زاگرب کرواسی — گریگور دیمیترو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 منجر به لغو رویداد نمایشگاه در کرواسی که در آن برتر نواک جوکوویچ بود که با توجه به بازی در فینال.

گوران Ivanisevic یکی از جوکوویچ مربیان گفت: این خبر از دیمیترو بود “تکان دهنده” و این که “در حال حاضر همه را به آزمایش می شود.”

دیمیترو رتبه شماره 19 و سه گرند اسلم کسیکه است بالاترین-مشخصات بازیکن فعلی می گویند او دارای ویروس است. او اعلام روز شنبه در Instagram صفحه می آید در پایان یک هفته زمانی که ایالات متحده باز گفت: آن را به جلو بروید.

حرفه ای تنیس تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس و در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در ماه اوت است.

دیمیترو گفت که او خود را به وضعیت عمومی چون او می خواست به “مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در این روز می شود.”

“من با عرض پوزش برای هر گونه آسیب من ممکن است ناشی از,” او نوشت.

بلغاری برجسته هفته گذشته در صربستان پا از آدریا تور نمایشگاه رویداد سازمان یافته توسط جوکوویچ. وجود دارد انتقاد که هیچ اجتماعی فاصله در این نمایشگاه که در محل قبل از بسته بندی می ایستد در بلگراد صربستان سرمایه است. دولت صربستان برداشته اکثر ویروس محدودیت در ماه گذشته با وجود ده ها تن از موارد جدید ثبت شده.

دیمیترو همچنین یک مسابقه در برابر برنا Coric در کرواسی در دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر در روز شنبه در دور دوم این نمایشگاه سری. بعد از مسابقه او شکایت در مورد خستگی. او در پست خود است که او مورد آزمایش قرار گرفت در موناکو.

سازمان دهندگان گفت: این نمایشگاه در حال حاضر لغو شده است. جوکوویچ برنامه ریزی شده بود به بازی روسیه آندره Rublev در فینال.

علاوه بر جوکوویچ دیگر بازیکنان برجسته شرکت کننده در این حوادث از جمله Dominic Thiem در بلگراد و الکساندر Zverev در هر دو مسابقات.

جوکوویچ در ابتدا زده تردید تن اگر او را بازی در ایالات متحده باز در مرغزار فلاشینگ از اوت. 31 سپتامبر. 13.

برخی از اسامی بالا از جمله دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال همراه با برتر خاکستر Barty ابراز رزرو در مورد عنوان جایی که یک نقطه داغ برای COVID-19 شیوع. دیگران ابراز اشتیاق به بازگشت به عمل است.

ایالات متحده باز به طور معمول چهارم و نهایی مسابقات گراند اسلم از هر فصل خواهد بود اما رشته دوم از سال 2020 زیر باز استرالیایی به این نتیجه رسیدند که در اوایل فوریه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net