"من شما را دوست دارم داداش. قانونگذاران به یاد داشته باشید تشکر. John Lewis' دوستی و مشاوره

مورین Groppe نیکلاس وو Jason Lalljee و سارا Elbeshbishi ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:23 AM EDT Jul 27,

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

واشنگتن – قانونگذاران از هر دو طرف گفت که زمانی که اخلاقی وضوح مورد نیاز بود آنها به دنبال هدایت دوباره و دوباره از اواخر Rep. John Lewis.

آنها شگفت زده در روح آرام از دموکرات کنگره از گرجستان و تعجب که چرا سوء استفاده او رنج می برد به عنوان یک رهبر جنبش حقوق مدنی ساخته نشده بود او تلخ است. خود ارواح برداشته شد به عنوان آنها در راهپیمایی با لوئیس در سالگرد یکشنبه خونین و یا به تماشای او صرف ساعت های بی شماری صحبت کردن با افراد جوان در مورد درس از گذشته و کار است که هنوز هم باید انجام شود.

لوئیس که درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده در 80 عبور از ادموند Pettus پل در سلما برای زمان نهایی یکشنبه. یک اسب کشیده حمل و نقل انجام شده Lewis' پرچم-بخور تابوت در سراسر پل که در آن او دچار شکستگی جمجمه زمانی که او و دیگر صلح آمیز راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم با باتوم توسط سربازان دولت در یکشنبه خونین در سال 1965.

لوئیس دروغ در دولت در مراحل پایتخت ایالات متحده روز دوشنبه و سه شنبه.

در اینجا چیزی است که اعضای کنگره گفت: آنها بیشتر خواهد شد به یاد داشته باشید در مورد او.

تشکر. Frederica ویلسون D-Fla.: او فقط ایستاده بود.'

ویلسون به یاد سه قطعه لباس Lewis استفاده می شود برای پوشیدن مهم نیست که چقدر خفقان آب و هوا به عنوان او انجام یک کیف برای پروژه های جدی و تصویر در طول جنبش حقوق مدنی.

"بود که در طول سال از هیپی زمان" ویلسون گفت:. "او فقط ایستاده بود."

ویلسون برادر اچ لوئیس' در فیسک دانشگاه همکار معترض که گردن رو آلوده هنگامی که یک Ku Klux Klan عضو آن استفاده می شود به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن یک سیگار روشن.

زمانی که ویلسون وارد دانشگاه پدر او دستور داد تا او را به ماندن در خوابگاه. او نگران او نمی باید این خلق و خو به آموزش به عنوان یک غیر خشونت آمیز معترضان می گوید.

"من گوش به پدر من چون من فکر نمی کنم من می توانم واقعا که," او گفت:. "از طریق سال های من ایجاد شده و خود من جنبش حقوق مدنی."

لوئیس بود یک حامی بزرگ "5000 مدل های تعالی" برنامه مربی گری ویلسون آغاز شده است.

هنگامی که او به ارمغان آورد شرکت کنندگان به واشنگتن هر سال Lewis خواهد آنها را از طریق کتاب و عکس و دیگر یادگاری از جنبش حقوق مدنی ،

"او گریه و آنها گریه," او گفت:.

در یک برنامه رویداد یک سال در میامی Wilson, برنامه ریزی برای توزیع 600 کپی از لوئیس " کتاب "مارس است." لوئیس یک سخنران در این مراسم می خواستم به ثبت نام در این کتاب پس Wilson ارائه شده به کشتی آنها را به واشنگتن که در آن او می تواند انجام این کار در اوقات فراغت خود.

`او گفت: "اوه نه فردی. من نمی تواند انجام دهد. من نمی توانم آنها را ترک خواهم که'" ویلسون به یاد. به جای لوئیس نشسته تا تمام شب. زمانی که راننده وارد به او را به فرودگاه لوئیس گفت: "این کتاب آماده هستند."

"من می توانم آن را باور نمی کند. اما این که John Lewis," ویلسون گفت:. "او سرمایه گذاری هر واحد انفرادی لحظه ای از وقت خود را در تلاش برای ساختن جهان به مکانی بهتر به خصوص برای کودکان و نسل آینده به دنبال دارد."

سنفورد نماینده کنگره اسقف D-Ga.: فروتن افراد مشهور

اگر اسقف بود که اغلب در همان پروازهای بین واشنگتن و آتلانتا به عنوان لوئیس خواهد راه رفتن را از طریق این فرودگاه با او همیشه در زمان دو بار به عنوان طولانی به عنوان اگر اسقف شده بود به تنهایی.

"هر کس می خواست برای گفتن سلام به جان یک عکس با او و یا او تولدش" اسقف در بیانیه ای گفت. "جان همیشه صحبت با کارگران خدمات در هر فرودگاه و مطمئن شوید که به چک کردن با آنها از آنها بپرسید که چگونه آنها انجام می دهند. با وجود وضعیت مشهور و یا اینکه آیا او تحت فشار قرار دادند برای او همیشه خود را در دسترس به هر کسی که می خواست با او صحبت می کنند."

یکی دیگر از گرجی ایران در کنگره Austin, Scott همیشه یک ضربه از این واقعیت است که ترکیبات موجود در هواپیما که هر دو او و لوئیس بودند در خواهد نشستن در کنار او و می گویند: "آیا شما می بینید John Lewis در هواپیما ؟ و ضمنا چه چیزی شما را انجام دهید؟"

تشکر. کاترین کلارک D-Mass., راه رفتن با لوئیس به کنگره یک روز هنگامی که مسافران در کابین رانندگی در امتداد خیابان استقلال خال خال لوئیس.

"آنها به معنای واقعی کلمه شروع به پریدن کرد از تاکسی در وسط خیابان و اتومبیل های بوق," کلارک به یاد. "جان بود گفت:" من شما را دوست دارم برادر. من شما را دوست دارم ، اما شما رو به امن!'"

ویلسون که استفاده می شود به نشستن در کنار لوئیس در کف خانه گفت: دستیاران بودند همیشه برای گفتن لوئیس کودکان وجود دارد در خارج از آفریقا و استرالیا و نیویورک و شیکاگو و در جای دیگر امیدوار به گرفتن یک عکس با او را.

ویلسون نگران است که لوئیس ممکن است دست به یک کف رای, اما او می خواهم لغزش دور او گفتن: "بیا و به من اگر من بیش از حد طولانی است."

جمهوری خواهان نیز خود را نشان داد اعتماد به نفس برای لوئیس گفت: Rep. Robin Kelly D-Ill., حتی به عنوان آنها ممکن است به شدت با او مخالفت در طول یک سیاست بحث است.

"کسانی که همان جمهوری خواهان زمانی که آنها تا به حال افراد جوان با او را خواهد آورد که فرد جوان به ملاقات John Lewis" کلی گفت. "او تا به حال چنین احترام از همه است."

Rep. خواهد هرد R-تگزاس: "من می دانم که شما.'

هرد تنها سیاه جمهوری خواه در خانه ملاقات کرد لوئیس در اولین روز خود را در اتاق در سال 2015.

هرد گفت که او راه می رفت به لوئیس در این خانه طبقه, معنی, معرفی, خود, زمانی که لوئیس قطع او – "من می دانم که شما در حال هرد. سازمان سیا از تگزاس و سن آنتونیو به طور خاص است."

"بله آقا. که من" هرد به یاد آورد و گفت و لوئیس پاسخ داد: "y'all پایین وجود دارد در سن آنتونیو بزرگترین MLK مارس در این کشور است." هرد خندید و پاسخ داد: "آقا من نمی دانم که."

هرد گفت که او در نظر گرفته لوئیس یک مربی.

"من همیشه به او باشد, مانند, مرد, من, می خواهید چشم انداز خود را در هر موضوع روز است "و بگو:" چگونه شما رسیدگی به این بازگشت در روز؟" او به یاد می آورد.

"نبود برخی از مشاوره خاص" هرد گفت. "او همیشه به چشم انداز و چه وحشی برای من این است که او به معنای واقعی کلمه مثل پسر بهترین. برای تمام چیزهایی که او را از طریق رفت او هنوز هم بهترین مرد و همیشه در زمان حال به بحث و به چشم انداز."

با وجود نشستن در دو طرف راهرو آنها هرگز "عبور شمشیر" هرد گفت.

"من فقط خوش شانس," او گفت: "که من می گویند که من با دوستان John Lewis."

مظنونان حمله به دانشگاه کاترین کلارک, رابین کلی و جودی چو: نشستن در برای کنترل اسلحه

در ماه ژوئن سال 2016 پس از یک فرد مسلح کشته و ده ها تن از مردم در یک کلوپ شبانه در فلوریدا کلارک بود که در میان قانونگذاران نا امید با آنچه که او را دیدم به عنوان کنگره را ناتوانی در پاسخگویی.

"من پریشان است که مجلس نمایندگان یکی از بزرگترین نهادهای قانونگذاری در جهان فقط به هشت ثانیه سکوت" ماساچوست از حزب دموکرات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "من رفت و نشست با آقای لوئیس و به من گفت...من احساس می کردم که ما تا به حال به انجام کاری بهتر است."

لوئیس پیشنهاد تحصن در به تقاضای رای در کنترل اسلحه اقدامات است.

"این جان که گفت:" به اندازه کافی به اندازه کافی است,'" چو گفت.

آن آغاز شده و با یک گروه کوچک از دموکرات رفتن به خوبی از این خانه برای این بخش از صبح هنگامی که قانونگذاران مجاز به صحبت می کنند و بر روی هر موضوع.

"او رفت و به زانو در آمد و رفتم پایین بر روی زانو های من" گفت: Kelly دیگر آمر. "و بقیه سابقه است."

دموکرات ها محسوب 170 از اعضای خود را که در نهایت پیوست بیش از 24 ساعت اعتراض که شکست قوانین خانه و متوقف منظم و طبقه فعالیت های. رهبران جمهوری خواه خاموش کردن دوربین به کف و در نهایت موکول خانه اولیه خود را برای چهارم جولای زنگ تفریح. اما دموکرات ها پخش اعتراض خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

"آنها خاموش, دوربین, خانه, دوربین, اما ما فقط برگزار شد تا ما به هر حال اپل" چو گفت. "و ملت کوک در transfixed."

در یک نقطه لوئیس خندید وقتی که کلارک از او پرسید که چگونه این تظاهرات در مقایسه با دیگر sit-ins.

"شرایط خیلی خیلی بهترین او می خواهم تا به حال دیده می شود," او گفت:. "هیچ کس در ترس از آسیب بدنی و ما به مردم ارائه دونات و پیتزا به ما از سراسر کشور است."

اقدامات دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای تبدیل شده اند و نه قانون. اما کلارک گفت: خشونت اسلحه افزایش یافته است و بالاتر در فهرست رای دهندگان از نگرانی.

"من فکر می کنم آن را در ارتباط با مردم آمریکا در راه عمیق," او گفت:. "هنگامی که شما ترکیب John Lewis' قدرتمند صوتی با صدای این افراد جوان که از ماه مارس برای زندگی ما آن را تبدیل آن به یک نیروی سیاسی قوی برای خوب و برای صلح است."

تشکر. دیوید Cicilline D-R. I: `صدای خدا'

زمانی که Cicilline شد استراتژیسازی چگونه برای پیشبرد حمایت از جامعه تجاوز او رو یک برنامه به طور بالقوه مانع بزرگ در درون حزب دموکرات است. برخی در جامعه آمریکا نگران بودند در مورد باز کردن حقوق مدنی عمل آنها مبارزه کرده بود بسیار سخت به تصویب برسانند.

لوییس اما بلافاصله پس از توافق به عقب Cicilline لایحه منع تبعیض از, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و مردم تغییر جنسیت در هر دو بخش دولتی و خصوصی.

بیشتر به طور قابل توجهی لوئیس صحبت کردن در یک جلسه بسیار مهم Cicilline تا به حال با رهبران حقوق مدني به بحث در مورد چگونه به رویکرد قانون.

"این من و جان در یک طرف میز و پنج نفر از طرف دیگر شک و تردید در مورد اینکه آیا یا نه ما باید حرکت رو به جلو تنها با یک بیل با تمام حقوق مدنی حمایت و یا اینکه آیا اصلاح قانون موجود حقوق مدنی قانون بود واقعا بهترین راه برای حرکت به جلو" Cicilline گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "جان ایستاد و زد مشت خود را روی میز و گفت:" این همان چیزی است که آنها به من گفت که ما برنامه ریزی مارس در واشنگتن است. اما ما باید پررنگ باشد.'"

Cicilline گفت: Lewis' دیدگاه وارد مانند "صدای خدا"است.

که لحظه بحرانی گفت: کمک کرده و منجر به خانه عبور سال گذشته از قانون مساوات و برابری.

"وجود دارد هیچ کس که می تواند صحبت می کنند با یکپارچگی بیشتر و بیشتر اعتقاد و که بهتر مناسب برای صحبت در مورد آن را از کسی که نزدیک به زندگی خود را برای عبور از حقوق مدنی قانون" Cicilline گفت. "حتی در این مرحله از زندگی خود او مایل به دریافت در مبارزه و به طور فعال در ساخت مورد در مورد اینکه چرا برابری برای جامعه تجاوز اهمیت ندارد."

تشکر. کارن باس, D-Ca.: او همیشه 'آقای لوئیس'

باس, رئیس کنگره سیاه حزبی گنجینه حافظه لوئیس پرداختن به یک سازمان او آغاز شده و به صورت جوان آفریقایی و آمریکایی لاتین فعالان.

"آن را مانند یک تجربه به یاد ماندنی چون...من می خواستم او را برای شنیدن به طور مستقیم از افراد جوان که او نهفته بود و افراد مسن تر که از او می دانند و او را دیدم از طریق جنبش حقوق مدنی" باس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

پس از لوئیس به تماشای اجرای برنامه از اعضای ائتلاف جامعه باس, به یاد می آورد او را تشویق کرد "آنها را به ماندن درگیر به بحث در مورد تغییر که او دیده است اتفاق می افتد و چقدر بیشتر کار ما نیاز به انجام است."

با وجود رفاقت باس هرگز قادر به آدرس او راه را به او ترجیح داده به عنوان فقط "جان."

"من به او گفتم که من نمی تواند انجام دهد که" باس گفت:. "من همیشه مراجعه کننده به او به عنوان" آقای Lewis.'"

سناتور. Tim Scott, R-S. C.: "هرگز تبدیل به تلخ'

اسکات اولین سناتور آمریکایی از ایالت کارولینای جنوبی بود در هیبت زمانی که او ملاقات "زندگی افسانه" پس از اسکات انتخاب شد به خانه در ایالات متحده در سال 2010.

"من به یاد داشته باشید راه رفتن به دفتر کار خود و نگاه کردن به اطراف در چه بود تقریبا یک گالری عکاسی با تعداد زیادی از تصاویر از '60s و چالش ها و مبارزات است که او تا به حال با آن مواجه واقعا آن را آسان تر برای افرادی مثل من برای تبدیل شدن به یک ایالات متحده سناتور" اسکات گفت.

فکر فداکاری لوئیس ساخته شده و درد او را تحمل اسکات گفت که او نیز احساس از لوئیس شادی که "آمد از ایمان خود و انعطاف پذیری در مورد او چه کسی بود و چه کسی در این کشور زندگی می کنند تا به یک روز."

لوئیس شاید فکر کردن در مورد چالش های اسکات رو به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار از حزب جمهوری خواه و "دانستن که ممکن است نوع به چالش کشیدن و گاهی اوقات سخت" در گذشته برخی از مشاوره.

"او به من گفت:" به عنوان چالش های زندگی شما و به شما به عنوان مبارزه با برخی از تصمیم گیری است که شما در حال رفتن به آن را دارد و هرگز تبدیل به تلخ است. اجازه ندهید که تلخی پیدا کردن یک خانه با شما'" اسکات به یاد می آورد. "و که واقعا پرداخت سود سهام به صورت تمام وقت در واشنگتن است."

