Harry & مگان 2 سالگرد عروسی: جدول زمانی از آنچه رفت و آنچه رفت را اشتباه

چگونه آن را همه می آیند به این ؟

شاهزاده هری و دوشس Meghan ساسکس خود را جشن دومین سالگرد ازدواج روز سه شنبه. آن را به توان گفت که چند پیش بینی شده در آن سرخوشی بعد از nuptials خود را در قلعه ویندسور که آنها می تواند زندگی دو سال بعد در همه گیر و قرنطینه در لس آنجلس وطن سابق Meghan Markle.

دور در روح و فضای خود را از خانواده سلطنتی آنها قفل شده است و در تلخ قانونی کشمکش با شایعات در حالی که زندگی در پایتخت از paparazzi بیشتر به دنبال “حفظ حریم خصوصی است.” آنها آگاهانه uncoupled از خود سلطنتی نقش و به دنبال شروع یک کار مستقل و پر سود زندگی به عنوان یک پادشاه و ملکه هالیوود است.

آنها قرار بود به چهره “مدرن سلطنت” این زن و شوهر گلم که ترکیب خود را خوب مرد تاثیر می گذارد و میراث سلطنتی با زیبایی سیاه و سفید پس زمینه و مشهور آمریکایی زرنگ و دانا برای تبدیل یک fusty خانواده شرکت به یک موسسه بیشتر relatable به همه شهروندان بریتانیا است.

“خود را افزایش فوق العاده بود: هری انتخاب یک زن مطلقه آمریکایی که به عنوان سیاه و سفید بود و یک بازیگر و فعال اجتماعی و بیان نشان داد سلطنت به حال مدرن می گوید:” سلطنتی مفسر ریچارد Fitzwilliams. “همچنین این پتانسیل عظیم برای درخواست تجدید نظر به کشورهای مشترک المنافع که در آن اکثر مردم به زیر 30 و با شناسایی یک فرد از رنگ است.”

که چگونه آن کار می کرد. بسته به نقطه نظر که یا از یک فاجعه و یا هیچ معامله بزرگ از دست دادن یک فرصت گرانبها و یا اذعان انتظارات غیر واقعی.

دو سال پس از هری, 35, و Meghan, 38, مسحور میلیاردها دلار در سراسر جهان آنها را طرفداران و دشمنان را از خود بپرسید: می تواند 1000 سال سلطنت واقعا انطباق با بیدار راههای بازیگر آمریکایی? یا باید او شده اند بهتر آماده برای مقابله با منجمد-در-کهربا آداب و رسوم از یک سلسله است که تعداد بقا مهمتر از همه کس دیگری ؟

یک جدول زمانی از حوادث:

معاشقه: نوامبر 2016

شش ماه پس از ملاقات هری رسما اذعان کرد Meghan خود را به عنوان “دختر” در یک furious (و بی سابقه) انفجار در اتهام “سوء استفاده” “لام” و “نژادپرستی” در تلخیص پوشش از عشق جدید خود را. یک سال بعد در نوامبر سال 2017, آنها, اعلام نامزدی خود را به گسترده جشن.

با وجود “اسفناک” نژاد پرستی در برخی از نشریات و رسانه های اجتماعی “من تاکید نمی تواند به اندازه کافی خود را چگونه نامزدی و عروسی کرده بود hagiographic مطبوعات (پوشش)” Fitzwilliams می گوید. “آنها فوق العاده با جمعیت و در تورهای خارج از کشور.”

عروسی اجرا: ژانویه-مارس 2018:

با تشکر از مصاحبه های مکرر آن را می شود روشن است که همه این است که به خوبی بین مگان و Markle خانواده هیچ یک از آنها دعوت به عروسی. او را نیمه حفظ خواهر و برادر حمله به او در شایعات? خواهد شد پدر توماس Markle راه رفتن دختر خود را پایین راهرو?

او نمی کند به نقل از یک حمله قلبی و پرنس چارلز مراحل به اسکورت دختر خود را-در-قانون-به-توان به محراب. مادر Doria Ragland است او تنها خانواده در عروسی.

روز عروسی: مارس 19, 2018

برای رویال طرفداران آن یک عروسی برای سنین تماشا میلیاردها دلار در سراسر جهان است. او نگاه دوست داشتنی و لباسهای زرق و برق دار شد در حالی که او درخشنده در خود ، هر دو میدرخشد با شادی در طول حمل و نقل از طریق ویندزور.

خدمات بی سابقه بود, این برنامه شامل یک پربرکت واعظ از امریکا و یک gospel choir زنگ تیر سنت جورج, کلیسای باستانی کلیسای آنگلیکان mini-کلیسای جامع در قلعه بود که بسته بندی شده با رویال بستگان و مگان مشهور دوستان است. دو پذیرایی کرد که نمی شد مگر برای عکس از هری رانندگی عروس خود (در دومین شب) دور در یک کلاسیک نقره آبی Jaguar.

اولین از Duchess of Sussex: تابستان 2018

خود را برای اولین بار بعد از عروسی نامزدی به عنوان دوک و دوشس ساسکس بود که در کاخ باکینگهام در یک رویداد تجلیل پرنس چارلز. اما آزمون واقعی بود Meghan اول, تک نامزدی با ملکه الیزابت دوم که به دعوت او در قطار سلطنتی (بی سابقه افتخار حتی برای نوه) برای سفر به Cheshire. این دو به نظر می رسد داشتن یک زمان بزرگ به عنوان آنها را نشسته در کنار یکدیگر برای یک عملکرد توسط دانش آموزان محلی در نزدیکی شهر لیورپول.

حتی قبل از عروسی, در طول یک تور از بریتانیا به معرفی او به هری و مگان بودند ملاقات با تحسین; او به نظر می رسد طبیعی در مرسوم walkabouts در میان تشویق جمعیت.

آنها باردار هستید! 15 اکتبر 2018

آنها اعلام کردند که انتظار فقط به عنوان آنها وارد استرالیا برای اولین عمده در خارج از کشور, سفر به استرالیا, نیوزیلند, فیجی و تونگا. نوزاد خواهد شد هشتمین بزرگ و نوه برای ملکه و شاهزاده فیلیپ و هفتم در خط به تاج و تخت.

دوشس به عنوان diva? پایان 2018 – فوریه 2019

آنها قرار بود “Fab Four” پرنس ویلیام و دوشس کیت و هری و مگان. اما پس از Sussexes بازگشت از پایین زیر, کریسمس ناشناس کاخ “خودی” بودند محبوب ، regaling شایعات با قصه های از اختلافات خواهر سلطنتی در قانون و یا برادران در outs. آیا مگان را Kate گریه در قبل از عروسی اتصالات ؟ آیا مگان زمین مناسب هنگامی که او نمی تواند پوشیدن تاج او می خواستم ؟ آنچه در مورد او گفته مغرور رفتار با کاخ کارکنان ؟

در ضمن Sussexes سوخت گمانه زنی ها از سقوط در میان فاب چهار زمانی که آنها به طور ناگهانی تصمیم به ترک کاخ کنزینگتون و حرکت به یک بازسازی Frogmore کلبه در قلعه ویندسور و مستغلات به دنبال آنها گفت: “بیشتر حریم خصوصی است.”

تولد مورچه هریسون Mountbatten-Windsor: 6 مه 2019

ساسکس تمایل به حفظ حریم خصوصی (و به انجام مخالف اراده و کیت) منجر به سردرگمی جرم و رسانه ای مدیران که در آن و زمانی که نوزاد خود را به دنیا آمد که تبدیل به لندن یک بیمارستان و یک ساعت قبل از قصر اطراف کردم به اعلام آن است. آنها هرگز توضیح دهد که چرا آنها برداشت های گاه به گاه صدایی مورچه برای خود نام و کاهش یک عنوان برای او.

هنوز هری بود خیلی هیجان زده او حتی خطاب به دوربینهای تلویزیونی در قلعه ویندسور برای ابراز شادی خود را در مورد نوزاد پسر و دو روز پس از تولد آنها مطرح با کودک و با ملکه و مگان را در قلعه. اما رسانه های ترس تنها افزایش در بعد فلپ بیش از این مراسم تعمید ونامگذاری بچه (تصاویر مجاز) و زن و شوهر امتناع به نام کودک godparents.

رسانه های مسخره مانت: بهار/تابستان 2019

تلخیص دستکش به طور کامل خاموش و انتقاد از تشدید زن و شوهر به عنوان “سازگار با محیط زیست-منافقان” برای سخنرانی در مورد تغییر آب و هوا در حالی که بارها و بارها در نظر گرفتن هواپیمای شخصی برای تعطیلات academist:: دانشجویان.

در ضمن سوء استفاده از سولفات کارگردانی در Meghan در رسانه های اجتماعی همچنان مجبور قصر به بلوک ترول اینترنت, ارسال پیام های توهین آمیز در رویال کانال های رسانه های اجتماعی.

از “دیدار با مورچه” تور آفریقای جنوبی: سپتامبر/اکتبر 2019

این سفر 10 روز (مگان و مورچه صرف تمام وقت در آفریقای جنوبی در حالی که هری در بازدید از کشورهای مختلف) شد و یک موفقیت بزرگ به خصوص برای شایان ستایش فیلم و عکس از نوزاد مورچه همراه پدر و مادر خود را برای دیدار با بازنشسته اسقف اعظم دزموند توتو.

اما در یک مصاحبه با رفیق ITV روزنامه نگار Tom Bradby که پخش به عنوان تور بود و پیچ در پیچ زن و شوهر حیرت زده با رفتن عمومی در مورد ناخشنودی خود را با خانواده سلطنتی زندگی می کند. با اشک در چشم او, Meghan صحبت کرد و برای اولین بار در مورد استرس, مقابله با شدید و اغلب انتقادی در کانون توجه رسانه ها و هری اذعان کرد که او را در حالی که هنوز دوست داشتن برادران در “مختلف” راه در زندگی است.

“من هرگز فکر نمی کردم که این (بررسی رسانه های) خواهد بود اما من فکر کردم این امر می تواند منصفانه است. و این بخشی است که واقعا سخت به آشتی” مگان گفت Bradby.

سپس در آخرین روز از این سفر این زوج در سمت چپ خبرنگاران در حرکت زمانی که آنها اعلام کرده بودند شکایت علیه سه لندن شایعات ادعا نرم هری گوشی سال پیش و نقض کپی رایت و تهاجم به حریم خصوصی برای انتشار نامه خصوصی Meghan به او نوشت: بعد از عروسی.

در اعلام قانونی حرکت هری منتشر شد یکی دیگر خشمگین بیانیه ای حمله به “مخرب” “ظالم” و “امان” پوشش مگان مقایسه آن را به پوشش خود پرنسس دایانا.

این یک اعلام جنگ در رسانه ها. انگلیسی, کارشناسان حقوقی پیش بینی شده زن و شوهر می تواند در نهایت برنده شدن در دادگاه است اما در یک تحقیر هزینه. برای اولین بار پیش از محاکمه شنوایی است که در آن Meghan دچار شکست پیشنهاد این پیش بینی درست باشد.

(در آوریل زن و شوهر اعلام کردند که با تحریم چهار شایعات آنها را متهم به مهاجم یا تحریف پوشش.)

شکرگزاری/فرار کریسمس: نوامبر/دسامبر 2019

در بازگشت از آفریقا, هری, و Meghan تصمیم گرفت آنها را جست و خیز معمول تمدید سلطنتی تعطیلات کریسمس در Sandringham و به جای از چپ به صرف شکرگزاری و کریسمس ، آنها نمی گویند که در آن, اما آن را تبدیل به جزیره ونکوور بریتیش کلمبیا در کانادا که در آن آنها امیدوار به پیدا کردن حریم خصوصی “هم خانواده است.”

شایعات sniped آنها snubbing ملکه اما کاخ باکینگهام گفت که او به طور کامل پشتیبانی می کند زن و شوهر را در نظر دارد.

این “Megxit” شوک: 8 ژانویه 2020

آنها در بازگشت از کانادا با خیره کننده و تاریخی اعلام: آنها “پله” از نقش خود به عنوان ارشد کار royals, در حال حرکت به شمال امریکا با مورچه و به دنبال استقلال مالی.

اعتراض پر سر و صدا بود. رسانه ها به سرعت اقتباس دیرینه توییتر لقب در برابر مگان – “Megxit” – به سرزنش او برای حرکت اما واضح بود این بود که به اندازه هری تصمیم به مال انزن.

خود را اعلام کرده بود پس از روز مذاکرات فشرده با ملکه هری پدر و برادر و با کاخ درباریان به چکش توافق خود را برای نقش های جدید.آنها نمی توانید همه چیز را که آنها می خواستند آنها تا به حال به رها کردن استفاده از کلمه “سلطنتی” برای رسانه های اجتماعی و تلاش های تجاری – اما آنها دلسوز عبارت از این است که درک خود را از غضب با بررسی رسانه های و تمایل خود را برای ایجاد یک زندگی جدید برای خود.

“هری, Meghan و مورچه همیشه خیلی دوست داشتم اعضای خانواده من” او در بیانیه ای گفت.

ساسکس last hurrah: مارس 2020:

وقت خود را به کار royals به پایان می آید شروع آوریل 1 با آخرین حضور عمومی تا حدودی بی دست و پا جمع خانواده سلطنتی در اجلاس سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در مارس 9.

آنها در سمت چپ آن شب برای جزیره ونکوور و سپس decamped به لس آنجلس فقط قبل از کانادا و امریکا مرز بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها زندگی می کنند در یک قرض لوکس املاک و جایی که آنها در حال کار بر روی جدید خود را تجاری و پروژه های خیریه و در انتظار قرنطینه.

در مورچه اول تولد در مارس 6, آنها منتشر شد یکی دیگر از شایان ستایش blowjob این زمان از Meghan خواندن یک داستان به کودک که به نظر می رسد بیشتر شبیه به هری هر زمان که ما او را ببیند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>