غول' DeAndre بیکر به قید وثیقه آزاد شد پس از تبدیل خود را به پلیس

غول cornerback DeAndre بیکر منتشر خواهد شد از زندان در شهرستان Broward, فلوریدا. پس از او در پست قید وثیقه بود

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

غول cornerback DeAndre بیکر منتشر خواهد شد از زندان در شهرستان Broward, فلوریدا. پس از او در پست قید وثیقه بود که در مجموعه $200,000 در صبح روز یکشنبه برای او به اتهام مشارکت در سرقت مسلحانه در یک خانه در منطقه میامی در هفته گذشته.

یک قاضی ضربه بیکر با $25,000 باند برای هر یک از هشت فقره در برابر او. بیکر یک مجوز برای اسلحه گرم است که او باید تسلیم شدن به مقامات ظرف 48 ساعت. او مجاز نیست به هر گونه تماس با هر یک از قربانیان است و او مجاز به ترک ایالت فلوریدا در این زمان. قاضی گفت که حاکم می تواند اصلاح شود و در تاریخ بعد اگر کار نیاز به بیکر به ترک دولت است. پس بیکر ممکن است قادر به حضور غول' offseason برنامه و یا اردوگاه های آموزشی اگر تیم تسهیلات باز می شود تا در این تابستان.

بیکر, 22, تبدیل خود را در صبح روز شنبه پس از حکم دستگیری او صادر شد پنج شنبه پس از یک حادثه اواخر سال گذشته شنبه شب در منطقه میامی. بیکر رو به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله.

بیکر Seahawks cornerback Quinton دانبار و دو نفر دیگر از متهم پاره کردن $12,800, گران ساعتهای سوئیس — از جمله $18K رولکس $25K Hublot و $17,500 Audemars Piguet — همراه با دیگر اشیاء با ارزش در میرامار ، بیکر و Dunbar, 27, گفته می شود مسلح با نیمه اتوماتیک, سلاح, پلیس گفت:.

دانبار منتشر شد با 100.000 دلار اوراق قرضه — $25,000 هر کدام برای هر یک از چهار فقره سرقت مسلحانه — با دسترسی به سلاح گرم و با شرط ضمن عقد به او گزارش به جلسات پیش از محاکمه در تلفن.

بیکر وکیل برادفورد کوهن اصرار اوایل روز شنبه در Instagram که وجود دارد این است که شواهد قابل توجهی است که تبرئه مشتری خود را.

"ما خواهد بود ارائه ای از شواهد ما به دست آمده طی 3 روز به قاضی در زمان مناسب" کوهن نوشت. "هفت گواهی حسن تبرئه موکل من و شواهد تصویری."

شاهدان گفته پلیس این بود بیکر که گفته جیبش اسلحه پس از یک مبارزه شکست. او دانبار و دو مرد دیگر شروع به سرقت از افراد پلیس گفته اند.

در یک نقطه بیکر, میامی, مادری گفته دستور دیگری مشکوک با پوشیدن یک ماسک قرمز به ساقه یک فردی که فقط نشان داد تا برای هم زدن, با توجه به حکم بازداشت استشهاد.

تحت قانون فلوریدا بیکر اگر گناهکار و دارای حق اعمال یک نیمه اتوماتیک سلاح می تواند به صورت اجباری حداقل 15 سال برای هر یک از چهار سرقت مسلحانه اتهامات عنوان شده علیه.

"ما معتقدیم مشتری ما این است که گناه از همه اتهامات" کوهن گفت. "ما می خواهیم مردم به عجله به قضاوت است."

بیکر چهار سال قرارداد با نیویورک است که ارزش $10.52 میلیون با بیش از 9 میلیون دلار تضمین شده است. غول می تواند جای خالی یک بخش است که اگر او مجرم شناخته آنجا که آنها را به انجام بند.

دو روز قبل از حزب بیکر و دانبار از دست داد حدود $70 ، 000 در حالی که قمار در یک پارتی در منطقه میامی استشهاد می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب