اوباما سناتور. Grassley: کنگره ممکن است باطل مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو در از بین بردن مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی

استفان گروبر-میلر و ساوانا Behrmann Des Moines, ثبت ناممنتشر شده 6:33 PM EDT Jul 6, 2020DES MOINES – ارشد حزب

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

DES MOINES – ارشد حزب جمهوری خواه و سناتور و سرسخت متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که از کنگره خواهد بود "احتمالا نادیده گرفتن" حق وتو اگر رئیس جمهور تصمیم به وتوی طرح کنگره برای تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه رهبران.

سناتور. چاک Grassley R-آیووا ساخته شده نظر دوشنبه در تماس با خبرنگاران هنگام بحث در مورد اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل می کنند که حذف نام رهبران مؤتلفه از دارایی های نظامی ظرف مدت سه سال.

تهمت و تهدید به وتو, هزینه, لایحه اگر آن را شامل متمم.

"من امیدوارم که او نمی خواهد آن را وتو فقط بر اساس این که" Grassley گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Grassley مطرح شده احتمال این که موضوع تغییر نام پایگاه می تواند در نظر گرفته شود به طور جداگانه از هزینه های دفاعی لایحه اما گفت که او معتقد است کنگره به رای به نادیده گرفتن حق وتو ریاست جمهوری اگر به آن می آید.

"اگر آن را به مهم حق وتو ما احتمالا می خواهم وتو," او گفت:.

این سناتور نظرات غیر معمول واگرایی از رئیس جمهور در داخل حزب جمهوری خواه است که به طور معمول گیر کرده ، از آن به عنوان انتخابات عمومی این است که تنها چند ماه دور و حزب به طور معمول می خواهید به آن اوت کنوانسیون با جبهه متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است هشت وتو در طول ریاست جمهوری خود را و هیچ کدام باطل توسط کنگره است.

تماس به تغییر نام پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام مؤتلفه فرماندهان نظامی به دست آورده اند بخار در سراسر کشور در میان تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

بیشتر: برخی از جمهوری خواهان تقسیم با مغلوب ساختن پیشی جستن, پشتیبانی, از بین بردن مؤتلفه مجسمه ها و تغییر نام پایگاه نظامی

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیز گفت: در ماه گذشته او نیز بود "OK" تغییر مؤتلفه نام پایگاه.

"باید وجود داشته باشد یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به تغییر نام پایگاه" Grassley روز دوشنبه گفت:. "و من تصور می کنم که در طول عمر من شده است وجود دارد بسیاری از پایگاه های است که تا به حال نام خود را تغییر داد. من از آن آگاه نیست. اما تا چه حد است که آن را یک متفکر فرایند و نه یک زانو حرکت تند و سریع واکنش من نمی خواهد که هر گونه اعتراض به آن."

بیشتر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Redskins, سرخپوستان با توجه به تغییر نام "به لحاظ سیاسی درست"

بیشتر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار راننده نسکار بابا والاس به عذر خواهی برای طناب دار 'فریب'

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات منجر به قانون در بسیاری از کشورها و جوامع به تغییر شیوه های پلیس و حذف نمادهای نژادپرستانه از کسب و کار و سایت های مانند مجسمه تجلیل از رهبران کنفدراسیون. در برخی از موارد به معترضان همچنین سرنگون مجسمه مؤتلفه رهبران و یا دیگر تاریخی ایالات متحده رهبران که متعلق به بردگان است.

تصویری: WH دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany تلاش می کند برای روشن شدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نسکار tweet

به گزارش ایسنا ، جونی ارنست همچنین یک آیووا حزب جمهوری خواه در حمایت از اصلاح در نیروهای مسلح ایالات متحده خدمات کمیته رای گیری ماه گذشته.

ارنست گفت: پس از آن که او را درک "وجود خواهد داشت و مخالفت با آن" اما "این یک بحث است که ما نیاز به مطلقا اند."

ارنست یکی از چهار سناتور دموکرات در رقابت های انتخابات در کمیته نیروهای مسلح سنا که مورد تایید متمم با صدای رای از جمله سنسور. تام Tillis کارولینای شمالی, دیوید پردو گرجستان و مارتا McSally آریزونا.

کمک: مورین Groppe دیوید جکسون

استفان گروبر-میلر را پوشش می دهد آیووا خانه ملت و سیاست برای ثبت نام. او را می توان از طریق ایمیل در sgrubermil@registermedia.com و یا از طریق تلفن در 515-284-8169. او را دنبال کنید در توییتر @sgrubermiller.

اشتراک خود را باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در امروز در DesMoinesRegister.com/Deal.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب