جورج فلوید گفت ماموران او ‘نمی توانم نفس بکشم’ نزدیک به 30 بار به تازگی منتشر شده بدن کم رونوشت نشان می دهد

متن منتشر شده از بدنه دوربین فیلم نشان می دهد یک حساب کاربری گسترده از لحظات منتهی به جورج فلوید مرگ یک خلاصه کلیپ از مجموعه ای است که به حرکت ماه در حال انجام تظاهرات در برابر ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس.

در بورس فلوید به نظر می رسد احترام به افسران او به عنوان پنجه نرم می کند نمی تواند در تیم ملی و به جای مهار در زمین بارها و بارها گفتن آنها که او هراس از مکانهای بسته و اضطراب است و نه حمل سلاح. او گفت ماموران او نمی تواند تنفس نزدیک به 30 بار.

“من هر چیزی را انجام دهید من هرکاری میشم به من بگویید به, مرد,” او می گوید افسران زود به متن. “من نمی مقاوم در برابر مرد است. من نیستم!”

فیلم از پلیس دوربین های مورد استفاده توسط توماس خط و J. Alexander Kueng — به عنوان به خوبی به عنوان متن از هر دو دوربین — منتشر شد یکشنبه به عنوان بخشی از افسر سابق توماس لین, درخواست برای رد اتهام کمک و معاونت در جرم Derek چوین که با اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و غيرعمد پس از سنجاق فلوید گردن پایین و asphyxiating او با زانو خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

لین Kueng و Tou Thao همه اتهام کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس برای نقش خود را در Floyd مرگ است.

در اوایل فیلم خط به نظر می رسد به جلو و تفنگ خود را بر روی ماشین فلوید بود. فلوید گفت: “لطفا به من شلیک کنید آقای افسر” با توجه به متن.

لین گفت که او فکر فلوید بود “چیزی” با توجه به متن. “چرا او همه squirrelly و نه به ما نشان دست خود را. و فقط همه عجیب و غریب که می خواهم ؟ ” او می پرسد فلوید را دوست Shawanda تپه.

“من هیچ نشانه,” او گفت: “به دلیل ضرب گلوله کشته شده است قبل از. … او باید مشکلات در همه زمان ها زمانی که آنها می آیند به ویژه هنگامی که آن مرد قرار داده است که اسلحه و مانند آن است.”

در یک نقطه Kueng لین می گوید که او نمی جست و او را. پس از فلوید به او می گوید او نمی باید “هر چیزی تیز” هر دو از افسران ظاهر می شود به جستجو در داخل جیب خود.

“همه حق او خوب است. فقط به دنبال اسلحه و هر چه” لین می گوید فلوید.

در آخرین لحظات که در آن فلوید آگاه است او می سازد نهایی درخواست به خانواده اش.

“من بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده ام” فلوید گفت: در یک نقطه.

چوین پاسخ: “شما در حال انجام بسیاری از صحبت کردن”

“مامان, من شما را دوست دارم. من نمی توانم هیچ چیز” فلوید می گوید: لحظات پس از.

چوین به او می گوید ثانیه بعد: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.”

در ضمن لین می گوید دیگر افسران او معتقد است فلوید “در PCP یا چیزی” با توجه به “تکان دادن” فلوید چشم.

پس از فلوید می گوید آخرین سه کلمه — “لطفا. لطفا. لطفا.” خط می پرسد چوین اگر فلوید را باید در کنار خود به آن چوین پاسخ “او را به ماندن قرار داده که در آن ما به او کردم.”

“من فقط نگران هذیان هیجان زده یا هر” گفت: لین.

“خوب, این است که چرا ما باید آمبولانس آینده” چوین پاسخ.

کمک: اردن کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de