جورج Floyd live به روز رسانی: شبانه تظاهرات صلح آمیز در سراسر US; پاپ می گوید: جهان نمی تواند به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی'

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:57 AM EDT Jun 3, 2020به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ شروع به آ

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ شروع به آرام در برخی از کشورهای شنبه, کسب و کار در میلواکی بازگشایی با سوار پنجره ها و درها. برخی از صاحبان ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان در حالی که دیگران نا امید شده بودند از آسیب انجام می شود به فروشگاه خود را.

آرامتر شب آمد به عنوان بسیاری از شهرستانها خود را تشدید کرده حکومت با مقامات در نیویورک و واشنگتن سفارش مردم در خیابان در حالی که آن را هنوز هم در روز روشن.

در لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور عذرخواهی خود را برای سخن گفتن شنبه که مرگ فلوید است که در "دست" از آن تشویق اعمال مجرمانه در تظاهرات. شهردار اریک Garcetti در روز سه شنبه مواجه خواستار به آتش مور.

حداقل 9,300 افراد دستگیر شده در تظاهرات در سراسر کشور با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس. لس آنجلس ثبت کرده است 2,700 بازداشت و پس از نیویورک با حدود 1,500.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

 • Roxie, واشنگتن, مادر فلوید را به خود نظرات پس از مرگ او. او قطره قطره تاسف است که او را از دست خود 6 سال آینده نقاط عطف مانند فارغ التحصیلی و ازدواج کرده است.
 • یک افسر پلیس کالیفرنیا است که در مرخصی و تحت بررسی پس از ویروسی ویدئوها نشان می دهد خود را 'نگران کننده' رفتار و سوء رفتار نسبت به معترضان در سن خوزه.
 • شش آتلانتا افسران پلیس روبرو هستند هزینه بیش از یک حادثه گرفتار در تصویری که در آن آنها دیده می شود با استفاده از تفنگ بی حس کردن و با زور و اجبار از بین بردن دو دانشجویان از یک ماشین.

به یاد جورج Floyd: یادبود خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار می شود در مینه سوتا, کارولینای شمالی و تگزاس.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

پاپ می گوید: جهان نمی تواند به نوبه خود 'چشم خود را به نژاد پرستی'

پاپ فرانسیس می گوید که او "شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی" در ایالات متحده و به نام آشتی ملی.

"من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس هر انسانی زندگی" پاپ گفت: در طول هفته یکشنبه مخاطبان برگزار شد در حضور اسقف با توجه به کروناویروس محدودیت در تجمعات.

در همان زمان به پاپ هشدار داد "هیچ چیز به دست آورده است با خشونت و آنقدر از دست داده است."

L. A. رئیس پلیس معذرت خواهی برای سخنان در میان تماس های خود را برای شلیک

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور است عذرخواهی کرد و دفع تماس خود را برای شلیک پس از تشبیه غارتگران در این شهرستان به کسانی که مسئول جورج فلوید مرگ است.

"ما نمی تظاهرات شب گذشته. ما تا به حال اعمال جنایی" مور روز دوشنبه گفت:. "ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج فلوید. ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران."

مور توییتی از معذرت خواهی گفت که او misspoke.

"در حالی که من بلافاصله خودم درست من تشخیص اولیه عبارت بودند وحشتناکی توهین آمیز" مور گفت: از طریق توییتر. "غارت اشتباه است اما آن را معادل قتل و من معنی نیست که در برابر این دو است. من عمیقا تاسف و متواضعانه عذر خواهی برای من مشخصه."

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نامیده می شد در رسانه های اجتماعی با مردم خواستار آن است که او آتش مور. بعد از آن روز شنبه به معترضان با حضور در Garcetti خانه.

روز سه شنبه بیش از 1000 معترض ساخته شده راه خود را برای دومین روز از طریق خیابان های هالیوود و چند صد نشان داده و در مرکز شهر لس آنجلس در زمان زانو مرتبه و در دیگران تلفن به صورت مور استعفای.

اردن کولور سیتی

کالیفرنیا افسر پلیس در ترک برای 'نگران کننده' رفتار نسبت به معترضان

یک افسر پلیس کالیفرنیا است که در مرخصی و تحت تحقیقات داخلی پس از چند ویروسی ویدئوها خود را نشان داد رفتار بیهوده و بیمعنی به سوی تظاهرکنندگان در هفته گذشته در پی جورج فلوید مرگ مقامات محلی گفت.

سن خوزه شهردار سام Liccardo به نام فیلم "اخلال" در طول یک خبر در جلسه روز یکشنبه و رئیس پلیس ادی گارسیا گفت: افسر Jared یون می "تواند پاسخگوی اقدامات خود را خواهد شد و باید برای مقابله با عواقب."

یک ویدئو نشان می دهد که یون پوزخند به یک نشان دهنده دوربین در حالی که swaying سمت به سمت. دوم ویدیو نشان می دهد که یون گفتن تظاهر به "shut up, bitch" چند لحظه قبل از شلیک خود پرتابه پرتاب شد. یکی دیگر از ویدئو نشان می دهد که او گفت: "بیایید این (expletive)."

یک معترض در پس زمینه در پاسخ گفت: "این خنده دار است به آنها. آنها لبخند در چهره خود را."

– جسیکا فلرس

مادر فلوید دختر صحبت می کند در مورد از دست دادن او

مادر جرج فلوید 6-year-old daughter تاسف است که او را از دست این دختر آینده نقاط عطف مانند فارغ التحصیلی و ازدواج در نظرات عمومی پس از درگذشت او در بازداشت پلیس مارس 25.

از یک سکو در شهر هال در مینیاپولیس که در آن فلوید نقل از هوستون به دنبال کار بهتر و فرصت های, Roxie, واشنگتن گفت که او می خواست به صحبت می کنند تا برای او و دختر خود را Gianna که او پیوست. واشنگتن همچنین گفت که او می خواهد عدالت برای Floyd.

"او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی. او هرگز راه رفتن پایین راهرو" گفت: واشنگتن که در تلاش برای مبارزه با اشک. "اگر یک مشکل وجود دارد او را به حال و نیازهای او پدر نیست که دیگر."

– علامت گذاری به عنوان Emmert

صاحبان کسب و کار بیان نا امیدی همبستگی با معترضان

چند ده میلواکی و کسب و کار و برخی از در حال حاضر تضعیف شده توسط COVID-19 همه گیر در صورت بهبود مشکل پس از burglarized و آسیب دیده در طول جنگ داخلی شود. آنها شامل سه فروشگاه های مواد غذایی, چند, موبایل-تلفن فروشگاه Walgreen داروسازی و یک فروشگاه لباس در این شهر به سمت شمال در طول تعطیلات آخر هفته.

برخی از کسب و کارهای باقی مانده بسته شده روز شنبه در حالی که دیگران بازگشایی با سوار پنجره ها و درها. مدنی رهبران و فعالان اجتماعی را محکوم کرد ملک ضرر و زیان است. "این شورش و غارت کردم برای پایان دادن به در حال حاضر. آن را به صدمه زدن به هر کس در جامعه گفت:" داریل کشاورز با Black Panthers از میلواکی.

Charnjit Kaur, که دارای یک مترو عدد فروشگاه تلفن و یک فروشگاه لباس در میلواکی گفت: کسب و کار تا به حال $100,000 در ضرر و زیان را از غارتگران که لگد در درها و پنجره ها را به سرقت برده و تقریبا همه چیز.

Nas Aldo که صاحب یک Cricket Wireless بازگشایی دوشنبه گفت که او به حمایت از اعتراضات اما که غارت باعث بدتر شدن اوضاع شده در یک محله در حال حاضر مبارزه با زیان کار در این بیماری همه گیر. "مردم حق دارند عصبانی شود. آنها حق دارند در اعتراض به. اما آنها لازم نیست که حق آمد و شکستن را به کسب و کارهای محلی," او گفت:.

– ریک برت Milwaukee Journal Sentinel

بیشتر اعتراض پوشش از ایالات متحده آمریکا امروز

 • خاموشی پنج شنبه: رسانه های اجتماعی روند ساخته شده است که صنعت موسیقی برو سکوت به تماس توجه به مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.
 • "من نمی خواهد فن شعله های آتش نفرت': جو بایدن آدرس جورج فلوید اعتراضات در فیلادلفیا گفتار.
 • DC شهردار: با استفاده از گاز اشک آور معترضان در خارج از کاخ سفید قبل از حکومت نظامی است 'شرم آور'.
 • شورش و خشونت و غارت: کلمات توجه به زمانی که صحبت کردن در مورد مسابقه و ناآرامی کارشناسان می گویند.
 • برنامه ریزی برای اعتراض ؟ چگونه برای محافظت از خودتان را از گاز اشک آور اسپری فلفل.

ABC نشان می دهد 'Black-ish" دوباره پخش 2016 خشونت پلیس قسمت

به عنوان کشور در برابر خشونت پلیس و بدرفتاری از مردم در پی فلوید را به قتل ABC یک برنامه تکراری پخش کردن پیشگامانه 2016 قسمت از "Black-ish" که روز سه شنبه مواجه کسانی که مسائل نگران کننده است.

"Black-ish" خالق Kenya Barris صحبت در مورد به موقع دوباره پخش این قسمت در یک Instagram پست سه شنبه گفت: "شده است 1,562 روز پس ما برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده است که قسمت با جهان و شکسته قلب من در بسیاری از سطوح که در این قسمت احساس می کند فقط به عنوان به موقع به عنوان آن را در آن زمان و طرز مرموزی prescient به آنچه اتفاق می افتد به مردم سیاه و سفید در این کشور است."

– Patrick Ryan و لایحه Keveney

اوباما و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن: 'کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن'

سناتور جمهوریخواه تقسیم شدند بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم دوشنبه به عقب راندن معترضان از یک منطقه در اطراف کاخ سفید به طوری که او می تواند به بازدید از یک کلیسای تاریخی در سراسر خیابان را به یک عکس با یک کتاب مقدس.

"من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن توضیح ، بن Sasse, R-Neb., در بیانیه ای گفت. "در حالی که وجود دارد هیچ حق شورش و یا از بین بردن اموال او گفت: وجود دارد "اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض."

سناتور. Tim Scott سنا تنها سیاه جمهوری خواه گفت که او را تایید نمی کند.

"آن را به عنوان مربوط به گاز اشک آور وضعیت و مقدس... این چیزی است که من فکر می کردم مفید بود یا آنچه من می خواهم بدون انجام هر گونه سوال," او گفت: Politico. "اگر سوال شما این است: شما باید با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس op? پاسخ این است: "نه.""

– Christal هایس

شش آتلانتا افسران متهم در حادثه با دانشجویان

شش آتلانتا افسران پلیس دیده می شود در فیلم به زور کشیدن دو جوان کالج دانش آموزان از ماشین خود را در طول پنج شنبه تظاهرات متهم شده اند عمدتا با تشدید حمله Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت. دو نفر از افسران محققان عاج Streeter و مارک گاردنر از کار اخراج شدند یکشنبه. این حادثه گرفتار شد در بدن کم ویدیو و محکوم کرد توسط آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین.

مسیح مادر و دوست دختر خود را Taniyah زائر بودند گرفتار در ترافیک سه شنبه شب در جریان تظاهرات بیش از جورج فلوید کشتن زمانی که آنها با نزدیک شدن توسط ماموران فریاد دستورات. این ویدئو نشان می دهد که ماموران با استفاده از تفنگ بی حس کردن در زن و شوهر, شکستن پنجره ماشین با باتوم و سکس دهنی, انگشت کردن هر دو دانش آموزان که شنیده فریاد و درخواست آنچه که اتفاق می افتد.

"ما درک می کنیم که افسران ما در حال کار ساعت های بسیار طولانی تحت مقدار زیادی از استرس, اما ما همچنین درک می کنیم که استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول" پایین گفت.

اخبار بیشتر در مورد جورج فلوید تظاهرات

 • 'قانون و نظم": مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ است.
 • منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید.
 • پوشش فلوید تظاهرات: روزنامه نگاران کور مجروح و دستگیر کردند.
 • فروشگاه های خود را سوزانده شد غارت و غارت. گام بعدی برای مینیاپولیس-منطقه صاحبان کسب و کار کوچک که از دست همه چیز ؟

کمک: آسوشیتد پرس; جسیکا فلرس و اریک اسمیت, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن