چگونه J. A. Happ می یانکی ها را فراموش کرده ام در مورد ایران

قسمت 10 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز پس از شنیدن نام خود را در ایران در طول زمستان J. A. Happ وارد ی

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

قسمت 10 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

پس از شنیدن نام خود را در ایران در طول زمستان J. A. Happ وارد یانکی ها در اردوگاه و خبرنگاران در روز ولنتاین او خوشحال بود نه برخورد شده است.

"این خوب است به عقب" Happ گفت. "من باید تعجب است که من به عقب ؟ شما بچه ها [رسانه ها] تا به حال یک نظر متفاوت این offseason, آیا شما? آن را احساس خوب است."

یانکی ها دریافت تماس در مورد 37 ساله را در دسترس بودن اما مردد بودند به مقابله او را به خاطر همکار lefty استارت James Paxton تا به حال به عمل جراحی در اوایل فوریه. و اردن Montgomery یکی دیگر از چپ شروع شد و محدود به چهار نوبت (دو بازی) در پایان 2019 فصل پس از بازگشت از تامی جان عمل جراحی انجام می شود در سال 2018 است.

"من درک می کنم که نوع و ماهیت کسب و کار" Happ گفت: از شایعات تجارت. "اما من قطعا خوشحال من اینجا هستم."

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

کمی بیش از یک ماه بعد Happ و تقریبا در هر یانکی رهبری از تمپا وقتی بهار, آموزش از بین رفت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تا کنون یانکی ها از دست رفته 36 بازی (شمارش شنبه شب برنامه ریزی شده شیب در استادیوم یانکی در برابر دزدان دریایی). و با هیچ شانسی برای شروع زودتر از جولای, آنها در حال رفتن به دست یک دسته بیشتر است.

ورود در اردوگاه Happ و یانکی ها به دنبال به جلو به قرار دادن برخی از اعداد گیج کننده را پشت سر گذاشت. او اجازه حرفه ای-34 homers و نوشته شده 4.91 عصر خود به بالاترین سطح خود در تقریبا یک دهه است.

حتی یک جامد پایان که در آن Happ رفت 3-1 در هشت بازی (هفت شروع می شود) با 3.27 دوران .201 طور متوسط پنبه حلاجی شده در برابر یک .636 OPS و تسلیم فقط پنج homers می تواند خنثیسازی آنچه قبل از آن.

J.A. Happ
J. A. Happچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

در متن اولین 23 بازی (همه) او 9-7 با 5.48 دوران مجاز 130 بازدید در 120 نوبت داد تا 29 homers و hitters batted .275 با .832 OPS.

"من نمی خواهم به بهانه بنابراین من فکر می کنم هر پاسخ دیگر از" من باید بهتر "است نه جواب درست" Happ گفت: شواهدی وجود دارد که تغییرات به توپ مورد استفاده در 2019 کمک کرده و منجر به رکورد-تعداد تنظیمات از صفحه اصلی اجرا می شود آمار در رشته های. "و من باید بهتر و من قصد دارم در حال بهتر است."

پیشاهنگی متوجه Happ بهار, آموزش سرعت بود تا یک زن و شوهر کنه به 93-94 مایل در ساعت و محل سکونت خود را واضح تر شد در چهار گردش.

"هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد محل آن را بسیار خوب" an, AL دیده بانی گفت. "شما را از دست ندهید کمی و آن را در خانه اجرا شود. تعیین محل که در آن شما می خواهید و همان زمین است 6-4-3 دو بازی است."

طلایه گفت: محل بخشی از متن این مشکلات وجود دارد و عوامل دیگر.

"او یک توپ پارچ بود که یک تیک در سرعت و همراه با فرمان در یک ورزشگاه و یک تیم بیس بال خوب نیست" طلایه گفت.

با روز و معمول مارس rainouts, Happ که به احتمال زیاد ساخته شده پنج تا شش شروع می شود در حال حاضر و احتمالا برآورده AL طلایه دار پیش بینی.

"او یک جامد بزرگ-لیگ پارچ. او باید به گزاف گویی کردن. او باهوش است و می داند که چگونه به زمین" طلایه گفت: از Happ که 120-90 با 3.99 عصر در 315 بزرگ-بازی لیگ "من انتظار می رود او را به آن را کشف کردن و بازگشت به پارچ او بود."

باید که اتفاق می افتد Happ می تواند به پیدا کردن راه خود را بازگشت به یانکی ها به عنوان دو عامل رایگان و یا یک vesting گزینه برای 17 میلیون دلار است که باید با لگد در اگر Happ انداخت 167 نوبت و یا ساخته شده از 27 شروع می شود که او نمی خواهد با یک کوتاه فصل است.

چگونه است که تنظیم شده است می تواند شامل سرشکن حقوق بر اساس بازی های انجام شده و این موضوع بیشتر در مذاکرات است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن