چگونه اشراف quelled پاتریک Mahomes' coronavirus نگرانی

پس از بازگشت به این تیم را تمرین تسهیلات Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes بسیار راحت تر با کروناویر

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

پس از بازگشت به این تیم را تمرین تسهیلات Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes بسیار راحت تر با کروناویروس پروتکل های ایمنی در محل قرار داده در ابتدا پس از اینکه نگران رفتن به اردوگاه های آموزشی.

"این بهتر از من فکر کردم در آینده" Mahomes به خبرنگاران گفت: روز شنبه. "این نوع از قرار دادن ذهن من در سهولت دانستن است که من قصد دارم برای قرار دادن در بهترین وضعیت ممکن با توجه به این زمان است."

تمرین تسهیلات و همچنین به عنوان نوک پیکان ورزشگاه اجرا یک سری از سیاست های جدید و محدودیت ها به منظور اطمینان از سلامت بازیکنان در میان coronavirus همه گیر از جمله ماسک نیازهای اجتماعی فاصله و پلکسی گلاس پارتیشن بین قالبهای هر ESPN. NFL و اتحادیه بازیکنان توافق رسیده است روز جمعه در اصلاحات مربوط به CBA به بازی بازی های 2020 NFL فصل از جمله پروتکل های ایمنی.

ستاد rookies و برخی از جانبازان شده اند مجاز به مرکز پس از دو منفی COVID-19 انجام شد.

"من فکر می کنم NFLPA انجام یک کار خوب شدن همه بازیکنان در تماس و در حال آماده شدن بود و در ساختمان و همه چیز را که شامل," Mahomes گفت. "آنها واقعا مصرف این چیزی که به طور جدی. آنها در حال گرفتن اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک به طور جدی, بنابراین ما در حال صدمه زدن به یکدیگر و یا صدمه زدن به افراد دیگر در جامعه با ما اینجا بودن."

Patrick Mahomes Chiefs coronavirus training camp
پاتریک MahomesAP

روسای سر مربی اندی رید تکرار خود کارفرمایی را کرد.

"مردم رفته اند به بزرگ به پایان می رسد به [محافظت از بازیکنان و مربیان]," رید گفت. "ما به عنوان امن به عنوان شما می توانید در اینجا. تعهد و ماندن منظم زمانی که شما ترک این مرکز مهم خواهد بود. هنگامی که شما در اینجا آن را به یک محیط امن. شما رو به ادامه هنگامی که شما را در اینجا."

هنگامی که آنها می توانید از طریق اردوگاه های آموزشی این ستاد در حال برنامه ریزی برای باز کردن فصل به طور منظم در برابر هوستون تگزاس سپتامبر. 10.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب