غول’ خط دفاعی انسجام شروع می شود با لئونارد ویلیامز

هر کس به نظر می رسد, نظر در لئونارد ویلیامز.

به همین دلیل است که او هنوز هم با غول? چرا که آنها تجارت برای او در وهله اول ؟ چرا كه توسعه را به تصویب حمله کننده با جت? چرا, چرا, چرا ؟

چه در مورد او هنوز هم-جدید غول هم تیمی? لازم نیست آنها می گویند در این ؟

“من دوست دارم لئونارد او یک مرد بزرگ” دفاعی مقابله با Dalvin تاملینسون گفت: به تازگی. “من احساس می کنم مثل ما کلیک کردن زمینه برای اکثر چرا که ما هر دو عاشق متحرک, بازی های ویدئویی است. ما شد فوری بهترین دوستان است من حدس می زنم شما می توانید می گویند. من عاشق بازی کردن در کنار او یک مرد بزرگ. او به ارمغان می آورد بزرگ انرژی است. ما باید شیمی. من به دنبال به جلو به بازی با او در این فصل آینده.”

این دیدگاه در راه های بسیاری است و به همین دلیل مدیر کل دیو Gettleman حمل یک سوم و یک پنجم دور پیش نویس انتخاب به جت در اواسط فصل برای ویلیامز حتی اگر ویلیامز به رهبری بود به صورت رایگان آژانس و غول می توانستم سعی کردم به او امضا کردن بازار باز و بدون از دست دادن هر چیزی به غیر از پول. Gettleman اعتقاد ویلیامز را به شدت تاثیر مثبت و که ایجاد یک فضای مفید برای گرفتن یک قرارداد بلند مدت انجام می شود.

که هنوز اتفاق افتاده و ویلیامز امن شد در فهرستی با حق رای دادن تگ که به او پرداخت 16.1 میلیون دلار در سال 2020 است. هدف برای هر دو طرف است که برای پیدا کردن زمینه های مشترک در تمدید قرارداد قبل از 15 ژوئیه مهلت.

Giants
Dalvin تاملینسون (جلو) و B. J. Hill جشن پس از یک کیسه است.گتی ایماژ

که تاملینسون خیلی راحت با ویلیامز منجر به بزرگتر عامل در یک Giants defense است که در اطراف لیگ است که به طور معمول castigated و پیش بینی می شود وحشتناک یک واحد. ویلیامز تاملینسون و دکستر لارنس شکل به استارت در 3-4 جلو دفاعی هماهنگ کننده جدید پاتریک گریم استفاده خواهد کرد خود را به عنوان دفاع از پایگاه — اگر چه وجود خواهد داشت بسیاری از جایگشت در این زمینه دیکته در یک هفته-به-هفته اساس حریف توهین آمیز و نقاط قوت و ضعف است.

اخیر غول های پیش نویس میدارد B. J. Hill, R. J. مک اینتاش و کریس Slayton نیز در این فهرست با یک تازه وارد در veteran Austin جانسون امضا در آژانس رایگان. بنابراین وجود دارد آشنایی در امتداد خط دفاعی بر خلاف هر چیزی که هر یک از موقعیت های دیگر گروه ها می تواند جمع اوری.

“ما همه تلاش ما برای ایجاد برادری و حتی قوی تر از قبل از آن بود” Tomlinson گفت. “فقط در ادامه به بهبود به عنوان یک واحد بنابراین ما می توانیم خوراک کردن هر یک از دیگر.”

به عنوان واحدهای دیگر سعی کنید به گرد هم می آیند و یادگیری در مورد هر یک از دیگر در این غیر معمول از راه دور offseason, دفاعی lineman قادر به تمرکز بر روی تشریحی فهم و outs از این سیستم جدید را بدون نیاز به دریافت به دانستن هم تیمی های خود را.

“من احساس می کنم آن را به ما می دهد یک مزیت در یادگیری این سیستم بیشتر به راحتی چون ما می دانیم که چگونه یکدیگر را می آموزد چیزهایی میدارد و همه چیز را در یک روز به صورت روز” Tomlinson گفت.

تاملینسون گفت: هر ذاتی مشکل اتصال از طریق زوم جلسات است که یک معامله بزرگ با توجه به راه او به طور معمول در تعامل با هم تیمی های و سرگرمی ها و منافع او سهام با آنها.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“برخی از ما FaceTime یکدیگر” Tomlinson گفت. “بسیاری از ما بازی با هم در یک گروه. همه ما شده اند در ندای وظیفه به تازگی پیوند با آن است. وجود ندارد هر چیزی عجیب و غریب, من حدس می زنم شما می توانید می گویند.”

در ندای وظیفه سلسله مراتب نظم تاملینسون خود قرار می دهد در سه میان غول های بازیکنان. او می شنود و بزرگ همه چیز در مورد بازی دلاوری از بلیک مارتینز داخل linebacker امضا از هکرها.

“من با بازی بلیک مارتینز هنوز, اما من به دنبال به جلو به آن” Tomlinson گفت. “او ممکن است شماره 1 است.”

آن را کاملا یک کیفرخواست غول’ تداوم که Tomlinson, 26, ورود, چهارم NFL فصل طولانی ترین-شاغل دفاعی بازیکن در این فهرست هستند. او نه از دست رفته یک بازی خود را در سه سال فعالیت حرفه ای و در حال ورود به سال آخر خود تماس بگیرید. به عنوان یک مفید اجرا توقف بینی مقابله با این 2017-دور دوم انتخاب از آلاباما در حال حاضر دارای یک مربیگری رژیم برای تحت تاثیر قرار دادن.

“من واقعا با تمرکز بر قرارداد چون من می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای دریافت بهتر می شود و به همان اندازه آماده به عنوان من می تواند برای زمانی که ما به عقب بر گردیم به اردوگاه های آموزشی و دریافت تسهیلات به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” Tomlinson گفت. “من شده اند با تمرکز بر بهتر شدن و بهبود با هم تیمی های من به عنوان آنجا که ممکن است که من بزرگترین هدف در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de