تشکر. ریچارد نیل D-Mass.: درس شفا و بخشش

نیل نشسته در کنار لوئیس برای 25 سال در خانه راه و وسیله کمیته کردم و "آموزش کامل" در جنبش حقوق مدنی. نیل آموخته است که پس از لوئیس و دیگران به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم در حالی که در تلاش برای عبور از ادموند Pettus پل وجود تنها یک بیمارستان در سلما علا., که درمان آنها. آن را یک کاتولیک بیمارستان کارکنان توسط خواهران از سنت جوزف.

در سال 2015 نیل خواسته لوئیس اگر او را قبول مدرک افتخاری از Elms کالج, یک مدرسه در ماساچوست اجرا توسط همان نظم است. لوئیس به توافق رسیدند. زمانی که او موفق به دریافت این افتخار او را در آغوش خواهر Maxyne اشنایدر رئیس خواهران سنت جوزف از اسپرینگفیلد.

"آن را به عنوان قدرتمند یک لحظه که من دیده ام به عنوان دو نفر از آنها خراب شد در اشک" نیل گفت. "این واقعا بسیار قدرتمند لحظه برای هزاران نفر از مردم که در میدان جنگ."

نیل بازگو صحنه در حالی که به دنبال در قاب کپی از سال 1965 زندگی جلد مجله داستان راه رفتن در سراسر پل. لوئیس به او امضا کپی از مجله که در حال حاضر آویزان در نیل دفتر دیوار.

سالها بعد یکی از مردانی که ضرب و شتم لوئیس در پل بازدید کرد و او را در واشنگتن برای او آمرزش طلبید.

هنگامی که نیل و لوئیس با حضور در یک رویداد که در آن اسقف اعظم دزموند توتو صحبت در مورد نلسون ماندلا بخشش از دادستان که می خواهم به دنبال مرگ او حکم نیل جلب اعتماد است که او نمی تواند تصور کنید که قادر به انجام این کار است.

"که فقط به معنی" لوئیس پاسخ داد: "من با شما کار می کنند."

تشکر. استیو Scalise R-La.: `بزرگتر از زندگی'

Scalise دوم-بالاترین-رتبه بندی جمهوریخواه در مجلس گفت: جلسه لوئیس بود که در مواجهه با یک "بزرگتر از زندگی" شکل بود که با این وجود جای تعجب ملایم و گرم است.

او به نام لوئیس' دعوت به راهپیمایی "دست و بازو و" با او در سلما برای 2016 بزرگداشت یکشنبه خونین یکی از "بزرگ افتخارات" از زمان خود را در کنگره است.

"ما راه می رفت از کلیسا پایین خیابان و در اطراف گوشه و سپس شما خیره کردن ادموند Pettus پل و او اشاره های مختلف, نشانه ها و مکان جلسه...و این جایی است که برخی از مردم که متلک ما'" Scalise گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "و آن را فقط پرچین."

Scalise گفت: لوئیس می تواند به سمت چپ که دردناک بخشی از گذشته خود را پشت سر گذاشت.

"و هنوز" Scalise گفت: "او هنوز هم می خواستم به نشان می دهد افراد دیگر چه اتفاقی افتاده است."

تشکر. مایک کلی R-Pa.: ساخت زمان برای یک پسر

کلی بود که لوئیس' ایران با همتای به عنوان رهبر یک خانه راه و روش فرعی آورده همراه خود را هشت ساله نوه زمانی که کلی شرکت در سالگرد 50 از یکشنبه خونین در 2015.

Lewis Kelly گفت: مطمئن ساخته شده که به نوه چقدر خوشحالم که او بود که او راهپیمایی کردند.

"رئیس جمهور اوباما وجود دارد. رئیس جمهور بوش وجود دارد. تمام این افرادی که در آنجا بودند و او هم از این که تمام رویداد به بیش از آمده و صحبت کردن با یک پسر کوچک" کلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

Lewis Kelly گفت: او طبق معمول بیمار خود در توضیح آنچه اتفاق افتاده است 50 سال پیش و "چرا ما تا به حال به نگه داشتن کار در حال تغییر همه چیز در امریکا است."

کلی گفت: او را به یاد داشته باشید Lewis نه به عنوان مقدار برای این کار آنها را با هم در این کمیته اما "درست است که این واقعیت است که او تا به حال به صرف زمان با مردم است."

"و آنها نمی باید به برخی از افراد مشهور و یا کسی در مقابل دوربین تلویزیون" کلی گفت. "صحبت می کند که در بزرگ عبارت مورد چقدر مهربان او بود."

تشکر. النور هولمز نورتون D-DC: Flummoxing پلیس

هولمز نورتون که خدمت در کنار لوئیس در خانه برای سی سال گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که خاطرات خود را از او "نه واقعا محور در کنگره" بلکه وقت خود را با هم در دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی (SNCC).

"وجود دارد همه ما به عنوان جوانان رو به می دانم که او رهبری" او گفت:. "نه با آنچه که او گفت: اما آنچه که او انجام داد که در نظر گرفتن خطرات است که من فکر می کنم بسیاری از ما نمی خواهد."

هولمز نورتون تاکید کرد که لوئیس' تعهد به عدم خشونت اشکال اعتراض بود به خصوص تعجب آور با توجه به منحصر به فرد آب و هوا جنوبی در دهه 1960 است.

"می سی سی پی بود و آخرین جایی که ما نام آن باز می شود تا جنبش حقوق مدنی," هولمز نورتون گفت. "این مهم است که بدانید تفاوت بین مقابله با پلیس در واشنگتن و در مقابله با پلیس در جنوب عمیق."

پلیس در جنوب, او گفت:, در, رهبری, سفید اوباش. آنها نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که مواجه با افرادی که به جای مبارزه زانو زد و یا شروع به دعا.

"کسانی که تاکتیک انداخت چه بود واقعا باطل پلیس راه" او گفت:. "اگر شما در مورد فکر می کنم جان را زندگی... آن را واقعا می تواند کاملا غیر ممکن است برای جان به انجام بیشتر در کنگره از او در حال حاضر برای کشور انجام داده بود که او یک رهبر جنبش حقوق مدنی."

تشکر. هنک جانسون D-Ga.: قدرت کلمات خود را

جانسون می داند که قدرت فقط چند کلمه از لوئیس می تواند داشته باشد.

در سال 2006 جانسون کانتی کمیسر در گرجستان زمانی که او تصمیم گرفت تا در یک محبوب دموکراتیک فعلی در کنگره منطقه.

بسیاری از گارد قدیمی آتلانتا رهبران حقوق مدني بودند آشکارا ایالات پشت وقت Johnson, به یاد می آورد در یک ادای احترام او به تازگی منتشر شده در تپه. اما روز قبل از انتخابات Lewis به نقل عنوان کرد و گفت که او فکر جانسون بزرگ را کنگره.

"این مفرد بیانیه – ادا در یک رویداد در مانوئل در میخانه آتلانتا در کانون مترقی فکر و سیاست رو من برای اجرا کردن و کمک به تعادل را به نفع من در برنده شدن در منطقه 4 صندلی" جانسون نوشت. "و من اخذ شده است به "خوب مشکل' با جان لوییس زمان"است.

Rep. جان Larson, D-Conn.: عبور Obamacare

به عنوان خانه دموکرات ها مبارزه به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2009 برخی از کاپیتول هیل تظاهرات علیه لایحه تبدیل زشت است. لوئیس و دیگر سیاه قانونگذاران تف بر و نژادی به نام تهمت, لارسون به تازگی بازگو روی کف خانه.

زمانی که دموکرات ها جمع آوری شده در روز رای لارسون خواسته لوئیس به صحبت می کنند.

"او گفت:" بدون توجه به آنچه رفت در دیروز. ما باید به یاد بگیرند که همانطور که ما در جنبش حقوق مدنی به گذشته نگاه کنید و نگه داشتن چشم ما در این جایزه است. بنابراین من بپرسید شما را به ماندن آرام و با هم ماندن,'" لارسون گفت.

لوئیس پیشنهاد کرد که دموکرات ها تقلید مارس خود در سراسر ادموند Pettus پل با قفل کردن اسلحه به عنوان آنها راه می رفت در سراسر غیرقانونی به رای است.

"و ما" لارسون گفت. "ما راهپیمایی در سراسر خیابان را از طریق تظاهرات و تصویب این لایحه است."

تشکر. باربارا لی D-کالیفرنیا: از دست دادن کارکنان برای لوئیس

لی استفاده شد و به همکاری نزدیک با لوئیس مقایسه یادداشت ها در سختی آرا. اما لوئیس آن را در زمان یک گام به جلو یک روز هنگامی که او را استخدام کرد دور یکی از دستیاران.

"در حال حاضر اعضای (کنگره) می دانیم که چگونه ما آشفته زمانی که همکاران ما تجاوز کردن اعضای هیات ما" لی گفت: در طول یک طبقه ادای احترام به لوئیس. "هنگامی که او به من گفت در مورد آن باور کنی یا نه, برای اولین بار, من هیجان زده شد که یکی از اعضای هیات شده بود آب توسط John Lewis. چه یک افتخار است."

مظنونان حمله به دانشگاه تونی Cardenas و دنی هک: "من دوست دارم شما برادر'

لوئیس یادآور شد Cardenas که بزرگ شد در سخت خانواده چقدر او از دست رفته در موارد نادر که در آن خود را پدر یا مادر می گویند, "من شما را دوست دارم."

بنابراین هر زمان که Cardenas, D-کالیفرنیا فرصتی برای صحبت با لوئیس او می گویند "من شما را دوست دارم برادر" دانستن که لوئیس می گویند آن را به عقب و با تمام قلب خود به این معنی است."

"من خودخواهانه لذت می بردند و این فرصت را به گوش او می گویند آن – "من شما را دوست دارم بیش از حد برادر'" Cardenas بازگو روی کف خانه.

هک D-بشویید. در ابتدا فکر Lewis به نام همکاران خود را "برادر" و "خواهر" از آنجا که او نمی دانست که هر کس نام و نام خانوادگی.

"اما آن را نمی. او می دانست" هک گفت: در طبقه. "این بیشتر نشانه ای از احترام و محبت و متقابل."

تشکر. دوریس ماتسوی D-کالیفرنیا.: هنوز هم حفاظت از جوجه ها

داستان افسانه ای از لوئیس موعظه به جوجه ها بر خانواده اش در مزرعه به عنوان یک پسر جوان سرگرم همکاران خود را به ویژه هنگامی که آن را در زمان در ابعاد جدید به عنوان ماتسوی بازگو در طبقه ادای احترام به لوئیس.

در طول سفر به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ساکرامنتو لوئیس متوجه شدند که یک گروه از دانش آموزان بودند دفاع برای حفظ برخی از جوجه ها در محوطه دانشگاه. رئيس دانشگاه بود که قاطعانه جوجه ها تا به حال برای رفتن.

"و جان گفت:" هیچ راه شما می رویم به خلاص شدن از شر این جوجه. من یاد گرفتم به موعظه موعظه به جوجه'" ماتسوی گفت. "است که بخشی از جان که من واقعا دوست داشتم هم, که طنز این قسمت شما می توانید بخندید ،

Rep. ست Moulton, D-Mass.: به ارمغان آورد به اشک

زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان مواجه آتلانتا فالکونز در سال 2017 سوپر باول, Moulton و لوئیس ساخته شده یک بازی دوستانه شروط. بازنده تا به حال به دیدار برنده منطقه است.

این پرستان به دست آورد. اما به عنوان یک Lewis' سفر به ماساچوست کردم سخت تر به برنامه ها با درگیری و سن خود Moulton ارائه شده به جای بازدید از برخی از حقوق مدنی سایت در Lewis' زادگاه.

"از طریق همه آشفتگی از چند سال گذشته وجود دارد تنها دو بار من باید گریه در کنگره: بازدید از زندان هانوی با جان مک کین و بازدید از آتلانتا با جان لوئیس" Moulton گفت: در طبقه ادای احترام به لوئیس. "من خودم را بدانم اگر من تا به حال شجاعت به عضویت در این تظاهرات به یک جنگنده آزادی برای تغییر یک ملت است. این چیزی است که John Lewis انجام داد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب