چگونه 'خشن ترین' ویژه آموزش و پرورش در مدرسه به پایان رسید محدودیت و انزوا

شارون Lurye معلم پروژهمنتشر شده 2:26 AM EDT Jul 26, 2020این داستان تولید شد توسط معلم, پروژه, آموزش و پرورش, گ

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

این داستان تولید شد توسط معلم, پروژه, آموزش و پرورش, گزارش, کمک هزینه تحصیلی در کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری.

بیت لحم, Pa. – بیست سال پیش یک بازدید کننده برای گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مدرسه شنیده بود یک صدای ناهنجار و خشن ،

"کوبیدن بر درب, فریاد ندبه" گفت: Julie Fogt فعلی مدیر مدرسه. "بزرگسالان بودند با صدای بلند: 'توقف آن, متوقف کردن که! بحران! من به کمک نیاز دارم!'"

این مدرسه خصوصی بود اما مدارس دولتی پرداخت می شود خود را برای ارسال اکثر بچه ها مشکل وجود دارد. این مدرسه در زمان تنها کودکانی بودند که هر دو تشخیص اوتیسم یا اختلال عاطفی و سابقه شدید مسائل مربوط به رفتار.

"آن را خشن ترین مدرسه من تا به حال در گفت:" جورج مایکل, مدیر سابق.

یک مرد با چشمان آبی و پر پشت سفید سبیل جورج پا به نقش مدیر در سال 1999. سال قبل جمعیت تنها حدود 80 بچه ها از لحاظ جسمی مهار بیش از 1000 بار. دانش آموزان کشیده شد, لگد زدن و جیغ به قفل انزوا ، بسیاری از مدرسه مبلمان قدیمی و مخروبه. به عنوان یک مدیر گفت: جورج چرا زحمت خرید چیزی جدید وقتی که بچه عصبانی احتمالا شکستن آن روز بعد ؟

جورج و مدرسه معلمان متوجه فیزیکی محدودیت ساخت شد رفتار دانش آموزان بدتر است. به طوری که آنها ساخته شده آن ماموریت خود را برای تغییر فرهنگ است. در سال 1999 Centennial رفت از 233 محدودیت در 40 روز اول مدرسه به فقط یکی داری در گذشته 40 روز از مدرسه است. در عرض چهار سال محدودیت بودند را به صفر است. مدرسه نیز ذخیره پول بر اساس مطالعه سال 2005 به دلیل آن نیست که به استخدام یک ستاد بحران دیگر.

در هنگام مراجعه به مدرسه در سال گذشته تنها سر و صدا بود زمزمه از بچه های چت و معلمان ستایش کار خود را. مدرسه تمیز است با سالن که بوی نعناع. برخی از کلاس های درس باید ملایم آبی چراغ سقفی برای کودکان و نوجوانان با حساسیت به نور. آن را احساس می کند مانند یک zen spa برای kindergarteners.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس موفقیت معلمان بر این باورند ثابت می کند که محدودیت و انزوا است که تقریبا هرگز لازم حتی برای کودکان و نوجوانان مبارزه با جدی ترین مسائل مربوط به رفتار.

که باور می ایستد در تضاد با روند ملی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش دفتر حقوق مدنی و 75 ٪ از تمام محدودیت و انزوا حوادث در مدارس اتفاق می افتد به بچه های معلول. داده ها بر داری به صورت خصوصی آموزش و پرورش ویژه مدارس بسیار کمیاب تر اما برخی کشورها نشان می دهد اخلال در روند. در کالیفرنیا, کانکتیکات, New Hampshire, ماساچوست, مریلند, و, رود آیلند, بین 45% و 67% از همه محدودیت و انزوا حوادث در کل کشور را در خصوصی ویژه اد مدارس -- اغلب مدارس که در آن دانش آموزان در حال ثبت نام در مالیات دهندگان هزینه.

بررسی: خصوصی ویژه اد مدارس می تواند مهار کودکان و نوجوانان معلول 1,000 s بار. پدر و مادر ممکن است نمی دانم.

"ما در حال گرفتن یک جمعیت آسیب پذیر و ساخت آنها بدتر با استفاده از مالیات دهندگان دلار" جورج گفت.

رهبران از مدارس خصوصی است که استفاده از محدودیت و انزوا گاهی می گویند وجود دارد چند راه دیگر برای مقابله با شدید عاطفی طغیان. از آنها بپرسید که چگونه آنها قرار است به واکنش نشان می دهند اگر یک کودک تلاش می کند به پانچ کودک دیگر یا انفجار سر خود را بارها و بارها در برابر یک دیوار و یا تلنگر بیش از یک جدول. مدارس مانند سده اعتراف سخت است اما آنها می گویند تجربه خود را ثابت می کند می توان آن را انجام داده است.

"ما همان محیط و همان دانش آموزان و معلمان است," Fogt گفت. "رویکرد متفاوت است. "

یک رویکرد مثبت

زمانی که برایس Adair در کلاس پنجم مدرسه بود یک سری از ثابت meltdowns. به عنوان کسی که مبتلا به اوتیسم او به راحتی غرق اضطراب زمانی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم و یا زمانی که یک درس بیش از حد دشوار است.

"من استفاده می شود به خزیدن در زیر میز من و حلقه را به یک توپ و من فقط گریه,," او گفت:.

هنگامی که خود را در مدرسه عمومی او با اشاره به صدمین سالگرد یکی از 37 مدارس خصوصی مصوب به آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان در دولت او شکوفا شده است. او در آنجا ماند در مدرسه از ششم تا 10 درجه تا زمانی که او قادر به انتقال بازگشت به مدرسه. در حال حاضر 18 Adair از دبیرستان فارغ التحصیل شد در این بهار و شروع یک حرفه ای در الکترونیک.

موفقیت خود را ناشی از تغییرات این مدرسه آغاز شده و در سال 1999. به شدت کاهش محدودیت, Centennial کاری نمی کند به ویژه رادیکال. آن را با استفاده از تکنیک های که در حال حاضر به خوبی پشتیبانی شده در پژوهش است.

روش اصلی این مدرسه استفاده می شود شناخته شده است به عنوان رفتارهای مثبت مداخلات و پشتیبانی یا PBIS. در معلمان تمرکز کمتر بر مجازات رفتار بد و بیشتر بر آموزش کودکان و نوجوانان چه رفتار خوب به نظر می رسد. مدرسه تصویب سه تا پنج فراگیر انتظارات رفتاری برای کل مدرسه مانند "مسئول" و "احترام می باشد."

معلمان آموزش دیده و به دنبال زمانی که بچه ها انجام می دهند چیزی درست نیست چیزی اشتباه است و پاداش آنها را با ستایش و امتیاز. گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس تعطیل انزوا اتاق و تبدیل آن به یک مدرسه که در آن کودکان و نوجوانان تجارت امتیاز برای جوایز. بچه ها نمی توانید از دست دادن هر امتیاز در نقطه ورق تنها درآمد آنها است. این است که دانش آموزان همیشه احساس می کنند چیزی برای به دست آوردن از رفتار خوب.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس تا به حال سعی کردم چیزهای مانند نقاط ورق قبل از اما تلاش شد و آشفته و scattershot. برای تکنیک های به کار این مدرسه نیاز به یک ساختاری و فرهنگی تعمیرات اساسی. کلاس های حال حاضر می خواهد به رهبری دو معلمان از جمله بیشتر تجربه منجر شود ، معلمان کردم حداقل سه ساعت از توسعه حرفه ای در هفته است. هر چیزی را که مشغول به کار در یک کلاس درس بود مدون به مدرسه رسمی سیاست بنابراین هر کس می تواند انجام چیزی مشابه به همین.

"[برایس] تا به حال مطابق انتظارات که همان در هر اتاق با هر معلم" گفت: مادر کیم Adair.

این همه صحبت از ستایش و مثبت ممکن است آن را به نظر می رسد مانند مدرسه coddles دانش آموزان خود را. اما انتظارات بالا هستند. در برایس Adair مدرسه اگر او می خواست به خارج از کلاس همه او تا به حال به انجام مناسب پرتاب و کارکنان به تماس مادر خود را برای آمدن انتخاب کنید او را. که کار نمی کند در کنتننیل.

"هنگامی که من متوجه شدم که آنها نمی خواهید به ملایمت و آنها تایید قوانین خود را من آن منفور" Adair گفت. "اولین سال بود واقعا ، من واقعا به این خوبی. من بدبختانه یک جدول. من انداخت روی میز."

پس از یک بحران دانش آموزان باید ایجاد یک "طرح اقدام" به مطمئن شوید که آنها را برای هر گونه یادگیری آنها از دست داده است. اگر آنها rip کردن یک تکه کاغذ به عنوان مثال, آنها مجبور به صرف امتیاز برای خرید کاغذ از فروشگاه. اگر آنها را از دست ندهید کلاس به دلیل اوقات تلخی آنها را تشکیل می دهند کار خود را در طول زمان استراحت.

در نهایت Adair متوجه شدم "شما مسئول اعمال خود و شما را مجبور به انجام کار خود را. چرا که اگر شما نمی آن را به نشستن وجود دارد و خیره در شما تا زمانی که شما آن را انجام نمی."

والدین و مشاوران و معلمان می تواند همه درگیر در "حل مشکل جلسات" اگر دانش آموز به طور مداوم عمل می کند. Adair مادر بر روی گوشی های با معلمان هفتگی.

در حالی که معلمان سخت بود Adair گفت: آنها همچنین نوع است. او به خاطر به اشتراک گذاری جوک ها با یکی از مورد علاقه خود را معلمان امیلی Polefka و تماشای باب راس نقاشی ویدئوها با هم در طول زمان استراحت. او شروع به رفتار بهتر نیست از ترس از مجازات بلکه به این دلیل او مراقبت در مورد آنچه که او همسالان و معلمان در مورد فکر او.

"هنگامی که شما شروع به آنها را می دانیم شما نمی خواهید به ایجاد مشکل برای معلمان یا به این دلیل شما باید یک رابطه," او گفت:.

Polefka در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه در یک مدرسه دولتی. او گفت که او هنوز هم اغلب فکر می کند در مورد صدمین شعار: "خوب مهم است." آن را به معنای "خوب بودن به کودکان و نوجوانان درمان هر روز آن را به عنوان یک تخته سنگ پاک" او گفت:. "احترام به آنها و نوع به آنها را حتی زمانی که آن را احساس می کند تقریبا غیر ممکن است به نوع چون شما خیلی خسته و یا استرس یا ضعف با وضعیت شما در برخورد با."

موفقیت در مدارس دیگر

این رویکرد فراتر Centennial.

در Grafton خصوصی رفتاری شبکه بهداشت و درمان در ویرجینیا است که اجرا می شود روانپزشکی امکانات و خصوصی درمانی و مدارس و کارکنان جسمی محدود بزرگسالان و کودکان معلول بیش از 6000 بار در سال 2003. بسیاری از کارکنان زخمی شدند, شرکت حتی نمی توانستم بیمه غرامت کارگران.

"عاطفی ، چرا که هیچ کس می خواهد به انجام این کار" یکی از دستیاران سابق کیم ساندرز به یاد می آورد از مهار یک کودک است.

با استفاده از ورودی از معلمان ساندرز کمک گرفتن توسعه یک سیستم برای چه به د-تشدید ترین شرایط بحران. در حال حاضر اگر د-تشدید کار نمی کند و کارمندان می توانند با استفاده از فوم تشک به عنوان سپر به جای قرار دادن دست خود را بر روی یک دانش آموز. بین سال های 2003 تا سال 2016 محدودیت رفت و 99% از جمله کاهش بیش از 40% در سال اول به تنهایی. این شرکت همچنین ذخیره 16 میلیون دلار به دلیل وجود دارد کمتر از کارکنان آسیب ها و کاهش حجم معاملات.

یک مدرسه که تصمیم گرفت از همان ابتدا برای جلوگیری از محدودیت و انزوا است پورت مشاهده مقدماتی خصوصی ویژه آموزش و پرورش مدرسه در کالیفرنیا است. مدیران گفت: این مدرسه که در خدمت دانش آموزان با اختلالات عاطفی استفاده می شود هرگز محدودیت یا انزوا پس از افتتاح آن در سال 2014 به طور خلاصه فراتر از برگزاری یک کودک دست اگر آنها در تلاش بودند تا ضربه خود را.

کلید این است که به دنبال آن "از یک رابطه چشم انداز گفت:" از بنیانگذاران و شرکت اصلی ادوارد میگل. "وقتی داری یک گزینه نیست و شما باید یک اعتقاد در مورد که شما توسعه به جنبه های مختلف رابطه. آن را بر اساس اعتماد است."

میگل با اشاره به این که مدارس مانند او معمولا ایجاد رفتار برنامه ریزی برای کودکانی که عمل کردن در گذشته است. که باعث می شود او سوال که چرا مدارس را مجبور به توسل به "اورژانس مداخلات" مانند محدودیت و انزوا زمانی که آنها می تواند طرح جایگزین پاسخ در پیشبرد.

"اگر من می دانم که کسانی که رفتارهای وجود دارد چگونه از آن است که یک اورژانس؟" میگوئل گفت.

"چه می شود اگر آنها سعی می کنند و صدمه دیده خود را؟'

مقامات در سده گویند بزرگترین چالش هنگامی که آنها سعی در کاهش محدودیت نیست تغییر دانشجويان رفتار و نگرش است. آن را تغییر بزرگسالان. اعضای هیات ترسیدند اگر آنها را متوقف ضابط بچه ها و آنها را به صدمه دیده است. آن ترس موجه در یک سال تحصیلی وجود دارد 30 ضرب و جرح در برابر کارکنان. برخی از کارکنان فکر می کردم که دانش آموزان' رفتار خارج از کنترل خود: ناتوانی های خود را بیش از حد شدید یا این که خود و زندگی خود بیش از حد آسیب زا و غفلت.

"من می شنوید یک بهانه ای پس از دیگری" جورج گفت. "اما یکی از چیزهایی که من هرگز شنیده ... بود که ما می تواند انجام کارهای بهتر. که شاید ما متعلق به برخی از این خشونت ها که در حال وقوع بود, چون از روش ما استفاده کنید."

در حال حاضر حتی زمانی که یک کودک پرخاشگر پرتاب سنگ و یا ضربه زدن بر صندلی معلمان نمی تشدید می شود. کارکنان را در هر دانشجو به بیرون از اتاق, اقامت در یک فاصله امن به طوری که هیچ کس صدمه دیده می شود و منتظر فرزند خشم به بیش از ضربه.

آرامش باقی مانده در این نوع از وضعیت است ترسناک و سخت است. امیلی Polefka برایس Adair را معلم سابق یک جوان فارغ التحصیل و دانشجو در سال اول تدريس زمانی که او پیوست گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در سال 2016. او به خاطر داشتن هیچ ایده چه باید بکنید هنگامی که او را دیدم یک دانشجو واکنش نشان می دهند در خشم و پا زدن چیزی – او فقط مسدود است.

"اگر آنها شروع به صدمه زدن به کسی ؟ اگر آنها سعی می کنند و صدمه دیده خود را ؟ " او فکر می کردم.

اما منجر معلم نگه داشته و آرام و بی سر و صدا راه می رفت تا به پسر داد و او را به یک جهت. او مورد اعتماد او به اندازه کافی برای خنک کردن.

"او بیمار با دانش آموز و نمی توان یک معامله بزرگ از آن گفت:" Polefka. "من فکر می کنم بسیاری از اوقات ما را تشویق دانش آموزان ما به خاطر مشکلات ما و من احساس او را نگه دارید که مشکل کوچک است."

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس تا به حال از نزدیک در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را متوقف نمی آموزش دانش آموزان خود را. آن را ایجاد یک مفصل آموزش از راه دور طرح تا معلمان هنوز ملاقات با دانشجویان روزانه و بچه ها که نداشتیم کامپیوتر در خانه دستگاه در وام. مدرسه برنامه ای برای بازگشایی در ماه سپتامبر.

"من امیدوارم که همه شما را واقعی به زودی" Fogt به او گفت: مدرسه در یک پیام ویدئویی در ماه مارس است. "و فقط به یاد داشته باشید – در حال حاضر بیشتر از همیشه خوب مهم است."

کمک: یوسف هنگ خورشید صحراtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب