رژیم صهیونیستی. Newsom سفارشات تمام رستوران در کالیفرنیا به مکث داخل سالن ناهارخوری پیوستن به نیوجرسی و نیویورک — پس چرا از آن است که بسیار خطرناک است ؟

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد روز دوشنبه یک عقبگرد از عملیات گسترده دولت در رستوران ها و همچنین میله

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد روز دوشنبه یک عقبگرد از عملیات گسترده دولت در رستوران ها و همچنین میله باغ وحش از wineries, موزه ها, کارت اتاق و سینما. "این است که در هر شهرستان در ایالت کالیفرنیا و نه فقط کسانی که در لیست سازمان دیده بان" او گفت:. او گفت: coronavirus پخش شد در یک "نرخ هشدار دهنده."

علاوه بر خاموش کردن نیز تاثیر می گذارد داخلی عملیات ورزشگاه, مکان های عبادت و دفاتر و غیر انتقادی دفاتر, آرایشگری, سالن زیبایی, سالن مراکز و مکان های دیگر از کسب و کار در 30 شهرستانها در کالیفرنیا "نظارت بر لیست" و نشان دهنده 80 درصد در ایالت کالیفرنیا است.

"ما ساخته شده این نقطه در موارد متعدد و, است که ما در حال حرکت به یک تغییر حالت اصلی ما ماندن در خانه سفارش" Newsom گفت. "این همچنان یک بیماری کشنده." او افزود: "این یک لیست پویا. شهرستان آمده و در برخی موارد شهرستانهای آمد."

موارد تایید شده در کشور افزایش یافته است 48 درصد بیش از دو هفته گذشته. کالیفرنیا تایید دیگری 8,358 جدید COVID-تعداد 19 و 23 و میر ناشی از این ویروس در روز دوشنبه. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در کالیفرنیا به بیش از 331,620 موارد و تعداد مرگ و میر به 7,045.

تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,075) پس از نیوجرسی (15,560) ماساچوست (8,325) ایلینوی (7,391) کالیفرنیا پنسیلوانیا (6,955), میشیگان (6,317).

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده نزدیک به 13 میلیون نفر در سطح جهان و بیش از 3.3 میلیون نفر در ایالات متحده از دوشنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 570,435 زندگی در سراسر جهان 135,425 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

قبل از کالیفرنیا گسترده دولت اعلام نیوجرسی رستوران شد تا برای بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در جولای 2, اما روز قبل از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تنها متوقف داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک که قرار بود برای بازگشایی هفته بعد از ژوئیه 4 و در سراسر دولت است.

" 'هیچ چیز جادویی در مورد شش فوت است. که در مورد که میانگین فاصله قطرات تنفسی می تواند سفر به طوری که بیشتر از هم جدا از مردم است که همیشه بهتر است.' "

— رایان Malosh یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت

"این است که شهر نیویورک تنها اصلاح به دلیل رک و پوست کنده آن را یک مشکل این است که اکثر تلفظ در شهر نیویورک" کومو گفت: در اوایل این ماه. "ایالت نیویورک در حال انجام است اما من احساس می کنم که وجود دارد طوفان ابرها در افق," او اضافه شده است.

"فضای باز ناهار خوری به خوبی کار کرده است در سراسر خارجه نیویورک, شهرستان شامل" کومو " در جولای 2. که گفت:, "شده اند وجود دارد هیچ اصلی شیوع بیماری های مربوط به داخل سالن ناهارخوری" نیویورک, وزارت بهداشت, سخنگوی, گفت, MarketWatch.

"ما را دیده اند خوشه در کشورهای دیگر رانده می شود, در بخشی از بازگشت از مراجعان به داخل سالن موسسات ناهار خوری که در آن آنها در حال نشسته و بدون پوشش صورت قابل توجهی برای دوره های زمانی" مورفی گفت: در طول یک جلسه برگزار شد ژوئن 29.

بنابراین چه چیزی باعث داخل سالن ناهار خوری ریسک?

برای شروع می توان آن را بسیار سخت تر به فضا جداول بیشتر از هم جدا هنگامی که شما در داخل. حتی اگر شش پا است که به طور گسترده ای به اطلاع عموم فاصله مردم باید در حفظ و نگهداری از یک دیگر برای جلوگیری از به طور بالقوه آینده در تماس با قطرات تنفسی است که می تواند انتقال coronavirus وجود شواهد علمی که این قطرات توانایی سفر فراتر از شش فوت است.

"وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد شش پا" گفت: Ryan Malosh یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. "این مورد که میانگین فاصله قطرات تنفسی می تواند سفر به طوری که بیشتر از هم جدا از مردم است که همیشه بهتر است."

در بالا از آن, تصفیه هوا است که به طور کلی بهتر است در خارج از منزل از داخل خانه به دلیل ذرات اتاق بیشتر به پراکنده Malosh گفت. "خارج از منزل, نور ملایم می تواند پراکنده کردن ذرات بدون محدودیت در فاصله آنها سپس می توانید سفر."

شام نمی تمایل به پوشیدن ماسک در خارج از منزل. اگر مردم ماسک در داخل خانه این است که می تواند به طور قابل توجهی پایین تر شانس پراکنده ویروس حاوی ذرات گفت: Thomas روسیه و رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بوفالو.

" 'در حال حاضر رفتن به خطرناک برای رفتن به مدرسه و دانش آموزان ابتدایی به پوشیدن ماسک در حال رفتن به سخت خواهد بود اما آن را به یک فعالیت مهم است که بسیار متفاوت تر از رفتن به رستوران در داخل خانه.' "

— توماس روسیه و رئیس بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بوفالو

در واقع بیش از 140 مشتریان که بازدید یک سالن مو بر اساس در اسپرینگفیلد-Greene County, Mo. که در آن دو سبک تست مثبت برای coronavirus نیست قرارداد این ویروس خود را. شهرستان, مدیر بهداشت رس گودارد ذکر شده "ارزش از پوشش" را به عنوان دلیل 140 مشتریان و شش سایر کارکنان در سالن نیست قرارداد coronavirus.

در همین حال بیش از 100 نفر از coronavirus ترسیم شد به یک نوار در شرق و لانسینگ, میشیگان. که بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن. Malosh استفاده از این به عنوان یک نمونه از افزایش خطر ابتلا به ناهار خوری را در داخل خانه.

نوار هارپر رستوران و دم میخانه است و پس از تعطیل برای نصب "تصفیه هوا تکنولوژی" با توجه به بیانیه صادر شده در Facebook FB -2.47% در 22 ژوئن.

(هارپر پاسخ نمی دهند به MarketWatch را درخواست دهید.)

حتی اگر مراکز و سالن های سینما در برخی از ایالت' بازگشایی برنامه های مجاز به بازگشایی بعد از رستوران ها می توانید برای بازگشایی داخل سالن ناهارخوری روسیه گفت: داخل سالن ناهار خوری به شمار بیشتر از خطرات.

مرتبط: چگونه COVID-19 می تواند در محیط های دانشگاهی. خواهد بود بی خطر است ؟

"هرگاه وجود یک سناریو که در آن هر کس می تواند پوشیدن ماسک در همه زمان خطر کمتر است" روسیه گفت. "هنگامی که شما از لحاظ جسمی نمی تواند پوشیدن ماسک, اما شما می توانید به حداقل رساندن این خطر با ظاهر آن را به عقب در بین گزش."

ایالات نیویورک و نیوجرسی است که به ضربه بسیار سخت توسط این ویروس نیز در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در پاییز و "می خواهم برای شروع سال تحصیلی با بهترین شرایط ممکن," روسیه گفت MarketWatch.

"این در حال حاضر به خطرناک برای رفتن به مدرسه و دانش آموزان ابتدایی به پوشیدن ماسک در حال رفتن به سخت خواهد بود اما آن را به یک فعالیت مهم است که بسیار متفاوت تر از رفتن به یک رستوران در داخل خانه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن