صندوق های تامینی در حال شرط بندی در برابر انگلستان سهام — اینجا چرا

تعداد "پوزیشن" گرفته شده توسط صندوق های تامینی در برابر انگلستان سهام اتحاد رسید و با 25 درصد در پنج ماه اول س

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

تعداد "پوزیشن" گرفته شده توسط صندوق های تامینی در برابر انگلستان سهام اتحاد رسید و با 25 درصد در پنج ماه اول سال به عنوان برجسته انگلستان-شرکت پذيرفته شده در ادامه به هدفمند در پی تلاطم بازار تولید شده توسط COVID-19.

وجود دارد 1,569 پوزیشن حداقل 1% گزارش شده به انگلستان مالی انجام اقتدار (FCA) بین Jan. 2 مارس 25 سال 2020 305 2% یا بیشتر و 70 از 3 درصد یا بالاتر با توجه به تجزیه و تحلیل ETF ارائه دهنده GraniteShares. FCA انگلستان مالی ناظر آهنگ هر شرکت است که تصویب یک پوزیشن بیش از 0.5% در انگلستان سهام.

این مقایسه با 1,255 پوزیشن از حداقل 1 ٪ 291 2% یا بیشتر و 93 از 3 ٪ به مدت مشابه در سال 2019.

بیشترین میزان پوزیشن خالص فروش گزارش به FCA در طول دوره بود 16.7% را در برابر, برتر نفت سازمان بنادر و دریانوردی, +0.55% برگزار شده توسط آسیا پژوهش و مدیریت سرمایه. دیگر بزرگ پوزیشن شامل دو از Odey مدیریت دارایی — موقعیت خالص فروش 3.6% را در برابر, Intu خواص INTU, -7.00% و 3.6% در برابر مترو بانک MTRO, -5.29% (پس از آن افزایش یافته و به 3.95%).

جزئیات:هنگ کنگ صندوق های تامینی شبکه £135m در رکورد در لیگ برتر نفت

دیگر FTSE 100 شرکت است که باید در حال حاضر صندوق های تامینی و مدیریت دارایی شرط اتخاذ موقعیت فروش در برابر آنها عبارتند از: ایمیل سلطنتی RMG, +1.18% (بلکراک مدیریت سرمایه گذاری کرده است 3.6% پوزیشن فروش در شرکت خدمات پستی); J Sainsbury SBRY, -1.28% (پلهام سرمایه صندوق های تامینی پلهام بلند/کوتاه استاد صندوق دارای یک پوزیشن به ارزش 1.8% در سوپر مارکت خرده فروش); و InterContinental Hotels Group IHG, -0.93% (مارشال Wace 1.5% پوزیشن فروش در شرکت).

کوتاه فروشندگان قرض گرفتن سهام به این امید که آنها می توانید آنها را خرید در قیمت های پایین تر و جیب تفاوت به عنوان سود.

FCA گفت: در اواخر ماه مارس است که آن را نمی خواهد به ممنوعیت فروش در بریتانیا با استناد به "هیچ مدرکی وجود ندارد که فروش شده است راننده اخیر بازار سقوط" به رغم عمده نوسانات سوخت COVID-19 همه گیر و گفت: انگلستان بازار "همچنان به کار در مد منظم است."

جزئیات:گرفتار کردن با نوسانات بازار معامله گران با عجله به انگلستان سهام در ماه مارس است.

نظرات خود را پس از تنظیم در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و بلژیک و اتریش و یونان تحمیل ممنوعیت فروش کوتاه مدت برای کمک به کاهش تاثیر COVID-19 در بازار. کسانی که ممنوعیت برداشته شد در ماه مه پس از تنظیم در شش کشور اشاره کرد کمتر-آشفته شرایط.

ممنوعیت مشابه در محل قرار داده شد در سال 2008 در آمریکا و انگلستان به منع فروش در شرکت های مالی برای جلوگیری از نوسانات و حمایت از بازار سهام در طول بحران مالی است.

بخوانید:پس از دو ماه رگولاتور حذف کوتاه-فروش ممنوع

در عین حال اندرو بیلی فرماندار بانک مرکزی انگلیس همچنین با انتقاد از عملکرد فروش در ماه مارس هشدار کوتاه فروشندگان برای بهره برداری از شیوع کروناویروس. "کسی که می گوید:" من می توانم یک بار پول توسط اتصال کوتاه' که ممکن است رک و پوست کنده به نفع اقتصاد به نفع مردم — فقط جلوگیری از انجام آنچه شما انجام," او گفت:.

GraniteShares می گوید بزرگ نوسانات بازار در سال 2020 است که در پشت این افزایش بزرگ در سطح اتصال کوتاه از سهام. آن اضافه شده افزایش تعداد فرصت های کوتاه مدت سهام فردی نیز به احتمال زیاد منجر به سرمایه در حال گسترش در سراسر یک تعداد بیشتری از فروش ، این امر با ارائه یک توضیح که چرا وجود داشته است کاهش تعداد معاملات فروش بیش از 3 درصد گزارش شده است.

خواهد Rhind مدیر اجرایی GraniteShares گفت: بازار سهام و نوسانات تا به حال منجر به فرصت برای گرفتن پوزیشن با برخی از سرمایه گذاران در حال حرکت به پرچین خطر و دیگران به دنبال سود حاصل از کاهش قیمت.

"با بازار به عنوان آنها امروز بسیاری از حرفه ای و پیچیده سرمایه گذاران توانایی استفاده از اهرم یا رفتن یا بلند و یا کوتاه مدت سهام فردی ارزشمند است. آن را قادر می سازد آنها را به پشت خود اعتقاد نمایش به عنوان به خوبی به عنوان پرچین درک خطرات. به دنبال به جلو به عوامل مختلف آن است که آیا ایالات متحده-چین روابط بلندی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده یا انگلستان-اتحادیه اروپا مذاکرات نشان می دهد که بازار ممکن است همچنان افزایش سطح [از] نوسان در طول ماه های آینده" Rhind گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن