رفتن ویروسی است که از بین بردن مسابقه اعجوبه تبدیل ستاره فیلم رنه Gracie

استرالیا اولین زن Supercar driver — تبدیل ستاره پورنو — رفته خشمگین بیهوده گویی و گفت او نمی مانند سرخپوستان د

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

استرالیا اولین زن Supercar driver — تبدیل ستاره پورنو — رفته خشمگین بیهوده گویی و گفت او نمی مانند سرخپوستان دیگر به دلیل رفتار خود را بر او بالغ اشتراک سایت.

رنه Gracie, 25, است که ساخت ده ها هزار دلار در ماه به لطف OnlyFans حساب که در آن پیروان پرداخت اشتراک ماهانه از $12.95 برای دیدن فیلم و عکس و فیلم از راننده سابق.

اما Gracie ادعا می کند در حال حاضر از دست دادن پول در سایت درست سرزنش در هند پیروان.

"به همه شما هند یک سوراخ در صفحه من. جلوگیری از سرقت تصاویر من," او نوشت: در یک پست در بزرگسالان اشتراک سایت. "آنها هستند حق کپی رایت و من آنها را خود شما نیست. توقف ساخت صفحات و توقف های من فیلم ها و تصاویر غیر قانونی."

Gracie ادعا می کند مشکلات خود را آغاز و پس از داستان در زندگی حرفه ای خود را تغییر ویروسی رفت در هند.

"از داستان من رفت و ویروسی در هند شده است وجود دارد بسیاری از فیلم ها و پروفایل های جعلی ساخته شده و تصاویر به طور غیر قانونی به سرقت رفته از من OnlyFans," او نوشت. "من نمی خواهم سرخپوستان در حال حاضر. اگر شما به اشتراک گذاشته و یا به سرقت رفته من تصاویر خود را (sic) یک سوراخ و من امیدوارم که شما چه می آید برای شما (sic).

"اگر شما (sic), هندی, get off my صفحه در حال حاضر! خود را (sic) نه خوش آمدید در اینجا دیگر.... من خواهد بود با از بین بردن تمام هند (sic) از صفحه من امشب."

Gracie تاریخ ساخته شده در سال 2015 زمانی که او با همکاری سیمونا د Silvestro به مسابقه در Bathurst تبدیل دلار استرالیا به رقابت در این ورزش است. اما Gracie بود که کاهش یافته است از این تیم در سال 2016 تصمیم به پیاده روی به دور از ورزش پس از اعتراف او هرگز یک درصد از مسابقه.

صحبت کردن با دیلی تلگراف در اوایل این ماه Gracie گفت: او زندگی می کنند به راحتی پس از شروع OnlyFans حساب.

"این بهترین چیزی که من انجام داده اند در تمام زندگی" Gracie گفت: انتشار. "این من را در یک موقعیت مالی من هرگز نمی توانست از خواب و من واقعا از آن لذت ببرید. من خوب با هر آنچه که آنها می خواهم برای تماس با من. من هستم پول خوبی و من راحت با جایی که من در هستم. در شش روز من ساخته شده 24,000 و آن زمانی است که من متوجه شدم من واقعا می تواند انجام کاری با این."

Gracie دارای بیش از 7000 مشترکین معنی سابق مسابقه در حال حاضر $63,000 هر ماه. Gracie نام مستعار داده شد شیطان او به عنوان شاهزاده خانم شروع به ساخت امواج در قرتنج مدار به عنوان یک نوجوان.

کوئینزلند جوانی بود چابک در مسیر و خواب از ساخت آن را تمام راه را به نسکار.

"من عشق سرعت, من عاشق مسابقه من عاشق سبقت مردم," او گفت:. "من چرخید و تا به حال مردم به بیش از بالا رفتن از من, اما آن را به اتفاق می افتد. شما نمی توانید اجازه دهید آن را به شما را متوقف کند. به عنوان طولانی به عنوان شما درد نکنه شما فقط رفتن نگه دارید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب