سلام!

من به تازگی به حال یک گفتگو با یک همکار در مورد بازنشستگی و گفته بود من صرفه جویی بیش از حد! من و همسرم هر دو 57 شده اند و تهاجمی محافظ همیشه از برادر من یک نهادی بازنشستگی کارشناس مالی گفت: ما به حداکثر پس انداز ما هنگامی که ما 25 سال است. به عنوان یک نتیجه, ما را نجات داد 25-30% ما درآمد و سرمایه گذاری به شدت در طول سال. ما باید بسیار سالم لانه تخم مرغ در کم به اواسط هفت چهره و هیچ بدهی به غیر از ما که بسیار کم بهره و پرداخت خواهد شد قبل از بازنشستگی. فرزندان ما هیچ بدهی دانشجو. همکارم می گوید ما “به تعویق انداختن” ما زندگی و ایجاد مشکلات مالیاتی برای زمانی که ما بازنشسته شود. ما هرگز احساس ما از دست رفته هر چیزی با صرفه جویی و زندگی یک زندگی کامل است اما وجود دارد چنین چیزی به عنوان صرفه جویی در مصرف بیش از حد ؟

امضا

برای امروز زندگی می کنند و یا ذخیره برای فردا ؟

عزیز برای امروز زندگی می کنند و یا ذخیره برای فردا

من با پاسخ شما ممکن است انتظار می رود: بله وجود دارد چنین چیزی به عنوان صرفه جویی در پول بیش از حد مشاوران مالی گفت. که لزوما به این معنا نیست شما شخصا ذخیره بیش از حد ،

داشتن یک “overfunded” بازنشستگی بد نیست مشکل به اما سوال: آیا اهداف خود را برای امور مالی خود را به حال و آینده خود را و شما در حال ملاقات با آنها ؟ یک توده بزرگ از پول بزرگ است اما آن را حتی بهتر از زمانی که شما را وادار به استفاده از آن را راه شما می خواهید. هیچ کس جواب درست به عنوان وضعیت متفاوت است از فرد به فرد.

وجود تعادل بین صرفه جویی برای آینده و برای امروز زندگی و گاهی اوقات مردم فراموش overcompensate در یک منطقه.

“این مهم است که برای هر فرد به فکر کردن در مورد این و تعیین که در آن خود را متعادل نقطه است گفت:” علامت گذاری بیش از حد شریک ارشد و مشاور مالی در کیلر & Nadler. وجود حالات که در آن مردم بسیار برنامه ریزی و صرفه جویی برای آینده و سپس آنها را دزدیدند که در آینده به صورت پیش بینی نشده و ویرانگر ، و یا زندگی می کنند آن را در لحظه و صرف بیش از آنها را ذخیره کنید در حال حاضر فقط به پایان رسید تا با کمی به هیچ پول به در تکیه می کنند در سن خود, او گفت:.

ببینید:من 32 سال اقامت در خانه مادر و شوهرم را بدست آورده 150.000 دلار در سال است. من همیشه قادر خواهید بود برای لذت بردن از بازنشستگی است ؟

همکار شما نیست اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم “به تعویق انداختن” جان خود را در این نام به شدت صرفه جویی در اما است که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر شما زندگی می کنند به طوری frugally امروز که شما در حال لذت بردن از زندگی خود را در حال حاضر. برخی از افراد ذخیره به شدت زیرا آنها می ترسند از در حال اجرا از پول بعد از آن در زندگی گفت: کریستوفر وودز یک مشاور مالی و بنیانگذار LifePoint گروه مالی. “نیز وجود دارد که خوشحال هستند با شیوه زندگی خود را و نمی ببینید که چگونه هزینه های بیشتر خواهد آنها را هر شادتر,” او گفت:. “و این کاملا خوب است.”

اما در حال حاضر برای خبر خوب: در وضعیت خاص خود آن را به نظر نمی رسد که شما ذخیره کرده ام “بیش از حد” گفت: Joel Cundick یک مشاور مالی در Savant سرمایه است. “اگر این زن و شوهر هرگز احساس مانند آنها از دست رفته و تا به حال یک زندگی کامل تا کنون در حالی که جمع آوری هفت رقم ترازنامه که در کتاب درسی تعریف از موفقیت مالی” او گفت:.

تعادل نقطه بیش از حد گفت: نهفته است که چگونه شما احساس می کنید در مورد در حال حاضر در حالی که شما صرفه جویی برای آینده است. “اگر آن را به نگه داشتن شما را از زندگی شما می خواهید در حال حاضر از آنجا که شما فقط به دنبال در فردا که احتمالا بیش از حد” او گفت:. شما باید هدف برای امنیت مالی بلکه قرار دادن پول خود را به سمت ارزش های خود را که ممکن است شامل تجربیات گفت: اشلی Gragtmans یک رفتاری مشاور مالی در پارسک مالی. “به طور کلی من فکر می کنم آن را سخت به صرفه جویی بیش از حد, اما اگر شما کمبود شادی در طول راه چیزی باید دوباره مورد بررسی قرار,” او گفت:. شما ذکر نکرده اید تا به حال که مشکل است.

پس چه می توانید انجام دهید از اینجا ؟

همکار شما ممکن است در مورد حق خودتان را راه اندازی سنگین صورتحساب مالیات در آینده است. چقدر بدهکار است بستگی به عوامل بسیاری از جمله چقدر شما برداشت در یک سال داده شده و چگونه شما تنوع حساب شما برداشت از.

برای مثال شما می توانید با استفاده از سنتی برنامه های بازنشستگی که بودجه با pretax دلار و همچنین راث حساب که شامل پس از کسر مالیات دلار است. وقتی که می آید زمان برای برداشت از دارایی های آن پول از حساب های سنتی خواهد شد مشمول مالیات درآمد عادی نرخ در حالی که دومی خواهد بود مالیات-توزیع رایگان. وجود جوانب مثبت و منفی استفاده از این حساب هر چند, بنابراین شما باید ببینید چه چیزی است که بهترین راه حل برای وضعیت شما. وجود دارد گزینه های مختلف و مکمل حساب خود را نیز به صرفه جویی در پول مانند مشمول مالیات پرتفوی سرمایه گذاری و بیمه عمر. یک مشاور مالی می تواند کمک به شما برای جلوگیری از بیش از حد بار مالیاتی و استراتژی را به طوری که شما در حال گرفتن بیشتر از پول خود را.

اگر چه به نظر می رسد به لانه خود تخم مرغ در, سفارش, سوال وجود دارد شما می توانید درخواست خودتان را به طوری که شما طرح بازنشستگی گرد است گفت: نادین سوختگی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از یک مسیر جدید مالی. سوالات به نظر عبارتند از: آیا شما درآمد اضافی به مکمل بازنشستگی خود را مانند یک حقوق بازنشستگی ؟ هنگامی که شما برنامه به ادعای امنیت اجتماعی و چگونه است که خود را به جا رود سن بازنشستگی ؟ (اگر شما بازنشسته قبل از اینکه شما ادعا می کنند شما باید به منظور جلب کردن برخی از دارایی های آن قبل از اینکه شما شروع به دریافت مزایای.) وجود دارد هر گونه مسائل مربوط به سلامت در خانواده مانند زوال عقل است که ممکن است حکم مراقبت دراز مدت برنامه ریزی شده است ؟ و آنچه شما می خواهید برای انجام با بازنشستگی خود را به طوری که پول شما صرفه جویی شده است به خوبی استفاده می شود?

گذشته از برنامه ریزی بر این اساس برای بقیه سال خود را اگر شما قصد دارید به ترک پول به عزیزان و یا موسسات خیریه, شما باید روشن و مستغلات برنامه نوشته شده به طوری که خواسته های خود را برآورده Cundick گفت. برخی از مشاوران خود را دیده اند فوق العاده محافظ مشتریان تبدیل به “سوپر بخشندگان” مانند لئون LaBrecque, رئیس, رشد, افسر در سکویا گروه مالی. “من عاشق صرفه جویی در,” او گفت:. “این پول چیزی جز یک تکه کاغذ را با یک عکس از یک مرده جمهور در آن تا زمانی که شما خلاص شدن از شر آن. شما می توانید آن را برای شما و یا ذخیره آن برای دیگران است.” کمک های خیریه نیز می تواند کاهش بار تعهدات مالیاتی.

همچنین نگاه کنید به: تمام مالیات-راه های دوستانه بازنشستگان می تواند کمک به خیریه

داشتن یک طرح و مستغلات تضمین می کند سخت به دست آورده خود پس انداز استفاده می شود راه شما در نظر گرفته شده آنها را به مورد استفاده قرار گیرد. شما باید مشورت با یک حرفه ای مالی به خصوص که قوانین می تواند تغییر کند. برای مثال امن با تصویب قانون در دسامبر حذف کشش ایرا برای ارائه به ارث برده حساب که می تواند نیروی عزیزان به پرداخت بیشتر مالیات از شما می خواهم.

اما تا به امروز: مطمئن شوید که برای ادامه لذت بردن از زندگی در حال حاضر در حالی که شما صرفه جویی و آماده شدن برای بازنشستگی گفت: مایکل سیمونز مدیر برنامه ریزی مالی در انتقال مدیریت ثروت. “در برخی از نقطه شما ممکن است دارای منابع مالی اما عدم سلامتی و یا حتی میل به چنین چیزهایی به عنوان, سفر,” او گفت:.

در ضمن شما باید پت خودتان را پشت گفت: لیز ژیلت یک مشاور مالی در MainStreet برنامه ریزی است.

“برای بسیاری از ما, سرمایه گذاری در مقابل هزینه های رقابت اولویت است که ما کار را به مدیریت. زندگی در حال حاضر به دلیل زندگی نامشخص است اما صرفه جویی/سرمایه گذاری به اندازه کافی به طوری که ما نمی سازش آینده ما selves” او گفت:. “تا زمانی که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد در راه است که در خدمت ارزش ها و اولویت های من قطعا نمی خواهد می گویند که آنها را نجات داد ‘بیش از حد.'”

حروف در حال ویرایش شده برای طول و سبک.

یک سوال در مورد خود و بازنشستگی پس انداز ؟ به ما ایمیل در HelpMeRetire@marketwatch.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de