 12. هفت کوتوله آنها به عنوان شناخته شده محبت در این فضا این صورت بهترین سناریو از هشت ماه offseason اگر NHL می تواند نیازهای خود را Nov. 17 تاریخ مورد نظر برای باز کردن 2020-21 اردوگاه های آموزشی. که نه کاملا عادلانه.

فیتزجرالد آن را می داند انجام همتایان خود در دیترویت, اتاوا, Los Angeles, کالیفرنیا, سان خوزه و بوفالو. آنها را در ارتباط ثابت به سختی commiserating اما به جای ساخت یک پیشنهاد برای ارسال به NHL برای اجازه دسترسی به یک فاز 3 اردوگاه خود را منتهی به نوامبر. 17.

“ما در حال کار بر روی یک طرح توجیهی برای ارائه به لیگ طوری است که ما باید این فرصت را به کار با ما به عنوان بازیکن این تیم که در بازی های حذفی گفت:” فیتزجرالد که در واقع تیم آمد تا تنها .007 درصد خجالتی خط برش. “هشت ماه است که فقط بیش از حد طولانی از اخراج.

“ما خواهد باز زیر همان فاز 3 پروتکل که در محل منجر به این خواهد بود و منجر به طور مستقیم به اردوگاه های آموزشی. که در خدمت به عنوان باند و رمپ به اردوگاه های آموزشی. که منطقی ترین و امن ترین زمان به آن را دارند. ما نمی خواهیم بازیکنان در پرواز و پس از پرواز و پس از بازگشت در برخی از نقطه برای اردوگاه.”

NHL است که قطعا آگاهی از چالش های رو غیر فعال باشگاه. یا شاید ما باید این تیم “نامناسب به بازی.” بدون در نظر گرفتن لیگ دلسوز به نگرانی های خود را.

“اگر ممکن است, ما می خواهم برای اضافه کردن یک چشم انداز اردوگاه به آن و همچنین در پایان گفت:” 51 ساله فیتزجرالد است که هدایت عملیات در خارج از بوستون خانه پایه از طریق زوم و کنفرانس تلفنی. “من باید بگویم که ما در سایتهای ما در نیوآرک به صورت فاز 2 [رسمی تمرینات] و من مجبور به دادن اعتبار به ما صاحبان جاش [هریس] و دیوید [بلیتزر] برای نگه داشتن آن را باز کنید.

“ما به حال همه که بسیاری از بچه ها در به اسکیت بازی کردن تا به این نقطه بوده است اما تحت فاز 2 پروتکل ما امیدواریم و فکر می کنیم بچه ها خواهد شد در اوایل و امکان استفاده از یخ است.”

فیتزجرالد گفت: او به تازگی انجام شده خود را 2019-20 خروج جلسات با بازیکنان است. شیاطین شیرجه به اعماق اقیانوس ها در آماده سازی برای پیش نویس که در آن شیاطین را انتخاب هفتم به طور کلی و ممکن است آریزونا و ونکوور برای اولین بار سرآمد و همچنین بسته به نتایج دور مقدماتی.

“ما شکست بالای 35 چشم انداز میان ما اجرایی هیئت رهبری و پیشاهنگی ما و پرسنل گروه متقابل, بررسی, تصویری, وارد, گزارش, رفت مورد آن پشتکار,” او گفت:. “ما ساخته شده, لیست, من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از ترفند به آن به عنوان ما به پیش نویس [برنامه ریزی شده برای اکتبر. 9-10] اما ما احساس خوبی در مورد آن.”

GM اتحاد نظارت باشگاه سلامتی و مطبوع برنامه با مناسب مربیگری پرسنل طراحی و طراحی مجدد برنامه های شخصی برای بازیکنان است. آه و راه فیتزجرالد انجام شد این همه در حالی که برج عاج بود انجام مصاحبه برای جایگزینی ممکن است و در حالی که او و شلوغ سلسله مراتب جستجو برای یک مربی به جای موقت مرد آلن Nasreddine. که البته معلوم بود Lindy Ruff که باید مقدار زیادی از زمان است که در آن به یادگیری در مورد تیم و پرسنل آن.

“هیچ چیز وجود دارد در GM کتاب در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر” گفت: فیتزجرالد بود که دستیار جنرال موتورز در پیتسبورگ برای پنج سال قبل از پیوستن به نیوجرسی در همان ظرفیت پنج سال پیش. “من فقط رفت و در مورد کسب و کار من قدردانی فرصت من معتقد بودم که من آماده بود تا به آن رسیدگی و رفت در آن روز به روز. آن کسب و کار به طور معمول اگر وجود دارد هر چیزی معمول در این مورد.”

شیاطین و برادران خود هستند hurrying به صبر کنید … برای چه خوش بینانه خواهد بود حداقل سه ماه پس از نزدیک به پنج ماه ، اما فیتزجرالد نیست twiddling خود را شست.

“من صحبت کردن به عنوان بسیاری از GMs به عنوان من می توانم. شما رو 12 در تورنتو و 12 در ادمونتون و شما می دانید که آنها در حال صحبت کردن” او گفت:. “گاهی اوقات آن را” خارج از دید, خارج از ذهن است.’ من فقط می خواهم به همه یادآوری است که ما اینجا هستیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de