'او بیدار است!' آماندا Kloots اعلام شوهر نیک کردرو پدید آمده از کما

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:53 PM EDT مارس 12 سال 2020برادوی ستاره نیک کردرو پدید آمده

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

برادوی ستاره نیک کردرو پدید آمده از کما همسر آماندا Kloots پیروزمندانه اعلام کرد در Instagram شنبه به تکرار فریادهای "او را بیدار!"

"The Rock of Ages" ستاره صرف بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما بیش coronavirus عوارض.

"من از دکتر پرسید: امروز 'می تواند به ما می گویند که او بیدار است?'" گفت: Kloots صحبت در Instagram داستان در مورد کردرو در حالی که نگه داشتن خود را 1 سال الویس "و او بیدار است."

"این درست است که نیک بسیار ضعیف در حال حاضر که حتی باز کردن چشم خود را و بسته شدن چشمان او طول می کشد تا تمام انرژی خود را," او اضافه شده است. "اما او بیدار است. بساز! ما آن را انجام داد."

روز دوشنبه در پیشرفت روشن بود با Kloots ارسال یک تصویر مورد علاقه خود را از, ایتالیایی, ماه عسل.

"نیک شروع به پیروی از دستورات و انجام ردیابی ساده!," او نوشت: در عنوان ، "او بسیار ضعیف است به طوری که حتی فقط باز کردن چشم خود را مبارزه است, اما آن اتفاق می افتد. او شروع به از خواب بیدار شوید!"

با وجود پیشرفت Kloots گفته است که "به هیچ وجه از جنگل است."

"هنوز هم وجود دارد نگرانی های خود را با چیزهای دیگر," او گفت: از جمله عفونت در کردرو به ریه ها. "اما این خبر امروز در وضعیت ذهنی یک پیروزی است!!"

Kloots توضیح داد که "بسیاری است که هنوز در ریه های خود ... با توجه به آسیب ریه های خود از COVID."

ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram. اولیه آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

در طی شش هفته کردرو رو چند coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن