چگونه شرق دستیار مربیان در حال مبارزه برای عدالت اجتماعی

این مورد با استفاده از پلت فرم خود را. تلاش برای پرورش تغییر دهید. انجام هر کاری در قدرت خود را برای آموزش دیگ

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

این مورد با استفاده از پلت فرم خود را. تلاش برای پرورش تغییر دهید. انجام هر کاری در قدرت خود را برای آموزش دیگران در مورد نابرابری نژادی و خشونت پلیس.

به همین دلیل سنت جان دستیار مربیان TJ کلیولند و ون مکن نیست باید به فکر می کنم دو بار هنگامی که نزدیک در مورد پیوستن به مربیان برای اقدام این گروه از اقلیت بزرگ شرق دستیار مربیان که گرد هم آمده اند سعی کنید به انجام بخشی خود را برای پیاده سازی تغییر دهید.

ایده این بود که تخم مارکت دستیار مربی Dwayne قتل و گروه بنیانگذاران شامل UConn را Kimani جوان ویلانووا را Kyle نپتون و مشیت ایوان توماس. این 21 نفر از جمله Seton سالن Duane وودوارد و تونی Skinn و ملاقات سه بار در زوم با یک برنامه ریزی برای جلسات هفتگی.

"این است که در مورد ما در تلاش برای کشف کردن که چگونه به جلو حرکت کند و کارها را در مسیر درست" مکن گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "همه ما تا به حال برای مقابله با آن است. من مطمئن هستم که اگر شما با هر کسی که [در مربیان برای عمل] آنها همه می گویند که آنها تا به حال برای مقابله با [نژادی و بی عدالتی] در یک زمان یا دیگر. من فکر می کنم ما بدست به نقطه که در آن ما بی حس شدن به آن کمی و ما نوع اجازه دهید آن را برو و من فکر می کنم در حال حاضر آن را به نقطه که در آن مردم در حال رفتن به اجازه دهید آن را بروید دیگر. در حال حاضر از آن زمان به سختی گفتگو با یکدیگر به ببینید که چگونه ما می توانیم همه چیز را کمی بهتر کند."

وجود دارد سه هسته ای طرح. مربیان برای عمل به صحبت شرقی و مدیران ورزشی در مورد حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با موضوع زندگی پچ در خانه خود و به دور کشباف با هر مربی در کنفرانس پوشیدن Black Lives Matter پین. وجود دارد بازخورد مثبت برای این ایده اما هنوز به طور رسمی موافقت کردند لیگ.

"من فکر می کنم آن خواهد ارسال یک پیام قوی," کلیولند گفت. "من فکر می کنم لیگ ما در حال حاضر ارسال یک پیام اگر شما نگاهی به تنوع مربیان ما به خصوص با تعدادی از اقلیت مربیان ما در لیگ است. من فکر می کنم آنها خواهد بود در خط مقدم مربوط به همه است و با استفاده از این پلت فرم خواهد حجم صحبت می کنند."

این گروه همچنین می خواهد برای ایجاد یک صندوق کمک هزینه تحصیلی برای کمک به نسل اول دانش آموزان اقلیت که معدل 3.0 و یا بهتر و حضور در بزرگ شرق مدارس. در نهایت همه اعضای متعهد به تشویق بازیکنان و مربیان و دیگران در شرق جوامع به انتخابات محلی و ملی انتخابات و درخواست برنامه های مربوطه خود را به میزبان رای دهندگان ثبت نام درایو در ماه اکتبر.

امید است که این جلب که دیگر مربیان ببینید چه شرقی و مربیان انجام می دهند و یا پیوستن به مربیان برای عمل و یا ایجاد خود گروه. آن است که باز به بیش از فقط اقلیت مربیان است. هر کسی می تواند بپیوندید.

"ما در حال تلاش برای حمایت و فشار برای تغییر, پیدا کردن راه های مختلف و به اشتراک گذاری ایده های مختلف به این کشور بهتر" کلیولند گفت.

کلیولند و مکن گفت: هر دو سنت جان سر مربی مایک اندرسون و مدیر ورزشی مایک Cragg شد حمایت از آنها را به پیوستن به مربیان و آنها قصد انجام حتی بیشتر خود را با سنت جان و اندرسون در نظر آوردن به نور نژادی مسائل. اندرسون گفت: پست او نمی روم هر بسکتبال فعالیت برای روز انتخابات در نظر دارد تا کل تیم برای رأی دادن ثبت نام و حضور فعال در جامعه گسترش آگاهی.

"ما باید از جایی شروع" کلیولند گفت. "می خواهیم با بازیکنان ما و در جامعه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب