به من کمک بازنشسته: من 32 سال اقامت در خانه مادر و شوهرم را بدست آورده 150.000 دلار در سال است. من همیشه قادر خواهید بود برای لذت بردن از بازنشستگی است ؟

عزیز MarketWatch,

من اقامت در خانه مادر برای مدت پنج سال به 4 ساله و 2 ساله. من 32 و من نمی بینم روشن مهلت زمانی که من می توانید از بازگشت به کار. شوهر من باعث می شود 150k یک سال و کمک به او 401(k) در 3% 3% مطابقت.

سوال من این است که چگونه می توانم تضمین آینده مالی برای خودم ؟ بدیهی است که من نیاز به بازگشت به کار, اما من بیش از حد در اواخر بازی قادر به لذت بردن از “بازنشستگی” ، هر گونه کمک قدردانی است!

M. K.

عزیز M. K.,

شما قطعا دیر نیست برای لذت بردن از بازنشستگی آینده سال است. به عنوان مشاور مالی استفانی Genkin به من گفت که مردم معمولا نمی شروع به صرفه جویی برای بازنشستگی تا 30s خود را به هر حال, بنابراین شما در مسیر با بسیاری دیگر از آمریکایی ها. “32 است که قطعا نه ‘بازی بیش از’ آن را ‘بازی’,” او گفت:.

اما به منظور ایجاد یک امن بازنشستگی بعد از آن در زندگی وجود دارد چند گام شما را به سمت راست در حال حاضر. این اولین بار است که نگه داشتن خانه های مالی خود را به منظور. قبل از اینکه شما واقعا می تواند تا سطح شیب دار پس انداز بازنشستگی خود را, مطمئن شوید که شما باید یک صندوق اضطراری. اکثر مشاوران مالی را نشان می دهد داشتن سه تا شش ماه ارزش از هزینه های زندگی stashed در یک حساب پس انداز و شما احتمالا می خواهید به هدف دومی که شما باید دو بچه های کوچک در خانه. Coronavirus بحران تاکيد اضطراری حساب پس انداز گفت: لیزا ارنست مدیر اجرایی ادراک بانوان, یک سازمان غیر انتفاعی با مالی برنامه های آموزش و پرورش برای زنان است. “دام ما می بینیم بسیاری از زنان را وادار به صرف نظر از سن آنها است که آنها فکر نمی کنم که چیزهای بد اتفاق خواهد افتاد” او گفت:. “چند ماه گذشته به ما آموخته شما می توانید زندگی خود را زندگی و ناگهان همه چیز تغییر میکند.”

آن را هرگز لطمه می زند به تجزیه و تحلیل هزینه های خود را بیش از حد. این شامل بررسی کارت اعتباری خود را و آب و برق اظهارات. آیا شما از هزینه های خدمات شما در واقع نمی مراقبت در مورد ؟ شما می توانید کار خود را با شرکت کابل به کاهش صورتحساب ماهانه خود را? شما همچنین می توانید شکستن هزینه های خود را می خواهد و نیازهای خود را به طوری که شما بهتر می تواند منعکس کننده که در آن پول است و اگر آن را باعث می شود شما شاد ارنست گفت.

هنگامی که شما آن را نمیفهمد آن زمان به دنبال در گزینه های سرمایه گذاری خود را. ممکن است شما لوکس از باز کردن خود 401(k) به عنوان یک مادر اقامت در خانه مادر اما شما هنوز هم می تواند یک صندوق spousal حساب بازنشستگی فردی است. به طور معمول, جامعه جراحان ایران باید بودجه با درآمد به دست آورده. اما زمانی که زوج باید یک نفر کار می کند و دیگر نه آنها می توانید کمک از طرف افراد درحال آزمایش بدون همسر است. خود را مالیات تشکیل پرونده وضعیت باید ازدواج تشکیل پرونده به طور مشترک به انجام این کار.

عروسی ایرا راث می تواند یک شروع خوب برای شما در پس انداز بازنشستگی خود را سفر گفت: Genkin که بنیانگذار شرکت مشاوره مالی من برنامه ریز. آنها بودجه با پس از کسر مالیات به طوری که وقتی که می آید زمان برای برداشت از این حساب پول را رشد مالیات و برداشت نمی شود و مشمول مالیات. آنها همچنین مفید در شرایط اضطراری به عنوان افراد می تواند برداشت هر یک از آنها سهم خود را (اما نه درآمد که تعلق) پس از پنج سال از داشتن حساب باز کرد. در سال 2020 سهم محدودیتی برای ایرا راث است $6,000 (یا $7,000 برای کسی که 50 یا بالاتر). این زوج تغییر تنظیم درآمد ناخالص (هنگام پر کردن ازدواج به طور مشترک) باید کمتر از $196,000 به شرکت, بنابراین شما در روشن. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد همسر جامعه جراحان ایران و چگونه کار می کنند.

وجود دارد یک جایزه اضافه شده در این سال: اگر شما هر گونه پول یدکی دروغ گفتن در اطراف شما می توانید آن را به صندوق ایرا راث برای 2019. به منظور انجام این کار, تماس با شرکت مالی شما با استفاده از برنامه ریزی برای خود ایرا و به آنها بگویید که شما می خواهم حساب به تامین مالی برای 2019. افراد می توانند حداکثر جامعه جراحان ایران تا زمانی که مالیات سال بعد در روز. هنگامی که مراقبت عمل اعطا فرمت برای پر کردن مالیات تا 15 ژوئیه در نور از coronavirus بحران آن را به مالیات دهندگان اضافی سه ماه به قرار دادن پول در حساب خود را به نمایندگی از سال قبل.

این واقعیت است که شوهر خود را در حال کمک به او 401(k) طرح می شود و کارفرما مسابقه فوق العاده است. اگر ممکن است به نفع هر دوی شما شاید در نظر گرفتن افزایش است که سهم 1 درصد در هر سال است. که حساب است که به معنای به صندوق بازنشستگی برای شوهر خود را و شما پس سهم خود را باید منعکس کننده که. یک مطالعه اخیر نشان داد خانواده ها هستند حسابداری برای افراد درحال آزمایش بدون همسر که با تکیه بر دیگر درآمد برای دوران بازنشستگی پس انداز.

افزایش سهم اگر تنها یک یا 2 درصد در یک زمان کمک خواهد کرد که ایجاد یک امن بازنشستگی برای دو نفر از شما Genkin گفت. “این سخت است برای خانواده های جوان با کودکان و نوجوانان” او گفت:. اگر چه شمارش هر دلار در طول این دوره شما به احتمال زیاد نمی خواهد احساس درد از گرفتن پول کمتر در چک اگر شما افزایش سهم پس از یک سال — به خصوص اگر حساب سنتی 401(k) است که بودجه با pretax دلار, او گفت:. در نهایت زمانی که پول بیشتری در می آید شما می توانید در نظر بگیرید باز کردن یکی دیگر از ایرا در شوهر خود را به نمایندگی یا به دنبال دیگر انواع حساب های سرمایه گذاری.

اقامت در خانه مادران را یکی از سخت ترین مشاغل است. شما مدیر ارشد اجرایی از خانواده خود مراقبت از سلامت و رفاه از آنهایی که کمی در حالی که همچنین مطیع دقیق برنامه و بودجه. “آنها در حال اجرا کمی شرکت” ارنست گفت. هنوز هم وجود دارد چند غیرمالی وظایف شما می توانید اضافه کردن به لیست خود را به عنوان شما در حفظ و برنامه های بازنشستگی خود را در پشت ذهن خود را.

یک وظیفه: صحبت کردن به شوهر خود در مورد امور مالی خانواده است. پول است که به طور طبیعی عاطفی موضوع و بحث در مورد آن با یک دوست می تواند استرس زا در زمان. ارنست نشان می دهد “مالی تاریخ” که در آن شما بنشینید — شاید با یک لیوان شراب یا یک فنجان قهوه و صحبت کردن در طول ماه گذشته و یا سه ماهه مالی و چه از شما انتظار می رود شما نیاز به صرف در آینده چرخه. این نیز زمان زیادی را به چت در مورد برنامه های آینده و استراتژی های پس انداز. اگر شما می خواهید کمک به یادگیری در مورد پول قبل از صحبت کردن در مورد آن وجود دارد چند منابع بزرگ به طور خاص برای زنان در مورد صرفه جویی, بدهی, سرمایه گذاری و ایجاد ثروت است. زرنگ و دانا خانم ها و بانوان پرداخت دو نمونه.

یکی دیگر: اگر شما علاقه مند به ورود نیروی کار در آینده باقی بماند تا به روز در این زمینه شما علاقه مند در. هنگامی که آن زمان برای مصاحبه شما می توانید مشتری جلب کردن تمام مهارت ها و آموزش و پرورش به شما آموخته اند در این زمینه در حالی که شما به مراقبت از خانواده خود را در خانه. قابل توجهی وجود دارد پس انداز بازنشستگی شکاف بین مردان و زنان, و آن را معمولا با پرداخت اختلاف و این واقعیت که زنان بیشتر احتمال دارد به ترک یک شغل برای مراقبت از اعضای خانواده از جمله کودکان و بیمار و یا سالمند عزیزان. یک غیبت در نیروی کار نیز دور می خورد در پتانسیل تامین اجتماعی پرداخت در آینده به عنوان کسانی که منافع وابسته به عوامل متعددی از جمله سال در نیروی کار و درآمد در آن زمان.

برای پاسخ به سوال شما به طور مستقیم به عنوان به عنوان امکان پذیر است: آن را خیلی دیر است. شما این رو!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de