غول' DeAndre بیکر قرار داده شده در کمیساریای معاف لیست

DeAndre بیکر, غول cornerback گرفتار جدی در یک نبرد قانونی قرار داده شده است در کمیسیون معاف لیست اجازه می دهد

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

DeAndre بیکر, غول cornerback گرفتار جدی در یک نبرد قانونی قرار داده شده است در کمیسیون معاف لیست اجازه می دهد که غول برای جلوگیری از هر گونه حواس پرتی در حالی که بیکر پرداخت می شود برای دور ماندن از این تیم است.

بیکر, 22, است رو به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله ناشی از May 13 حادثه در یک مهمانی در خانه در میرامار فلوریدا. هیچ اتهام رسمی ساخته شده اند و در عین حال با Broward شهرستان دادستانی و بیکر نمایندگی حفظ بیکر بود و قربانی در یک طرح اخاذی و این مورد باید رد کرد.

تنها NFL کمیسر راجر Goodell اختیار قرار دادن یک بازیکن در معاف لیست و این تصمیم بر چه چیزی برای انجام با بیکر از غول' دست. در حالی که در لیست بیکر خواهد پرداخت اما او به حساب نمی در این تیم را فهرست. بیکر مجاز به حضور در تیم تاسیسات به کار کردن با تیم و دریافت درمان است اما مجاز به عمل و یا شرکت در بازی. به احتمال زیاد غول بگویید بیکر به دور ماندن از این تیم در حالی که او در معاف لیست.

بیکر حق درخواست تجدید نظر و ممکن است به انجام, به گفته یک منبع.

deandre baker giants exempt list assault
DeAndre بیکرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

جانباز غول بازیکنان خواهد شد و گزارش به تیم تاسیسات در روز سه شنبه دریافت COVID-19 آزمون و سپس ترک گذراندن دو روز آینده درگیر شدن در جلسات از راه دور قبل از بازگشت به مرکز دیگری COVID-19 تست. اگر هر دو دوباره منفی بازیکنان را physicals آغاز Aug. 1. در زمینه قدرت و مطبوع برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 3. اول خالی عمل نمی شود تا Aug. 17.

غول rookies های quarterbacks را انتخاب کنید و جانبازان و کسانی که rehabbing صدمات داده شد COVID-19 آزمون در هفته گذشته و کسانی که با آزمایش منفی آغاز خواهد شد گرفتن physicals در روز دوشنبه.

بیکر اجازه به ترک ایالت فلوریدا برای اهداف کار و وارد پنج شنبه در نیوجرسی. او را حفظ آپارتمان در ویهاوکن او زندگی می کردند در فصل گذشته بود و امید اجازه داده شود به گزارش به اردوگاه با بقیه هم تیمی های خود. که نمی خواهد اتفاق می افتد در حال حاضر. بیکر یک 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب از گرجستان – غول معامله شد تا برای به دست آوردن او تلاش می کرد به عنوان یک تازه کار در این زمینه تا آنجا که تهیه و تولید است. او بهبود در اواخر فصل.

Goodell با استفاده از معاف لیست به عنوان یک راه برای ذخیره کردن بازیکنان در مواجهه با مسائل حقوقی است. با توجه به NFL بازیکن پرسنل دستی "کمیسر همچنین این سازمان برای تعیین اینکه آیا یک بازیکن را هم در معاف لیست محدود خواهد شد یا ادامه خواهد داد تا زمانی که کمیساریای بداند معافیت باید برداشته شود و این بازیکن در بازگشت به لیست فعال."

در گذشته بازیکنانی مانند مایکل جکسون (2009), Jonathan Vilma (2012), آدریان پترسون (2014), Greg Hardy (2014) جاش قهوه ای (2016), روبن فاستر (2018) و کریم شکار (2018) قرار داده شد در معاف لیست.

حتی اگر این مورد در برابر بیکر است که رد آن باقی مانده است دیده می شود اگر سر مربی جدید جو قاضی می خواهد بیکر در این تیم است. غول را انتشار کیکر Aldrick Rosas که رو سه بزه اتهام رانندگی بی پروا ضربه و اجرا صدمه به اموال و رانندگی در مجوز به حالت تعلیق در کالیفرنیا پس از با یک ماشین تصادف. این اولین حادثه مربوط به Rosas دستگیر شد و برای رانندگی تحت تاثیر 2016 سال قبل از او امضا شده توسط Giants.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب