غول نه توزیع اندرو توماس هر چیزی پس از مقابله و لحیم کاری انتخاب کردن

با توجه به چالش های شدید رو به هر NFL rookie بدون در میدان بهار تلقین و یک اردوگاه آموزشی انجام شده در میان هم

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

با توجه به چالش های شدید رو به هر NFL rookie بدون در میدان بهار تلقین و یک اردوگاه آموزشی انجام شده در میان همه گیر وظیفه جلوتر برای اندرو توماس بسیار دشوار است.

اولین پیش نویس دور, انتخاب کنید, انتخاب شماره 4 به طور کلی انتظار می رود به رقابت و پیروزی در شروع کار است. هنگامی که جانباز چپ مقابله با مقابله و لحیم کاری روز چهارشنبه تصمیم گرفتند برای سال 2020 فصل با استناد به COVID-19 نگرانی برای خانواده اش, توماس نقل مکان کرد تا در عمق نمودار و غول در حال حاضر نیاز او به بلوغ و توسعه به سرعت حل و فصل و به نقطه شروع در سمت چپ مقابله با.

توماس نمی خواهد هر گونه پیش فصل بازی به کار کردن تاب برداشتن. این باید به اندازه کافی به تهوع معده از هر سر مربی اما جو قاضی است نه صدایی بیش از حد نگران سپردن نابینایان سمت حفاظت از دانیل جونز به یک نوجوان.

"سن یک بازیکن واقعا همیشه زحمت من" قاضی روز جمعه گفت. "ما به بچه ها در بازی. این کالج که در آن شما را به بچه ها و آنها به شما یک اشتباه سال است."

قاضی است که توزیع توماس و یا هر کس دیگری ،

"ما هنوز هم باید در این زمینه و تمرین و ارزیابی" قاضی گفت.

Andrew Thomas
اندرو توماسAP

قاضی گفت: او می خواست لحیم کاری به بازی این فصل اما "در پایان روز, من قصد دارم به سعی کنید به صحبت کردن با هر بازیکن به انجام هر کاری وقتی که می آید به وضعیت ما در حال حاضر است."

در این مرحله قاضی گفت: هیچ بازیکن دیگر نشان داده است او با توجه به امید بستن برای این فصل است.

لحیم خروج می دهد که غول های بین $13 میلیون و 16 میلیون دلار — محاسبات متفاوت است — در حقوق و دستمزد فضا اما به نظر نمی رسد آنها استفاده خواهد کرد که پول در امضای یا دو.

"ما احساس نمی کنم در حال حاضر ما پول سوختن یک سوراخ در جیب ما" قاضی گفت.


DeAndre بیکر دوم-سال cornerback (و 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب کنید) در حال حاضر در کمیسیون معاف لیست او به عنوان معاملات با مسائل حقوقی بود نه صحبت کردن در یک نقطه برای قاضی است.

"او در ما 90-مرد فهرستی ... من اجازه دهید لیگ مقابله با این موضوع," او گفت:.


قاضی گفت: LB Markus طلایی با غول روی بدون محدودیت رایگان-عامل مناقصه $4.1 میلیون دلار هنوز پاک پنج روز COVID-19 تست پروتکل های.

"هنگامی که این بازیکنان روشن است که روند من خوشحال خواهید بود برای بحث در مورد همه آنها" قاضی گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب