چگونه COVID-19 می تواند در محیط های دانشگاهی. خواهد بود بی خطر است ؟

مدل های جدید در حال بررسی راه های COVID-19 می تواند در یک دانشگاه. MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

مدل های جدید در حال بررسی راه های COVID-19 می تواند در یک دانشگاه.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

میلیون ها نفر از دانشجویان به زودی از پیدا کردن اینکه آیا آنها در حال انتظار برای بازگشت به دانشگاه در این پاییز.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا خود دانشگاه باز خواهد شد — و چگونه است که تا به مدیران که در حال تعادل با چالش آوردن دانش آموزان به کلاس های درس و خوابگاه و سالن های غذاخوری با خیال راحت در طول یک بیماری همه گیر بدون از دست دادن از کلید منابع درآمد است. کالج که در حال حاضر اعلام کرد آنها برگزاری کلاس های حضوری را ارائه جزئیات برنامه های پلکسی گلاس, ماسک, مبهوت, برنامه و فضای اجتماعی فاصله.

" 'شما می توانید با پوشیدن ماسک و فراموش اجتماعی فاصله و است که می تواند شما را کاهش می دهد شانس آلوده شدن اما واقعا وجود دارد هیچ جایگزینی برای آمدن به تماس با مردم است.' "

— فیلیپ Gressman یک استاد ریاضیات در دانشگاه پنسیلوانیا

اما شبیه سازی trickling از اساتید کامپیوتر در سراسر کشور در حال بالا بردن سوال که آیا این اقدامات خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن دانش آموزان امن است. آنها نگرانی بیش از افزایش موارد این ویروس در افراد جوان و شواهد است که دانشکده که در حال حاضر به ارمغان آورد ورزشکاران بازگشت به دانشگاه برای تمرین باید تلاش برای حفاظت از آنها در برابر ویروس.

"مدل است گفت: چیزی نسبتا ساده" گفت: فیلیپ Gressman یک استاد ریاضیات در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: از شبیه سازی او با ایجاد جنیفر پک یک استاد اقتصاد در کالج Swarthmore. "وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید. شما می توانید با پوشیدن ماسک و فراموش اجتماعی فاصله و که می تواند به کاهش شانس خود را از تبدیل شدن به آلوده اما واقعا وجود دارد هیچ جایگزینی برای آمدن به تماس با مردم است."

اکثر دانشجو جفت متصل از طریق یک دانش آموز دیگر

دانشگاه از نزدیک متصل محیط های با تعداد زیادی از تماس های اجتماعی. که نتیجه گیری اساسی از یک تجزیه و تحلیل از متن داده از دانش آموزان در دانشگاه کرنل انجام شده توسط کیم Weeden و بنیامین Cornwell, دو, جامعه شناسی اساتید در مدرسه.

متوسط کرنل دانش آموز در یک کلاس با 2.4 درصد از دانش آموزان دیگر از جامعه شناسان یافت. آن زمان در مقطع کارشناسی و یا دانشجوی کارشناسی ارشد اجرا از طریق برنامه خود را حداقل یک بار آنها تا به حال بالقوه برای به اشتراک گذاشتن یک درس با 529 دانش آموزان است. متوسط دانش آموز نیز می تواند در رسیدن به کسانی که آنها را به اشتراک نمی یک کلاس نسبتا به آسانی. نزدیک به 60% از جفت می تواند رسیدن به هر یک از دیگر از طریق فقط یک دانش آموز دیگر, 92% می تواند رسیدن به هر یک از دیگر از طریق دو دانش آموز دیگر و 96.6 درصد از دانش آموزان می تواند رسیدن به هر یک از دیگر از طریق سه نفر دیگر از دانش آموزان است.

" نزدیک به 90% از جفت دانشجویان دوره لیسانس متصل هستند و تنها یک دانش آموز و 99.8% متصل هستند را از طریق دو دانش آموزان "

— تجزیه و تحلیل داده ها توسط جامعه شناسان کیم Weeden و بنیامین Cornwell

دانشجویان مقطع کارشناسی هستند و حتی محکم تر متصل می شود. نزدیک به 90% از جفت دانشجویان متصل هستند و تنها یک دانش آموز و 99.8% متصل هستند را از طریق دو دانش آموزان است.

"ما کمی تعجب است که تقریبا هر دانش آموز می توان به طور غیر مستقیم" Weeden گفت.

یک مثال فرضی از چگونگی این کار ممکن است با توجه به Weeden: یک دانشجوی حقوق ثبت نام در یک دوره آموزشی است که همچنین به سطح بالای دانشجویان است. تاریخ و فلسفه اصلی که حضور در کلاس و سپس بعد از آن در روز است دوره های اسپانیایی با تاریخ ریاضی عمده. قانون و ریاضی اصلی متصل هستند را از طریق فقط یک دانش آموز دیگر.

"شما دریافت می کنید این ارتباط فقط به موجب این منافع مشترک" Weeden گفت و همچنین به عنوان به طور کلی مورد نیاز آموزش و پرورش که دانش آموزان را از مناطق مختلف موضوع با هم.

با هیچ مداخله بیش از 2000 نفر خواهد بود آلوده در 30 روز

همه این اتصالات می تواند به ارائه فرصت برای این ویروس به پرسه زدن در سراسر محوطه دانشگاه. اگر یک دانشگاه چیزی برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و یا زمانی که دخالت آن آشکار شد (یک سناریو بعید است) تعداد زیادی از مردم در ابتدا آلوده خواهد دو هر 2.2 روز با توجه به پک و Gressman مدل.

قرار داده راه دیگر بیش از 2000 نفر خواهد بود آلوده ظرف 30 روز از اولین عفونت و حدود 90 درصد از جمعیت را تا پایان آلوده در نیمه راه از طریق این ترم.

مدل خود را نیز به نظر می رسد تاثیر مراحل مختلف دانشگاه می تواند به کاهش شیوع ویروس. فرض کنید که یک دانشگاه به دنبال چه محققان توصیف به عنوان "استاندارد مداخله" — روزانه تصادفی تست از 3 ٪ از دانشگاه جمعیت quarantining و تماس با ردیابی افراد آلوده به نیاز هر کس به پوشیدن ماسک و حرکت کلاس 30 نفر یا بیشتر آنلاین — کمتر از 66 نفر از 22,500 آلوده در 95% شبیه سازی های اجرا شده توسط این جفت ارز است.

یکی مداخله به نظر می رسد برای ایجاد یک تفاوت بسیار بزرگتر از دیگران در محدود کردن گسترش ویروس پک و Gressman یافت — نگه داشتن کلاس های بزرگ آنلاین. فرض کنید یک دانشگاه از دیگر اقدامات احتیاطی استاندارد سناریو اجازه می دهد کلاس با بیش از 30 دانش آموزان در فرد را افزایش می دهد تعدادی از عفونت در ميانه اجرا خود را شبیه سازی از 43 به 538. شکستن آن کلاس بزرگتر به کوچکتر جلسات نیست و تاثیر چندانی; هر چند که تغییر تعدادی از مردم و دانش آموزان در تماس با آن نمی تواند تقریبا به عنوان شدید به عنوان اگر کلاس منتقل شدند آنلاین.

اگر مدرسه نمی کند نیاز به ماسک, عفونت را افزایش 131. نگه داشتن کلاس های کوچک در کلاس های درس به جای حرکت آنها را به فضاهای بزرگتر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله را افزایش می دهد ميانه عفونت به 48.5.

" 'دادن هر فرصتی برای یک گروه بزرگ به جمع آوری واقعا به عنوان یک تاثیر قابل توجهی در گسترش این بیماری است.' "

— فیلیپ Gressman یک استاد ریاضیات در دانشگاه پنسیلوانیا

"دادن هر فرصتی برای یک گروه بزرگ به جمع آوری واقعا تاثیر قابل توجهی در گسترش بیماری" Gressman گفت. "این درست نیست که برخی کلاس های, چرا برخی کلاس ها در حال حاضر به اندازه کافی برای این مشکل واقعا خود را خاموش است."

خود را شبیه سازی است و با تمرکز بر نقش علمی محیط زیست نقش در گسترش ویروس. بهترین مورد اعداد ارائه شده در این حالات تکیه بر دانش آموزان تعامل بسیار حداقل خارج از کلاس پک گفت. هر یک از این پیش بینی می تواند توسط یک عامل از 10 یا بیشتر بسته به چه مقدار معاشرت دانش آموزان در آن شرکت کنند.

"بعد از این همه دانشگاهی و دیگر اقدامات واکنش دانش آموزان می تواند عامل مهمی در تعیین آنچه اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه" پک نوشت: در یک ایمیل.

دانش آموزان را انتخاب کوچک است که می تواند تاثیر خود را در معرض coronavirus

حتی اگر دانش آموزان در تلاش هستند تا بهترین خود را به دنبال دستورالعمل و ایمن ماندن آنها به احتمال زیاد خواهید بود در مواجهه با سیل گیری های کوچک است که می تواند تاثیر خود را قرار گرفتن در معرض ویروس. آنها نگه داشتن درب آسانسور باز برای یک سالن همسر, حتی اگر آن را شلوغ فضا ؟ آیا آنها خود را از بازگشت به اتاق خود را ضد عفونی کننده دست اگر آنها را فراموش کرده ام آن را در راه به کلاس ؟ آیا آنها یادآوری دوستان خود را به پوشیدن ماسک اگر آنها را فراموش کرده ام و یا نمی خواهید به?

این تصمیمات و عواقب ناشی از آن می تواند به خصوص تاثیر بزرگ در دانش آموزانی که ضعف سيستم ايمنی و یا احساس به حاشیه رانده شده خود را در دانشگاه تحت شرایط معمولی. Cait کربی یک دانشجوی دکترای گروه زیست شناسی در دانشگاه واندربیلت ایجاد یک بازی تعاملی برای کمک به مدیران دانشکده, دانش آموزان و خانواده ها درک مخاطرات بازگشت به دانشگاه برای این نوع از دانش آموز.

او بازی به شرح زیر, سیاه, ترانس, دانشجو, در یک صندلی چرخدار از طریق یک روز از کلاس ها در ماه های سپتامبر و ارائه آنها را با گزینه های مختلف. هر چند کربی تصمیم به تمرکز بر روی این یک سناریو برای برجسته کردن چالش های خاص این دانش آموز ممکن است در صورت مرور یک دانشگاه در یک بیماری همه گیر دانش آموزان از همه نوع به احتمال زیاد تحت تاثیر برخی از این انتخاب.

در این بازی بازیکنان می پرسد به نظر تصمیم گیری مانند انتخاب بین بیدار شدن از خواب با زنگ و یا از دست رفته خود اختصاص داده حمام حافظه و ارائه آنها را با حالات مانند اینکه مجبور به نگاه به همسایه خود را روی صفحه نمایش لپ تاپ از آنجا که کامپیوتر خود می میرد و آنها بدون شارژر.

"اگر ما فقط پشته و لایه همه این چیزها چه اتفاقی می افتد زمانی که همه از این dominos سقوط در یک بار" کربی گفت. "با توجه به شرایط استرس زا احتمال است که همه این دومینو در حال رفتن به سقوط در یک بار بالاتر است."

کربی توسعه بازی با فکر کردن به خود را تجربه کالج و همچنین بحث در مورد نگرانی ها در مورد بازگشت به دانشگاه با همکاران و دوستان است. افرادی که بازی بیش از یک بار را پیدا خواهد کرد که انتخاب دانش آموزان را واقعا مهم نیست — آنها را در معرض خطر ابتلا به این ویروس بدون در نظر گرفتن.

"تنها راه برای پیروزی در این بازی است به بازی است که رویکرد است که من فکر می کنم پردیس مدیران باید در پاییز" کربی گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب