جورج فلوید مرگ یکی دیگر زخم برای مینیاپولیس " سیاه و سفید جامعه: 'چرا نمی توانم فقط در ایالت مینه سوتا?'

تایلر دیویس و Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:34 PM EDT مه 27 سال 2020مینیاپولیس – Bernard

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

مینیاپولیس – Bernard مایل به زندگی در Powderhorn محله برای 30 سال و در سن 50 گفت: او هنوز هم ترس از آزار و اذیت و تجاوز از اداره پلیس.

"اگر من تا به حال من زانو در کسی را گردن من می خواهم در حال حاضر در زندان" او گفت:.

او با اشاره به حادثه روز شنبه هنگامی که افسر درک چوین زانو در جورج فلوید گردن به عنوان 46-سال-پیرمرد و gasped برای تهویه و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. تصویری از برخورد نشان داد برخی از فلوید آخرین لحظات و باعث شلیک چوین که سفید است و سه نفر دیگر از افسران در میان یک اعتراض ملی.

در محله ای که در آن فلوید کشته شد و در مینیاپولیس در بزرگ ساکنان و رهبران جامعه می گویند بی اعتمادی بین پلیس و جامعه سیاه پوستان همچنان ادامه دارد.

"شما نمی توانید به صحبت کردن با هر یک آمریکایی آفریقایی فرد جوان به خصوص نر که نمی خواهد یک داستان در مورد تعامل خود را با پلیس گفت:" کشیش هانس لی از Calvary کلیسای لوتری یک بلوک جنوب این تقاطع که در آن فلوید درگذشت.

تاریخچه پلیس, قتل

در نزدیکی شاهین ارتفاعات, مینه سوتا, Philando کاستیا بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در حالی که کشیده در طول بیش از یک توقف ترافیک در سال 2016. یک هیئت منصفه تبرئه سنت آنتونی, مینه سوتا, افسر پلیس Jeronimo Yanez در کاستیا را کشتن.

سال قبل از حمله Jamar کلارک, 24, توسط, مینیاپولیس, افسران در پاسخ به پیراپزشک تماس منجر به اعتراض به اشغال این منطقه در اطراف وزارت 4th حوزه. پس از افسران پاک شد از تخلف باب Kroll رئیس پلیس شهر, اتحادیه اروپا, به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک "سازمان تروریستی" با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون.

کرول نیز در مرکز جنجال در 2019 هنگامی که یک بخش سیاست ممنوع کردن وظیفه افسران از پوشیدن لباس خود را به رویدادهای سیاسی. تغییر ساخته شده بود قبل از یک رالی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Kroll در پاسخ فروش قرمز "پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن" پیراهن قبل از ظاهر شدن در این رویداد است.

در سال 2010 دیوید اسمیت که تا به حال دو قطبی اختلال برگزار شد پایین و محدود توسط مینیاپولیس افسران پلیس قبل از مرگ او از خفگی. اسمیت رو پایین خوراکی های روی در کف YMCA به عنوان یک افسر سوار زانو خود را به پشت او و یکی دیگر بر روی پاهای خود قرار استار تریبیون گزارش داد. ماموران درگیر شد پاک از خطا, اما این شهر پرداخت 3 میلیون دلار حل و فصل به اسمیت ،

در سال 2002 Christopher Burns کشته شد زمانی که دو افسر استفاده مجاز سبد در 44 سال سن استار تریبیون گزارش داد.

"من هرگز شناخته شده شهر مینیاپولیس نیست که موضوع را با پلیس در تل آویو یا overaggressive پلیس گفت:" جان تامپسون بود که دوستان با کاستیا و تبدیل به یک برجسته فعال در این منطقه پس از مرگ او. "چرا من باید به این احساس? چرا نمی توانم فقط در ایالت مینه سوتا?"

هر چند تامپسون گفت که او احساس کردند که مراحل گرفته شده نسبت به اصلاحات معنی دار در گروه تحت رهبری رئیس پلیس Medaria Arradondo فلوید را به قتل می تواند شکست.

یک پر جنب و جوش " سیاه جامعه

یکشنبه بیش از 50 نفر, آرد, خارج, جام جهانی مواد غذایی در تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو, سایت فلوید بازداشت. برخی رسما برگزار می شود نشانه های دیگران ساخته شده سخنرانی کردند. پلیس دوشنبه در پاسخ به یک کارمند در جام غذاهای اتهام دریافت تقلبی $20 bill.

کارمن به معنی مدیر اجرایی منطقه مرکزی محله سازمان توسعه گفت: تقاطع است "خارجی به فاجعه است." یک زن جوان به ضرب گلوله کشته شد وجود دارد در ماه آوریل در حال حاضر این است.

"مینیاپولیس در طول تاریخ بوده است به خانه کوچک اما پر جنب و جوش آفریقایی جمعیت. از دهه 1930 تا 1970 یک آمریکایی آفریقایی تبار محله رونق" در منطقه اطراف تقاطع با توجه به Minnesota Historical Society.

معنی گفت: یک بزرگراه ساخته شده در غرب که در آن فلوید کشته شد تقسیم محله و بسیاری مواجه موضوع redlining های تبعیض آمیز و محرومیت از خدمات به خصوص وام های بانکی به جوامع از رنگ.

تاریخی جامعه گفت: محله را تغییر داد از سال 1980 به 2000s رو بالاتر جرم و جنایت و کرک بیماری همه گیر. در سال 1982 مرکزی دبیرستان شاهزاده مادر آلما بسته.

"ما نمی باید اعتماد به پلیس در این محله است. دوره" به معنای گفت و اضافه کرد که او را از جامعه جدا شده است اما بخشی از یک بزرگتر بی اعتمادی بسیاری در جامعه احساس سوی پلیس در سراسر شهر و کل ایالات متحده آمریکا است.

تایلر دیویس گزارش برای Des Moines ثبت نام کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب