غول' Aldrick Rosas تحت فشار برای جستن به عقب سال

قسمت 11 در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants. یک چیز شما اطلاع در مورد لگد زدن به متخصصان غول استخدام آنها

توسط NEWSAMINS در 7 خرداد 1399

قسمت 11 در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

یک چیز شما اطلاع در مورد لگد زدن به متخصصان غول استخدام آنها نگاه خوبی بود و بازیکنان فوتبال. Aldrick Rosas است به شدت ساخته شده است 6-پا-3 و 221 پوند و رایلی دیکسون است همان وزن و بلندتر 6-4.

دیکسون در حال آمدن است خاموش عالی سال به عنوان غول' توپ زن و پاداش داده شد و با یک قرارداد سه ساله به ارزش $8.7 میلیون نفر است. رسس پس از پر شور 2018 فصل به عنوان محل-kicker, نه به عنوان موثر در 2019 و آورده بود در یک سال محدود رایگان agent مناقصه $3.2 میلیون نفر است.

برای اولین بار از سال 2007 ویژه تیم نخواهد بود لنگر توسط Zak DeOssie که مجموعه استاندارد از قوام که هر طولانی اهمیت رویاهای در مورد. کمتر شنیده و گفت: در مورد طولانی اهمیت بهتر و DeOssie برای 13 سال پیمایش از طریق تغییرات مربیگری و بازیکنان خروج و ورود به اتاق قفل است.

جایگزینی است کیسی Kreiter جانباز از چهار فصل با Broncos و انتقال باید صاف. Kreiter بلند بود اهمیت در آیووا برای 40 بازی و 58 بازی با Broncos. در سال 2018 او جامعی توپ به 146 بار بدون حادثه و انتخاب شده به نرم افزار کاسه.

چه غول نیاز به پیدا کردن است که رهبر خود را در تیم های ویژه به عنوان DeOssie به عنوان کاپیتان تیم هر سال از سال 2011 است.

Aldrick Rosasلایحه Kostroun/نیویورک پست

با توجه به سابقه مربیگری در دانشگاه و به مدت هشت سال با میهن پرستان, سر مربی جدید جو قاضی فوق العاده خواهد بود-خواستار هنگامی که می آید به ویژه تیم های عملیات. او حفظ توماس McGaughey که طولانی NFL تاریخچه تیم های ویژه — با غول برای تام کولین و به عنوان هماهنگ کننده برای جت 49ers و Panthers قبل از بازگشت به غول در سال 2018 به عنوان بخشی از پت Shurmur کارکنان.

"من خواهد بود که با هر سه طرف توپ" قاضی گفت: "اما T-Mac ویژه تیم هماهنگ کننده در اینجا."

با سر مربی جدید برای تحت تاثیر قرار دادن این به احتمال زیاد یک فصل از تصمیم برای Rosas. او را شبیه چیزی بزرگ بعدی در kicker وقتی که او ساخته شده 32 از 33 رشته-هدف تلاش در سال 2018 است. او مانند دیگر فقط کیکر در سال 2019 رفتن 12-برای-17 در زمینه اهداف و گم شده و چهار امتیاز اضافی. پای قدرت است و نه مشکل با رسس. دور از آن. قاضی عادت کرده بود به برتر لگد زدن در طول زمان خود را با میهن پرستان راجع حتی بیشتر برای Rosas.

وجود دارد نباید بیشتر از یک استدلال اگر دیکسون به عنوان غول بازیکن داشتن بهترین فصل 2019. او به طور متوسط 46.1 متری در 69 punts قرار داده و 29 punts پایین داخل 20-خط محوطه و قابل ملاحظه ای فقط با دو نفر punts رفت و برای touchbacks.

بازگشت بازی بد نبود فصل گذشته. کوری Ballentine به عنوان یک تازه کار به طور متوسط 25.6 متری در 10 کیکآف بازده و طلایی تیت به طور متوسط 9.7 متری در 10 زدن توپ را برمی گرداند.

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر قاضی و McCaughey به نوبه خود Jabrill فلفل سست است. او یک دینامو با توپ در دست خود را در کالج در میشیگان و رفتار کسانی که وظایف خود را در دو سال اول در NFL با Browns. به عنوان تمام وقت قوی, ایمنی, غول ممکن است بخواهید به کاهش عوامل خطر با فلفل که در حال آمدن است یک شکستگی در پشت خود رنج می برد در اواخر فصل گذشته.

داریوش Slayton انجام نمی بسیار (21-حیاط متوسط) در نه کیکآف بازده به عنوان یک تازه کار. او آمار و ارقام به بیشتر درگیر در جرم در سال No. 2. کوری کلمن بود دوباره امضا و مستقیم ترین مسیر به فهرستی است که سالم ماندن (که شده است یک مشکل) و اثبات او می تواند یک تفاوت ساز در بازی برگشت. کلمن نشان داد برخی از چیزهای خوب در سال 2018 به طور متوسط 26 متری در 23 کیکآف بازده برای غول.

Javon Leake رفت undrafted از مریلند به عنوان یک در حال اجرا به عقب و او می افزاید: ارزش در بازی برگشت چیزی که جلب غول. او به نام راجرز-دوایت بزرگ ده بازگشت متخصص از سال پس از به طور متوسط 26.8 متری در هر ضربه بازگشت در فصل گذشته. دو touchdown بازده گره خورده است Torrey اسمیت حرفه ای, مریلند, رکورد.

کودی هسته re-امضا بر اساس دلاوری هایش در پوشش واحد و جانباز Nate Ebner امضا شد پس از exceling با میهن پرستان.

دیگر از Rosas' رکود غول ویژه تیم در سال 2019 شد و سازگار ترین واحد در یک متناقض تیم. با ثبات در مربیگری و در لگد زدن بازی قاضی ورود و برخی از ارتقاء در بازی برگشت این پتانسیل را دارد که یک پنج واحد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن