چگونه مایک اندرسون فکر می کند St. john’s می تواند در مقابله با LJ فیگوئروا به احتمال زیاد انتقال

مایک اندرسون باقی مانده را تشویق کرد. خوش بینانه ،

LJ فیگوئروا به احتمال زیاد خروج – سال گذشته گلزن پیشرو به تازگی وارد این انتقال پورتال نشده dimmed امید زیادی برای این برنامه است. در واقع سنت جان مربی معتقد است او فهرستی بهبود یافته است حتی اگر فیگوئروا بر روی آن نیست.

“قطعات وجود دارد. ما رو بیشتر پاسخ از ما تا به حال در سال گذشته” اندرسون گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی او را باور عودت ورودی و جذب کلاس برابر با یک استعداد ارتقا دهید.

همانطور که برای فیگوئروا اندرسون در زمان جاده بالا است. در مارس 28, فیگوئروا اعلام کرد او در تست وکنترل آب. سپس در مارس 26, او قرار داده و نام خود را در انتقال پورتال. انتظار تا زمانی St. john’s بود مانع از فعالیت بیشتر در بازار نقل و انتقالات.

“من آرزو می کنم او به خوبی در هر تصمیم او باعث می شود” گفت: اندرسون رفت 17-15 در فصل اول خود را در سنت جان بود و تیم خود را به احتمال زیاد رهبری برای ابتلای به حال coronavirus همه گیر نیست لغو نجومی در مارس 12. “ما در گذرگاه زمان. به من گفت که او قرار داده و نام خود را در پیش نویس من از او حمایت 100 درصد است. چیزی که در مورد آن همه چیز را تحت فشار قرار دادند. نام او هنوز در پیش نویس است. اما در همان زمان من متعهد به بچه ها که اینجا بچه ها که می آیند و ما را در حرکت رو به جلو است.”

 LJ Figueroa
LJ فیگوئرواگتی ایماژ

اندرسون لمس بر روی یک دسته از بازیکنان است. او معتقد است افزایش ارشد گارد Rasheem دونن خواهد بود بسیار بهبود یافته پس از تنظیم به بازی در شرق. وی با تمجید از توسعه و پیشرفت های ساخته شده توسط دانشجوی سال دوم رابرتز, جاش, گرگ ویلیامز جونیور و مارسلوس Earlington و انتظار دارد همه بزرگ شرق دانشجوی سال اول انتخاب تیم جولیان hp networking خود را به ادامه مسیر رو به بالا.

“من می خواهم برای دیدن برخی از بچه ها در ادامه به ظهور” او گفت:.

همانطور که برای تازه واردان وارد کالج آمریکایی وینس کول شده است و پیش بینی شده توسط بسیاری از برای پر کردن فیگوئروا را نقطه بر روی بال پس از به طور متوسط 21.4 امتیاز و تیراندازی 44.6 از 3 نقطه در محدوده هر چند اندرسون گفت که وجود دارد می تواند یک دوره تعدیل برای 6-پا-5 گارد او به عنوان حرکت به یک سطح بالاتر از بسکتبال. او همچنین معتقد است که ورودی استخدام Isaih مور شیک الکساندر و دیلن Wusu همه می تواند کمک. یکی از جذاب تازه وارد است که جورج واشنگتن فارغ التحصیل انتقال Arnaldo Toro 6-پا-8 رو به جلو با قابلیت نمره در این پست چیزی St. john’s فاقد یک سال پیش.

“او تجربه کرده است. او یک مرد است که او را به یک پسر کوچک” اندرسون گفت. “این یک خوش آمدید قطعه به این تیم بسکتبال.”

اندرسون باقی مانده است در تماس با بازیکنان خود را در طول بیماری همه گیر. آنها تا به حال چهار تیم گسترده زوم جلسات و Johnnies به پایان رسید مجازی بهار ترم قوی آکادمیک. او ساخته شده یک نقطه از پیام کوتاه بازیکنان در طول “آخرین رقص” مایکل جردن مستند به بحث در مورد نشان می دهد تاکید می کند همه چیز او را دیدم — مانند اخلاق کار در آن طول می کشد به اکسل در بالاترین سطح و شنیدن واکنش های خود را.

سنت جان بسته اندرسون فصل نهایی نیز برنده سه نفر از آن چهار بازی و در حاصل کار دو تیم از شرق مسابقات چهارم و در برابر کریقتن که مسابقات لغو شد. امید است که این تیم می خواهد در پردیس در ماه جولای برای دومین جلسه تابستان به سر تمرینات هر چند که بستگی دارد اگر مقامات دولتی اجازه می دهد کالج ها به بازگشایی در شهر نیویورک توسط آن است. آن را کمک خواهد کرد که هر کس در همان صفحه.

“کلید برای رفتن به چگونه ما آن [جدید بچه ها غوطه ور] به آنچه ما می خواهیم انجام دهیم بنابراین ما می توانیم که سطح بعدی پرش” اندرسون گفت. “این چیزی است که من به دنبال ما را به انجام آن سطح بعدی پرش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>