Gerrit کول هم تیمی خواهد بود بعدی خود یانکی ها تبادل آزمون

با کمتر از سه هفته به قبل از روز افتتاحیه برنامه ریزی شده است, Aaron Boone می خواهد یانکی ها به عنوان بسیاری ا

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

با کمتر از سه هفته به قبل از روز افتتاحیه برنامه ریزی شده است, Aaron Boone می خواهد یانکی ها به عنوان بسیاری از "زندگی تکرار" به عنوان امکان پذیر است به همین دلیل است که آنها را در بازی اول خود را intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 دوشنبه شب.

J. A. Happ و راست دست و چشم انداز کلارک اشمیت در حال برنامه ریزی برای شروع 7 p. m. بازی با Gerrit کول میله میله برای شروع در یکی دیگر از intrasquad بازی در روز سه شنبه.

"با یک مقدار کوتاه از زمان, [آماده], ما می خواهیم کوزه در بازی اکشن و ساخت زمین شمارش" Aaron Boone گفت. "ما به آسانی به عنوان دور به عنوان در حال اجرا خارج از جعبه است."

بون اضافه شده یانکی ها "امیدوار" آنها را در "چند" نمایشگاه بازی های قبل از 60 بازی فصل به طور منظم.


یانکی ها بدون DJ LeMahieu و لوئیس Cessa که هر دو تست مثبت برای COVID-19 و خود در حال منزوی در خارج از نیویورک است.

LeMahieu شده است بدون علامت در حالی که Cessa را تجربه کرده است "بسیار خفیف علائم است."

Gerrit کولAP

Boone روز شنبه گفت او "امیدوار" دو تنها می تواند در یک زمان کوتاه است.

با کمتر از سه هفته به قبل از روز افتتاحیه برنامه ریزی شده است Boone می خواهد یانکی ها به عنوان بسیاری از "زندگی تکرار" به عنوان امکان پذیر است به همین دلیل است که آنها را در بازی اول خود را intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 دوشنبه شب.


James Paxton بود در لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط اجرایی فرعی در طول زايمان اختلاف که بسیاری از ترس فقط یک پیش نمایش از آنچه که می تواند یک ستیز مذاکره زمانی که توافق دسته جمعی منقضی زیر فصل آینده است.

"ما خواهیم دید که چگونه همه چیز" پکستون گفت: پس از پرتاب یک بازی شبیه سازی شده. "ما ایستاده بود و ما زمین و مبارزه برای آنچه که ما در باور و به پایان رسید تا جایی که ما در حال حاضر است."

بازیکنان ارتباط حاضر به بازی فصل بدون کامل سرشکن پرداخت در هر بازی در حالی که صاحبان امیدوار به آنها پرداخت بخشی از نرم افزار-دارای حقوق به دلیل شیب درآمد.

"ما یک کار خوب به هم چسبیده" پکستون گفت. "گروه ما بود که بسیار متحد است. ما می دانستیم که چه می خواستیم و چه ما فکر می عادلانه بود و چسبیده به آن است."

او به نام تجربه "بسیار آموزشی است."

"آن را مفید بود, حتی اگر ما می خواهیم ما نیست برای رفتن از طریق آنچه که ما را از طریق" پکستون گفت.


Gleyber تورس ادامه داد: در shortstop یکشنبه. انتقال خود را به عقب به موقعیت اصلی متوقف شد توسط COVID-19 shutdown.

"من احساس بسیار خوبی در این چند روز [اردوگاه] گفت:" تورس بود که در تمپا برای بخشی از خاموش کردن. "در قرنطینه من خودم آماده هست. وجود دارد بیش از حد بسیاری از گزینه های برای رشته های. من [به تماشا] بسیاری از فیلم ها از خودم در تلاش برای آماده شدن برای shortstop."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب