"شما فقط باید آن را قبول': MLB جدید عادی ظهور به عنوان همه گیر بیس بال شکل می گیرد

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:46 AM EDT Jul 19, 2020واشنگتن — یک بازی بیس بال بازی بود اینج

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

واشنگتن — یک بازی بیس بال بازی بود اینجا پنج شنبه شب اتباع-فیلیز در جنوب کاپیتول خیابان و تقریبا در هر لحظه از آن را خیانت آنچه ما می دانیم و باور داریم در مورد بازی در سطح هر دو تحت اللفظی و احشایی.

حداکثر Scherzer بود بر روی تپه برای واشنگتن و خوبی انجام فیلیز حمله رعد اسا یکی از بزرگترین کوزه از همه زمان: هفت اجرا می شود در دو نوبت از جمله یک جفت از سه اجرا homers.

اولین آمار بود دیدی Gregorius که عینک یک ماسک بر روی صورت خود را برای محافظت از خود را از COVID-19 او به عنوان یک کلیه اختلال است که باعث می شود او را در معرض خطر بالاتر.

دوم شد و ضربه توسط برایس هارپر که بازدید اتباع پارک نه بار در سال گذشته و هو شد lustily هر زمان خود توبه و طلب بخشایش برای فرار واشنگتن برای $330 میلیون قرارداد در فیلادلفیا.

در این شب شما می توانید از شنیدن پر کردن هنگامی که خانه خود را اجرا توپ زده تبلیغاتی tarp پوشش صندلی های خالی توسط طرفداران و تنه زدن در اطراف پایگاه همراه بود با این jeers اما عملا هیچ صدا در همه.

این دیوانه وار رقابتی Scherzer? Nonplussed او پذیرفته جایگزینی توپ بیسبال از صفحه اصلی داوری لری Vanover کردم و در کار خود تقریبا stoically.

و سپس شما به یاد داشته باشید: این صرفا یک نمایشگاه بازی های مختلف از جعلی بیس بال بازی در ویکی و یا غرب پالم بیچ حتی اگر این 97-درجه شب در یک لیگ بزرگ پارک در اواسط ماه جولای.

بود یک لباس تمرین برای ما همه گیر تفریح و سرگرمی 60-بازی لیگ اصلی بیس بال فصل میله میله برای شروع در اینجا پنج شنبه شب هنگامی که قهرمان دفاع از اتباع بازی میزبان به نیویورک یانکیز با nary یک فن در می ایستد.

کار در سراسر رمان coronavirus خواهد بود هیچ چیز این ورزش تا به حال دیده می شود. شنبه شب شرکت کنندگان واقعا شروع به درک آنچه در آن به معنی.

"همه ما تعجب آنچه در آن می شود مانند: بازی 3 بازی 4 ... 20 بازی بدون طرفداران در غرفه" فیلیز مدیر جو Girardi گفت: پس از آن. "این احساس همه حق است.

"همه چیز را احساس می کند کمی متفاوت است اما در اینجا چیزی نیست – هر کس می آموزد که چگونه به وفق دهند. و آن شروع می شود برای تبدیل شدن به حالت عادی در یک حس. آن شروع به احساس کمی طبیعی است. ما بیشتر و بیشتر به آن استفاده می شود."

نظر: کانادا گفت: هیچ به MLB و جیز آبی - و ما فقط باید خودمان را سرزنش

'Please don't take me': Braves' فردی فریمن جزئیات دلخراش نبرد با COVID-19

بیشتر بدبینانه روح ممکن است استدلال می کنند که مناظر و صداها را از شنبه ها هر کسی چیزی می خواهم به قبول.

یادآور شد ثابت و حتی کمی دلخراش ،

شب آغاز شد و با تصویری ادای احترام و لحظه سکوت به احترام تشکر. John Lewis که گذشت جمعه ممکن است وام یک حس عمومی عزاداری برای بازی روز شنبه. به جای پرچم کاهش برای نیمه کارکنان و متفکر تصویری اتباع برگزار شد تنها برای 100 به همراه بازیکنان و پرسنل در دست است.

و به عنوان آخرین لحظات قبل از بازی زمان با نزدیک شدن داوران آمده از تونل خود و جمع آوری در اطراف خانه بشقاب انتظار برای مدیران که نمی خواهد نشان می شود.

در سال 2020 وجود ندارد ارز از ترکیب کارت به عنوان آنها در حال حاضر تحویل در تماس مد آنلاین سفارش غذا است که جادویی اراضی آستان خود را.

با هیچ قوانین زمین به بحث و مدیران بورسی با در خانه صفحه چهار داوران احاطه ظرف تغییر ناشیانه اما ماندن وحی در شکل گیری آنها.

بعد به عنوان Scherzer پشت یک پرتاب خانه در یک قربانی پرواز یک مرد جوان چادری در شلوار خاکی و پوشیدن دستکش های پزشکی است, به ظاهر, حمایت از او را بیش از حد. تبدیل کردن آن به "خفاش پسر" یا در این مورد فرد اختصاص داده شده به بلند کردن تجهیزات, بنابراین بازیکنان نیست. او ممکن است بخواهید صبر کنید تا توپ است که دیگر در بازی اما هی آن را "اردوگاه تابستانی" برای او بیش از حد.

بعد توسط نیروی عادت اتباع پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت پس از بیرون جزئی تخلف از بهترین شیوه های MLB تیم خواستار اتخاذ طول بازی. سوم baseman Asdrubal Cabrera معمولی پرتاب این توپ به سمت خود ستاره شرق که در آن نورد در پای نیمکت مربی تراشه حال.

حال توپ در نظر گرفته شده است سمی و تماشاگران شده است در غرفه حال ممکن است peered بیش از شانه خود را و بدبختانه آن را به یک جوان فن. در عوض او توپ را با پای خود را مانند یک هافبک و بوت آن را به سمت یک دستکش پوشیدن اتباع کارمند.

کمتر دست بر روی توپ ،

در ضمن در یک بخش از priciest premium صندلی پشت صفحه خانه یک اتباع بازیکن ملبس در لباس خود را نشسته به تماشای بازی. بخش دیگری بیش از یک Phillie همان مانند یک زن و شوهر از بچه های طولانی در لیگ کمی پس زمینه های مربوطه خود را بازی به پایان رسید.

گسترش بیش از شش بخش از صندلی تماشای بازی هستند 15, بازیکنان باشگاه مقامات و یا آموزش کارکنان – اجتماعی فاصله واقع است.

به عنوان فیلیز ادامه pummeling اتباع این تیم در خانه با یک دوز قابل توجهی خبر خوب: ویکتور روبلز نشان داده است تا در خانه ستاره شرق.

سلام این که فقط بیس بال – گاهی اوقات یک تازه minor-لیگ call-up نشان می دهد تا در وسط بازی.

در عین حال روبلز شده است quarantining در سی برای 14 روز پس از او قرار گرفت به کسی که تست مثبت برای COVID-19. امروزه آن را به اورژانس مسکن تا اواسط بازی بلکه خود را شروع مرکز fielder در نهایت امن تلقی می شود در اطراف او پس از قرار گرفتن در معرض یک ویروس مرگبار است.

مثل همه MLB تیم اتباع لوله کشی در فن سر و صدا است که هر دو را فراهم می کند کسل کننده سر و صدا همراه با مصنوعی, فریاد هیجان زمانی که توپ را در بازی. اگر شما را فراموش کرده ام در مورد این برای یک ثانیه چشم خود را ممکن است شما را به فکر سر و صدا در حال آمدن است از عظیم صنعتی-قدرت فن پایین اول خط پایه شارژ با خنک نگه داشتن اجتماعی-فاصله نیمکت بازیکنان تبعید از ستاره شرق و به جای آن جمع شده در زیر یک سری از EZ-یو پی اس.

چنین فن قابل مشاهده بود در کنار فیلیز' EZ-یو پی اس پایین پایه سوم خط اما هی دیگر چگونه تیمهایی هستند که برای ایجاد خانه درست کنند.

سرانجام فیلیز بستن یک پیروزی 7-2 اما هیچ سیلی از دست خارج در نزدیکی تپه. به جای یک نقاب مربی خواند و آنها را به سمت ستاره شرق که در آن چند درجه بالا سپاس امدن اما همه حرکت با اعزام یک اتوبوس در انتظار, بعد از همه.

زمانی که فصل شروع می شود و به صورت واقعی وجود دارد را بیشتر به مزه. در عین حال بقا باقی خواهد ماند شعار.

"شما فقط باید آن را قبول می گوید:" Scherzer. "به نظر می رسد مانند هر روز یک چالش است. اگر این راه آن رفتن به آن راه آن را خواهی بود.

"این سال 2020 بیس بال. شما فقط باید برای نگه داشتن یک لبخند بر روی صورت خود را و آن را در آغوش."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن