GLAAD, انتقاد شدید J. K. Rowling برای 'نادرست و بی رحمانه' transphobic نظرات: 'هیچ بهانه ای وجود ندارد'

هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:49 PM EDT Jun 7, 2020"هری پاتر" نویسنده J. K. Rowling دوبا

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399

"هری پاتر" نویسنده J. K. Rowling دوباره زیر آتش برای نظرات در مورد جامعه فراجنسیتی.

کمتر از شش ماه پس از نویسنده ناودان برای نشان دادن حمایت برای مایا Forstater یک محقق که از دست رفته کار خود را در یک اتاق فکر بیان کرد که مردم می توانند خود را تغییر بیولوژیکی جنس کی رولینگ ساخته شده مشابه هم بزنید در انتقاد از یک تیتر در وب سایت devex.com. Op-ed قطعه شامل عبارت "افرادی که عادت ماهانه" در تلاش برای بیشتر فراگیر.

"من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای کسانی که مردم" رولینگ توییتی شنبه. "کسی که به من کمک کردن. Wumben? Wimpund? Woomud?"

پس از مواجهه با واکنش کی رولینگ 54 ایستاده خود زمین و ادعا زندگی او "شکل گرفته است توسط زن بودن" و دفاع از انحصاری نظرات در حالی که استدلال او هنوز هم پشتیبانی از نما مردم است.

"من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را," او نوشت: در یک سری از توییت. "آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند ... من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند."

مارک هاچینسون رولینگ نماینده گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او را نمی توان اظهار نظر بیشتر است.

GLAAD صادر شده در پاسخ بیش از توییتر, انتقاد کی رولینگ برای "نادرست و بی رحمانه" پیام توصیه که کسانی که نا امید شده بودند با دیدگاه کمک به سازمان هایی که پشتیبانی سیاه نما مردم مانند مارشا P. Johnson, موسسه, ملی, سیاه, ترانس, حمایت ائتلاف و انگلستان, سیاه, غرور و افتخار است.

"جی کی رولینگ در ادامه به چین با یک ایدئولوژی است که عمدا تحریف حقایق در مورد هویت جنسی و افرادی که ترانس کردند." "در سال 2020 وجود دارد هیچ بهانه ای برای هدف قرار دادن ترانس مردم است. ما ایستاده با ترانس جوانان به ویژه کسانی که طرفداران هری پاتر صدمه دیده توسط او نادرست و بی رحمانه توییتهایی."

عدالت اسمیت می آید: ستاره تماس به صورت سیاه و سفید عجیب و غریب و ترانس نمایندگی در تظاهرات

طرفداران در رسانههای اجتماعی ملاقات رولینگ نظرات با بی اعتقادی تعجب که چرا نویسنده به ظاهر ساخته و نظرات خارج از اراده خود او در حالی که بقیه جهان شده است با تمرکز بر تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و همچنین به عنوان غرور ماه یک بار به معنای افتخار و جشن اعضای تجاوز+ جامعه است.

"واقعیت این است که اولویت خود را در حال حاضر است که شما باید یک آسیب شناختی نیاز به harping در این – چیزی که واقعا ناامید کننده انسان شما باید معلوم شود" نویسنده Louis Peitzman پاسخ داد. "ترانس مردم شما ادعا به عشق سزاوار بهتر از شما. شاد غرور در ماه جو!"

"من به شما اطمینان دهم (اطلاعرسانی) آیا تو را دوست دارم" اضافه شده "ماتیلدا" ستاره مارا ویلسون.

"همه زنان عادت ماهانه و نه همه کسانی که عادت ماهانه زنان هستند" پاسخ سازمان خیریه حمایت از دختران است. "وجود دارد بسیاری از دختران غیر دودویی (مردمی) ترانس و ترانس مردانی که همچنین یک دوره است. ما می دانیم که زبان تغییر می تواند ناراحت کننده باشد."

"خوب جای" بازیگر Jameela جمیل به نام کی رولینگ برای کمک به سازمان های خیریه است که حمایت از بی خانمان سیاه نما زنان است.

Munroe Bergdorf, اولین تغییر جنسیت زن به مدل اورآل در انگلستان به نام دولت جهان "به اندازه کافی سخت بدون تو, ثروتمند, زن, به tweeting, تراجنسی از عمارت خود را."

"آیا همه ما به نفع و به آن استراحت," او اضافه شده است. "گفتن این که شما یک ناامیدی کتمان حقیقت است."

غرور ماه: 5, سیاه, عجیب و غریب نوازندگان برای گوش دادن به, از جمله Kehlani و MNEKtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب