Fauci مصرف 'احتیاط'; 2 دیگر coronavirus نیروی کار اعضای خود قرنطینه

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:17 PM EDT 9 مه سال 2020Dr. Anthony Fauci گرفتن است "اقدامات ا

توسط NEWSAMINS در 21 اردیبهشت 1399

Dr. Anthony Fauci گرفتن است "اقدامات احتیاطی مناسب" و دو دیگر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اعضای خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس.

مقامات تایید کرده اند که رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و استفان هان کمیسر غذا و دارو را خود به قرنطینه پس از آمدن در تماس با یک فرد که تست مثبت است.

Fauci شده است که در کاخ سفید که در آن دو, کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس تا به حال کمتر قرار گرفتن در معرض به تایید موارد بیش از دیگران است. او را آزمایش کرده است منفی است و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب" برای این که خطر یک موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سخنگوی تایید به ایالات متحده آمریکا امروز.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت او آغاز خواهد شد "اصلاح شده است." یک NIAID سخنگو گفت که تست خواهد شد به طور منظم و نظارت بر دما و دیگر شاخص های سلامت.

در حالی که او را به ماندن در خانه و telework, Fauci را به کاخ سفید, اگر به نام و هر احتیاط این موسسه در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

Redfield خواهد بود "teleworking برای دو هفته آینده" پس از آن مشخص شد او یک "کم خطر قرار گرفتن در معرض" به یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

هان را خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 غذا و داروی آمریکا تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز روز شنبه است. هان را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس با توجه به FDA افسر مطبوعات استفانی Caccomo.

مارس 8: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus در راه

تماشا کنید: 11 راز کارکنان خدمات شما با coronavirus 60 در قرنطینه

CDC و FDA نمی خواهد افشای هویت کسی که تا به حال آزمایش مثبت و با آنها آژانس رهبران آمده بود در تماس است.

هان و Redfield به شهادت به عنوان شاهد در بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته روز سه شنبه. با کسب اجازه از کاخ سفید هر دو آدرس این کمیته از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به بیانیه ای از سوی دیگر ، لامار الکساندر R دنیاست.

Coronavirus همه گیر شده است خزنده و نزدیک به دایره درونی کاخ سفید در هفته گذشته به عنوان دو نفر از کارکنان وجود دارد که تست مثبت باشد.

عضو پنس کارکنان دبیر مطبوعاتی کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه. وحی آمد فقط یک روز پس از کاخ سفید فاش کرد که یک نظامی نوکر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت برای ویروس. بعد از آن در روز جمعه یک فرد آشنا با این موضوع گفت: 11 سرویس مخفی کارکنان در حال حاضر این ویروس.

کاخ سفید را به تلاش برای پروژه یک حس عادی به منظور متقاعد کردن آمریکایی ها به حرکت گذشته coronavirus کرده اند که اغلب پیچیده توسط این ویروس خود را. دولت برگزار کرده است چندین دقت هماهنگ حوادث در روزهای اخیر به ترویج چنین یک تصویر از جمله یک سری از دفتر بیضی جلسات بین تهمت و فرمانداران پرستاران و رهبران کسب و کار. اما اغلب چنین گردش در نهایت تاکید ویروس' گرفتن در زندگی آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید و مشاوران و تست خواهد شد برای ویروس روزانه به جای هفتگی. او گفت: نوکر بود که در اتاق با او در روز سه شنبه به بعد او شروع به برگزاری نمایشگاه علائم, اما که او نه به خاطر هر گونه تماس مستقیم با او.

بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آزمایش شده دو بار در روزهای اخیر و این که در هر دو تست برگشتم منفی است. پنس که تست شده است به صورت منظم مورد آزمایش قرار گرفت جمعه.

کمک: Michael Collins, Grace Hauck; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن