'به خوب مشکل': زادگاه افتخارات John Lewis, 'پسر از تروی'

ملیسا قهوه ای و کیرستن Samantha مونتگومری تبلیغمنتشر شده 7:23 PM EDT Jul 25, 2020تروی — درایو غرب از تروی, آلا

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

تروی — درایو غرب از تروی, آلاباما از طریق زمینه های نورد و ضخامت copses از loblolly سنبه و شما امضا کنید.

"ما از JOHN R. LEWIS برای وارد شدن به خوب مشکل" سیاه نامه را با دقت فاصله در بیشتر دونن نمازخانه علامت به عنوان خوانده شده.

آجر قرمز آفریقایی Methodist اسقفی کلیسای آخر این هفته تجلیل عبور از یک آمریکایی غول یک حقوق مدنی آیکون که صعود به سالن از واشنگتن که در آن او به طور گسترده ای مورد احترام ماموریت از هر دو عدالت و فضل را کسب او را با احترام به عنوان "وجدان کنگره است."

اما قبل از او یک استاندارد اصل در واشنگتن او "پسر از Troy." متولد و بزرگ شده چند متری دور از بیشتر دونن کلیسا در آلاباما زمین های کشاورزی او شناخته شده بود به عزیزان به عنوان Robert های زحمت کش bookworm که پنهان در طول فصل برداشت به طوری که او می تواند گرفتن اتوبوس مدرسه.

روز شنبه, Lewis را ترک زادگاه خود برای زمان نهایی است.

لوئیس که درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده به عنوان یک افتخار بود زادگاه قهرمان در مرکز Troy دانشگاه, پردیس دانشگاه, او هرگز مجاز به ثبت نام در به عنوان یک دانش آموز سیاه و سفید. تابوت خود را در روز شنبه رانده شد از طریق یک شهر در اطراف محور یک Confederate monument, بلوک, به دور از, پس از تفکیک کتابخانه عمومی است که انکار او یک کارت کتابخانه. این اولین توقف در یک مراسم تشییع جنازه در صفوف منظم است که راه خود را از طریق آلاباما به کنگره ملی و پایان دادن به در آتلانتا که در آن لوئیس زندگی می کردند و با خانواده اش.

شنبه خدمات — که در آن لوئیس' پرچم-بخور تابوت بود همراهی به تروی دانشگاه عرصه flanked توسط ایالت آلاباما Troopers همان نیرویی است که او را در ادموند Pettus پل در سال 1965 با مشت گره کرده و باطوم — یک سوزاننده یادآوری تفاوت بین جهان لوئیس متولد شد و یکی از او درگذشت و هر اقدام کنگره در زمان به پل خلیج فارس ،

خارج از عرصه تروی التحصیل Makesha Sampson نشسته با سابق بسکتبال تروی هم تیمی روزالین ساقی. Sampson تنها چند ساعت خواب قبل از او به جاده از آتلانتا به دیدن لوئیس آخرین بار در میدان جنگ او به عنوان یک دانشجو.

"این احساس واقعا شخصی به عنوان او نمی تواند حضور تروی و ادغام تروی در '50s, و من در واقع قادر به دریافت مدرک در سال 1994 از اینجا" Sampson گفت.

این جفت ارز در شنبه, سمت-توسط-جانبی ورزشی, تی شرت Sampson تا به حال ساخته شده فقط برای مشاهده.

"خطر Troy دولت تحصیل کرده" این پیراهن گفت. "ما ایستاده بر شانه پسر از تروی. Congressman John Lewis."

بیشتر: نگه داشتن خود را میراث زنده': John Lewis' برادرزاده صحبت می کند و در تروی, مراسم یادبود,

لوئیس متولد شد و ادی و ویلی مای لوئیس در فوریه. 21, 1940. Sharecroppers که پرورشی زمین چند مایلی شمال غربی تروی مناسب زن و شوهر خریداری مزرعه و حوالی ان در سال 1940 110 هکتار برای محصولات کشاورزی و حیوانات و 10 کودکان خود را به زندگی می کنند.

با توجه به شرح حال خود و خانواده حساب آن را شغل خود را در حال رشد برای مراقبت از جوجه ها.

"او عاشق آن جوجه ها را فقط به عنوان یک اختصاص داده و پاستور را دوست دارم گله خود را -- موعظه به آنها هشدار آنها را به نوعی به یک دیگر و گاهی فرو بردن آنها در آب برای غسل تعمید" یک Lewis خانواده اگهی گفت. "یک مرغ خاص او تلاش برای تعمید شد و ناخودآگاه به سمت چپ در حالی که اما در نهایت از خواب بیدار شدم."

لوئیس خانواده صاحب زمین کشاورزی پدر و مادر خود را خریداری 80 سال پیش در یک خواهر کوچکتر هنوز هم مزارع و زمین و فروش تخم مرغ تازه به عابران.

"زمانی که من در همه تمجید تصاویر من تمام زمان من فکر می کنم که او از کجا آمده گفت:" او خواهر اتل مای Tyner در روز شنبه. "او از آغاز فروتن او همیشه فروتن و احترام است."

اما با وجود Lewis' عواطف خود را در اوایل گله کشاورزی بود و نه برای او. برادر خود ساموئل در روز شنبه اذعان کرد چیزی وجود دارد "متفاوت" در مورد لوئیس که سرآمد از کودکی در مدرسه با وجود فقیر سرمایه گذاری به تفکیک مدارس برای کودکان در آلاباما در زمان. قبل از اینکه او می تواند دست خود را بر روی کتاب های درسی او را به خواندن کتاب مقدس گاه به گاه روزنامه های محلی و یا فروشگاه سیرز.

"من تا به حال یک معلم فوق العاده در مدرسه ابتدایی که گفت:" خواندن فرزند من به عنوان خوانده شده.' و من سعی کردم به خواندن همه چیز" لوئیس گفت: در سال 2016. "من عاشق کتاب است."

احترام به حقوق مدنی و نماد John Lewis: صحنه هایی از جشن زندگی خدمات در تروی

او بعد از رفتن به دبیرستان در نزدیکی Butler, آلاباما, که در آن یک Pike County مدرسه به روی همه باز آلاباما کودکان در حال حاضر نشسته در بالای یک جاده که نام خود را خرس. اخبار Montgomery Bus Boycott رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور وحی شد به یک نوجوان لوئیس که یک بار نوشت که پادشاه گفت: "ما نیاز به رابطه با دروازه های مدارس که بسته شد به مردم سیاه و درهای فروشگاه که حاضر به استخدام و یا به ما خدمت می کنند. پیام خود را یکی از عشق و انجیل اما او با استفاده از آن اصل به حال به امروز است."

در 18 لوئیس می خواستم برای مقابله با دروازه های یک مدرسه است که هنوز هم بسته شد به مردم سیاه و سفید: Troy دولت ، Troy حاضر به ثبت نام او نوشت به پادشاه برای کمک به. اما در نهایت لوئیس سپس جزئی نه حرکت رو به جلو با طرح دعوی در دادگاه است که باید به چالش کشیده Troy تصمیم. وکیل فرد خاکستری این هفته به یاد می آورد لوئیس' پدر و مادر می ترسیدند محلی فشار را بر خانواده است.

به جای او خواهد ثبت نام در آمریکا باپتیست کلامی حوزه علمیه در Nashville اولین گام خود را در خارج از روستایی آلاباما و به جنبش حقوق مدنی.

"مادر گفت: او را به دردسر نه در راه" او برادر ساموئل لوئیس گفت: روز شنبه. "همه ما می دانیم که جان کردم دچار مشکل شدم در راه بود اما خوب مشکل است."

لوئیس خواهد شانه نژادپرستانه و آزار و خشونت فیزیکی و حبس را از طریق اواخر 1950s و 1960s. هنوز هم یک مرد از کتاب او با پشتکار مطالعه فلسفه و شیوه های غیر خشونت آمیز و نافرمانی مدنی. و با وجود تهدیدات او را تحمل خانواده و دوستان به طور مداوم توصیف آرام اما قاطع رهبری و پایدار فضل لوئیس دیگران نشان داد.

دکتر جک هاوکینز جونیور صدراعظم تروی دانشگاه گفت: مدرسه یک مثال از تغییر تشکر به افرادی مانند لوئیس."

به عنوان روز مراسم بود با تاکید بر تفسیر "در زمان خدا" توسط Dottie مردمان کسانی که در حضور جمع آوری در اطراف لبه های این عرصه کف برای مشاهده لوئیس' بدن. پرچم آمریکا آویخته در سراسر کنگره تابوت بود و با دقت به عقب کشیده و تا خورده را به عنوان تابوت باز شد.

لوئیس با پوشیدن یک کت و شلوار آبی تیره با یک نیروی دریایی کراوات گذاشته و در تاریکی چوب ماهون تابوت خود را از دست clasped یکی بیش از دیگری است.

صدها نفر ثبت شده توسط برخی از وضوح آمد با خانواده و دوستان در حالی که دیگران ایستاده به تنهایی در خط. یک دختر جوان با پوشیدن لباس بنفش لباس های راه راه و بنفش شیرازه به نگه داشتن موهای خود را به عقب برگزار شد یک دسته گل لاله سرخ محدود همراه با یک نور آبی رنگ, روبان. مدت کوتاهی پس از تروی, تیم ملی فوتبال, که می خواهم به تمرین در این ورزشگاه در نزدیکی قبل از این خدمات پیوست خط.

چند جوان سیاه و سفید مردان در حدود همان سن لوئیس بود که او سعی در ثبت نام در تروی ظ گذشته حقوق مدنی و نماد هر یک Troy دانشگاه پیراهن.

"با این که گوسفندوار پوزخند او می خواهم همیشه به من یادآوری می کنند که در سال 1957 او رد شد ورود به تروی کالج ایالتی" هاوکینز گفت. "و سپس او را به سرعت به من بگویید که 32 سال بعد از ما تا به حال حس خوبی به جایزه او دکترای افتخاری. که ما البته بسیار مفتخر به انجام. آن را به دلیل از مردم می خواهم John Lewis که ما تبدیل شدن به آنچه ما امروز".

در سال 2016 لوئیس پذیرفته ملی کتاب جایزه را برای رمان گرافیکی با هدف جوان بالغ خوانندگان. در یک سخنرانی احساسی و عاطفی او ظاهر می شود حیرت زده در مجاورت از پذیرش جایزه ملی کتاب در همان عمر او بود محروم از ثبت نام برای یک کارت کتابخانه.

"با برخی از خواهران و برادران و پسرعموهای ما رفت به کتابخانه های عمومی در تلاش برای دریافت کارت کتابخانه. به ما گفته شد این کتابخانه بود و برای سفید پوستان و نه تنها برای coloreds," لوییس به یاد می آورد خفگی ، آن را نمی خواهد اولین بار حافظه هم زده لوئیس' احساسات: دو سال بعد شهر تروی افتخار مادری خود در مقابل Troy کتابخانه های عمومی ساختمان که زمانی پر از چیزهایی که او دوست داشت اما ممنوع او را با توجه به رنگ پوست خود را.

"من خیلی افتخار و عمیقا نقل مکان کرد" لوئیس گفت: در ماه فوریه سال 2018 با توجه به تروی مسنجر. "من تو را دیدم (John Lewis روز بنر) وقتی که من سوار و شروع به گریه و من گریه شده بوده است."

روز شنبه, تروی شهردار Jason ریوز به یاد می آورد رانندگی به جان لوییس روز مراسم دو سال پیش. او تقریبا به کتابخانه زمانی که یک آهنگ از خود در دوران کودکی آمد و در رادیو و تلویزیون - "راه این است" توسط Bruce Hornsby و محدوده.

"من تحت تاج تپه و همه من می توانم در گنبد از کتابخانه بنر برای کنگره لوئیس" ریوز به یاد. "آیه دوم از این آهنگ بود:" هی پسر کوچک شما نمی توانید به جایی که دیگران چون شما لازم نیست نگاه مانند آنها انجام دهد."

"این است که تنها راه آن است

بعضی چیزها هرگز تغییر

که تنها راه آن است

Ha اما باور نمی کنی آنها"

"جان لوییس آنها را باور نمی کند," ریوز گفت. "و او جهان را تغییر داد. او مرد عمل است."

روز شنبه به عنوان لوئیس' تابوت رانده شد و دور از زادگاه خود و خانواده زمین برای زمان نهایی یک تعداد انگشت شماری از دسته برخی از هوای تازه و برخی از در حال حاضر پلاس گرما در ماه ژوئیه نشسته زیر لوئیس' تاریخی نشانگر در کتابخانه های عمومی.

درب باز خواهد شد در صبح روز دوشنبه و زندگینامه — کلمات او را پیروزی خود آرمان — خواهد بود انتظار در داخل.

تماس با مونتگومری تبلیغ خبرنگار Melissa Brown در 334-240-0132 یا mabrown@gannett.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب