چگونه Steven Matz را ‘سوگند’ نگه داشته و او را آماده برای مهم متس نقش

استیون Matz در واقع می توانید این را در نظر بگیرید به عنوان بهار آموزش 3.0.

اولین اردوگاه آمد و در ماه های فوریه و مارس با بقیه خود را متس هم تیمی شد اما معلق با شیوع کروناویروس. پس از آن وجود دارد این اردوگاه از انواع که در آن Matz شرکت در صفحه اصلی در نشویل دنیاست. با بازیکنان مانند جیمز مک کین لوگان Forsythe, آدم دووال لنس لین, فیل Gosselin یعقوب استالینگس و هم تیمی براد Brach همه آنها زندگی می کنند در این نزدیکی هست.

Matz اعتبارات کسانی که تمرینات خود را برای ورود به سیتی زمینه هفته گذشته پیش از آن او خواهد بود به طور معمول. در اولین بازی شبیه سازی شده در دوشنبه چپ دست انداخت سه نوبت. آن زمان این 60-بازی شروع فصل در جولای 24, او انتظار دارد که در قدرت کامل است.

“این نوع از طرز فکر من در تمام طول زمانی که این چیز رو تعطیل” Matz گفت: در سیتی زمینه است. “من احساس ما را به عقب با هم در برخی از نقطه, بنابراین من و [واحد] نوع ساخته شده نذر به هر یک از دیگر مانند ما در حال رفتن به در دسترس به هر یک از دیگر چون ما در همان منطقه و [White Sox گیر] جیمز McCann عالی بود.

“او در خارج وجود دارد دو بار در هفته برای ما ابتلا به bullpens و بازی های شبیه سازی شده به طوری که در طرز فکر من بود من می خواستم به آماده به در آمده و پرتاب پنج نوبت. من انداخت سه نوبت روز دیگر, بنابراین من احساس می کنم مانند بسیاری از بچه ها در آنجا ماند و در شکل و خوب است و ما آماده خواهید بود به سنگ وقتی فصل می آید.”

Steven Matz Mets
استیون Matz در طول یک بازی شبیه سازی شده دوشنبه در سیتی زمینه است.رابرت Sabo

Matz اهمیت به این تیم افزایش یافته و در ماه مارس هنگامی که نوح Syndergaard تشخیص داده شد با پاره اولنار وثیقه رباط که لازم تامی جان عمل جراحی است. Matz در آن زمان امکان بود برای به اشتراک گذاشتن یک نقطه چرخش با مایکل Wacha – این متس تا به حال شش غذای برای پنج لکه – اما در حال حاضر سیمانی به یک چرخش است که همچنین شامل یعقوب deGrom مارکوس بود و ریک Porcello.

Matz رفت 11-10 فصل گذشته با 4.21 دوران رسیدن به 30 شروع می شود و برای دومین سال متوالی. او در حال حاضر مشغول به کار برای دریافت نتایج بهتر با موبایل و کامپیوتر.

“نگرانی اصلی این است که احساس می کنید از همه چیز و قوام مسائل,” او گفت:. “من شده اند messing اطراف با متفاوت مدتها در رزین های مختلف, من شده اند پرتاب موبایل و کامپیوتر کندتر و سخت تر از موبایل و کامپیوتر. من پرتاب به hitters یک بار در هفته به مدت چهار نوبت یا بیشتر و بنابراین من واقعا قادر به سرهم بندی کردن با تعداد زیادی از مدتها و چیزهای مختلف به طوری که همه فقط به من احساس بهتری برای آنچه که من انجام شده بود وجود دارد. من فکر می کنم که بزرگترین چیزی است که با داشتن آن راحت احساس می کنید بر روی تپه.”

در حالت ایده آل Matz خواهد پرتاب چهار نوبت در بعدی بازی شبیه سازی شده و سپس افزایش است که در مجموع فراتر از پنج در دو بعد ظاهر.

“دیدن او برای چند نوبت او انداخت و روز دیگر او به نظر می رسد واقعا خوب” مدیر لوئیس Rojas گفت. “او به نظر می رسد مانند او دقیقا آنچه که او گفته بود و آنچه که او در برقراری ارتباط برای همه. بیایید می گویند ما در یک جای خوب برای شروع بعدی و بعدی شروع تا زمانی که نگاه ما به تعداد زمین و طول او می تواند در خارج وجود دارد برای یک بازی است.”

با اقدامات ایمنی در جایی که تمرکز به طور عمده در اجتماعی, فاصله, Matz می گوید او با اعتماد به نفس در این فصل اتفاق خواهد افتاد.

“راه آن انجام گرفته بیش از اینجا, من احساس می کنم با این پروتکل ما رو من احساس می کنم که همه بسیار امن از نقطه نظر من” Matz گفت. “این متس انجام یک کار بزرگ از همه قرار دادن سر خود را با هم و دیدن چگونه این چیزی که می تواند کار کند. با دیدن چه چیزهایی می رویم در اینجا من احساس می کنم خیلی خوش بینانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de