شیرجه عمیق: 5 سهام که باید از رشد این دیجیتال روند رمپ تا

آن را سخت به تمرکز بر روی رشد بلند مدت روند در میان یک بیماری همه گیر است که تولید چیزی جز عدم قطعیت اما سرمای

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

آن را سخت به تمرکز بر روی رشد بلند مدت روند در میان یک بیماری همه گیر است که تولید چیزی جز عدم قطعیت اما سرمایه گذاران نیاز به انجام دقیقا همان است که.

پرداخت الکترونیکی پردازش یک منطقه که در آن روند کوتاه مدت — ماندن در خانه و انجام بیشتر خرید آنلاین از حد معمول — در حال شتاب در دراز مدت تغییر نشان داده است که هیچ نشانه ای از کند.

Gert van der Geer ژنو مبتنی بر Pictet مدیریت دارایی مورد بحث در یک مصاحبه پنج بازیکن مهم در دیجیتال-پرداخت فضایی که او معتقد است که ارزش های خوب برای سرمایه گذاران بلند مدت.

Pictet مدیریت دارایی یک تیم است که با تمرکز بر "موضوعی سهام استراتژی" به دنبال طولانی مدت روند جهانی است که انتظار می رود برای ادامه بدون در نظر گرفتن چرخه اقتصادی. این شرکت تا به حال $589 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت به عنوان ژوئن 30. Pictet را موضوعی سهام تیم اجرا می شود وجوه متقابل است که به دنبال هر یک از 12 سهام تم که در اینجا ذکر شده.

Van der Geer شرکت-مدیریت John Hancock جهانی موضوعی فرصت های صندوق JTKIX, +1.60%, که دارای 50 تا 55 سهام است که نشان دهنده "بهترین ایده ها" از بودجه است که توانسته با توجه به 12 تم. این صندوق در حال حاضر دارای 12 تم های ارائه شده در نمونه کارها خود را.

وقتی پرسیده شد که در مورد استراتژی خود را در نور از محیط زیست در حال حاضر نرخ بهره بسیار پایین و گسترده ای افزایش در عرضه پول و افزایش قیمت سهام او گفت: "ما نمی سرمایه گذاری تنها برای رشد. ما می خواهیم شرکت است که قادر به ضبط بخشی افزایش است که در حال گسترش ،

او گفت که او و تیم به دنبال سهام که ترکیبات بالقوه کم ارزش گذاری شده بود توسط بازار است.

پرداخت دیجیتال

باریک پایین به دیجیتال با تم های van der Geer مورد بحث و پنج شرکت هایی که برگزار شده توسط John Hancock جهانی موضوعی فرصت های صندوق که او معتقد است ارائه خواهد شد بازار-ضرب و شتم بازگشت به جهان همچنان به تغییر به دور از پول نقد به انواع مختلف دیجیتال پرداخت. تمام پنج را بازیافت و پس از آن برخی از بازار افسردگی مارس:

FactSet

• Fidelity National Information Services Inc. FIS, -0.21% ارائه می دهد پردازش پرداخت خدمات به تجار هسته پردازش بانکداری اینترنتی و دیگر خدمات به بانک ها و همچنین انواع اوراق بهادار پردازش و خدمات مرتبط با آن از طریق بازار سرمایه راه حل های بخش. "وجود دارد یک گروه نسبتا کوچک پردازش پرداخت الکترونیکی" van der Geer گفت. سهام بودند ضربه سخت با کاهش حجم به عنوان رستوران ها بسته و ترافیک پا در فروشگاه محدود بود. از سوی دیگر تغییرات در رفتار مصرف کننده آورده COVID-19 بیماری همه گیر در حال شتاب "سرعت که در آن پول نقد است که مرحله به مرحله از," او گفت:. بنابراین پایان نامه خود را به صورت سهام و پرداخت فضا بسیار طولانی یکی. این شرکت برنامه ریزی شده است که اعلام آن در سه ماهه دوم نتایج Aug. 4. جان هنکاک جهانی موضوعی فرصت های صندوق همچنین دارای FIS سابق پدر و مادر Fidelity National Financial FNF, +0.58%, که پیشرو صادر کننده از عنوان بیمه در آمریکا

• Worldline WLN, -2.42% یک پردازنده پرداخت که "نورد اروپا" با توجه به van der Geer, به عنوان آن را می سازد ادغام را به استفاده از افزایش مرزی معاملات. این شرکت همچنین کسب و کار در آمریکای لاتین و آسیا است.

• جان هنکاک جهانی موضوعی فرصت های صندوق دارای ویزا, Inc. V -2.43%, که ون der Geer گفت: "یک کمی ارزان تر" از مسترکارت, Inc. MA -0.62%, با "مشابه قرار گرفتن در معرض." او گفت: قیمت به درآمد تقسیم عددی بر مضرب بالا هستند به صورت ویزا و مسترکارت اما که ایالات متحده پردازش کارت های اعتباری غول "در موقعیت دلخواهی." برای آن مالی سه ماهه سوم منتهی به 30 ژوئن ویزای گزارش 17 درصد کاهش در درآمد خالص از یک سال قبل از آن به عنوان پرداخت حجم کاهش یافته است 10 درصد و 22 درصد کاهش در سود هر سهم به $1.07.

• سهام پی پال Holdings, Inc. PYPL, +4.26% شات 77 درصد این سال است. E-commerce روند شده است آشکار boon به عنوان سه ماهه دوم سال درآمد خالص شد و تا 22 درصد از سال قبل و سود هر سهم شد تا 86 ٪ به $1.29. امیلی Bary مصاحبه, پی پال, مدیر عامل دن Schulman در جولای 29. شرکت "یک مثال عالی از یک انبار در جایگاه نخست برای بهره مندی از قوی سکولار روند آن را به عنوان سود حاصل از ادامه سوئیچ از آفلاین به آنلاین خرده فروشی" van der Geer گفت. او گفت: سهام "ارزان نیست نوری" اما گفت که او انتظار می رود سهام برای حفظ تجارت در حق بیمه ارزیابی: "چگونه بسیاری از شرکت ها از این اندازه در حال رشد درآمد مورد انتظار 20% در این تاج در سال EPS 25 درصد؟"

• Alibaba Group Holding Ltd. بابا -0.33% نه تنها تجارت الکترونیکی ، آن را نگه می دارد مورچه مالی اجرا می شود که Alipay یکی از بزرگترین پردازنده های پرداخت در جهان است. مورچه مالی انتظار می رود که خود را ارائه عمومی اولیه به زودی. Alibaba نشده و در عین حال گفت که آیا وجود خواهد داشت کامل اسپین آف از مورچه مالی و یا که در آن سهام جدید ذکر شده خواهد شد. اما van der Geer است که مشتاق در مورد راهنمایی و IPO به عنوان وجود خواهد داشت "ارزیابی یک دارایی پنهان در Alibaba است."

صندوق منابع

در اینجا 10 صفحه منابع از جان هنکاک جهانی موضوعی فرصت های صندوق از 30 ژوئن:

شرکت دارای صدای تیک تیک به اشتراک گذاری نمونه کارها مجموع بازگشت - 2020
روشه برگزاری AG ROG, -2.16% 3.4% 7.7%
UnitedHealth Group Inc. UNH, -0.90% 3.2% 5.2%
Thermo Fisher Scientific, Inc. TMO, +0.09% 3.0% 26.2%
Synopsys Inc. SNPS, +0.12% 3.0% 42.5%
Fidelity National Financial, Inc. FNF, +0.58% 3.0% -26.1%
Fidelity National Information Services Inc. FIS, -0.21% 2.9% 4.6%
Cisco Systems, Inc. CSCO, -1.61% 2.8% -0.2%
Schneider Electric SE سو -2.47% 2.8% 15.5%
Alibaba Group Holding Ltd. ADR بابا -0.33% 2.7% 19.0%
Daikin Industries Ltd. 6367, -0.10% 2.7% 22.2%
منابع: John Hancock سرمایه گذاری, مدیریت FactSet
عملکرد صندوق

جان هنکاک جهانی موضوعی فرصت های صندوق تاسیس شد Dec. 14, 2018. که یک دوره کوتاه به صورت یک صندوق با اهداف بلند مدت. اما در اینجا این است که چگونه صندوق کلاس من سهام انجام شده و پس از هزینه های, در برابر آن معیار های MSCI تمام کشورهای جهان, شاخص پس از این تاریخ:

FactSet

از دست ندهید: در اینجا سهام بخش شما می خواهید در, اگر دموکرات ها رفت و برگشت نوامبر انتخاباتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن