جورج فلوید, Lea Michele و مشکل با نمایشی خشم

آلیا E. Dastagir ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:44 PM EDT Jun 4, 2020امریکا خشم.آن را آشکار در خیابان ها

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

امریکا خشم.

آن را آشکار در خیابان ها به تظاهرات و خروش از طریق محله را به آتش کشیدند. آشکار است در این سخنرانی که در آن از فعالان قرار دادن کلمات به دهه درد و نا امیدی. آشکار است در این فیلم جورج فلوید مرگ نشان می دهد که اطرافیان التماس "او یک انسان!"

و آن را آشکار در رسانه های اجتماعی.

و یا در آن است ؟

رسانه های اجتماعی داده است کسانی که نقل مکان کرد توسط Floyd مرگ و میر بسیاری دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنان و کودکان به دست پلیس فضای خود را به بیان ترس خشم خود وحشت در نژادی و خشونت است. از آن جایی که بسیاری از مردم به خصوص وعده به انجام بهتر.

زمانی که ابراز خشم است که به آسانی به عنوان ارسال یک هشتگ یک الگوی رفتاری و یا خالی مربع سیاه و سفید وجود دارد یک سوال که آیا این خشم واقعی است یا نمایشی.

نمایشی خشم زودگذر است و به ندرت عمل در پشت آن.

"ما می توانیم ارزیابی این که آیا آن را نمایشی ... زمانی که ما می بینیم پایین خط ماه از هم اکنون سال در حال حاضر شده است وجود دارد یک مکالمه در حال انجام و یا در حال انجام تمایل برای جوامع دیگر به ادامه مقابله با این مسائل است که جوامع سیاه چهره" گفت: Marc بانک ملی, دبیر مطبوعاتی NAACP.

برای برخی از مردم خشم یک لحظه فوران. اما برای بسیاری از مردم از رنگ آن را یک دولت پایدار. خشم روانشناسان می گویند استفاده می شود به سیگنال مهم اخلاقی کد شکسته شده است. تحقیقات نشان می دهد این احساسات می تواند اتصال مردم در یک هدف مشترک سوخت رسانی فعالیت بر علیه بی عدالتی است.

خشم نیز اغلب ناخودآگاه راه سیگنالینگ به دیگران جایی که ما ایستاده بر روی یک مسئله اخلاقی صرف نظر از اینکه ما هر گونه قصد کار به سمت عدالت است. خشم اجازه می دهد تا به ما نشان دهد که یک اخلاقی نقض نیاید ما شخصا آن را نشان می دهد که چگونه عمیقا احساس می کنیم این اشتباه است که ما می دانیم چقدر مهم است برای نگه داشتن کدهای اخلاقی.

"خشم در خدمت اهداف گوناگون و برخی از این اهداف بسیار نزدیک متصل به آنچه شما می خواهم تماس "نمایشی همدلی' " گفت: Terri Apter, یک روانشناس و نویسنده کتاب "عبور از قضاوت است." "از آنجا که در نمایشی همدلی شما می گویید" من می خواهم به سیگنال است که من واقعا خوب و احساسات مثبت و من حق دارند نوع احساسات در این وضعیت است.' "

چه اتفاقی می افتد زمانی که احساسات خود را ابراز مطابقت ندارد راه شما رفتار کنند ؟

لیا میشل, خشم و انحراف

بیش از آخر هفته "Glee" بازیگر Lea Michele پست شده در رسانه های اجتماعی با #BlackLivesMatter برچسب "جورج فلوید سزاوار نیست این. این نه یک حادثه جدا شده و آن را باید پایان یابد."

سامانتا افزار یک بازیگر از رنگ که به نظر می رسد در فصل آخر از این موسیقی دبیرستان کمدی-درام به نام میشل برای "ضربه microaggressions" در یک صدای جیر جیر است که از آنجا رفته ویروسی گفته او ساخته شده محیط کار یک "زندگی در جهنم." بسیاری سابق "Glee" آمپول بازیگران توییتی در حمایت از وره.

Microaggressions: آنها نه تنها 'را آزرده'

Apter گفت: Michele یک مثال از اینکه چگونه اغلب ناخودآگاه ما پروژه بر روی دیگران احساسات و گسل مانند نژادپرستی است که ما نمی خواهیم به اذعان در خودمان است.

"هستند بسیاری از تفاوت های ظریف در افراد مختلف چگونه ممکن است استفاده از خشم اما این همه مرتب کردن بر اساس همان چیزی که در شرایط که مایل به نظر می رسد و یا حتی به احساس پاک و خالص تر از مردم شما در حال محکوم کردن" او گفت:.

بانک شگفتی چقدر است انحراف و چقدر جهل است.

"مردم ممکن است حتی متوجه نشدم که چگونه آنها همدستی در سرکوب جوامع دیگر به دلیل به آنها داده شده این امتیاز و آنها را blinders در," او گفت:. "مردم باید به این blinders و امریکا برای آنچه در آن واقعا است."

میشل عذرخواهی در یک Instagram پست چهارشنبه.

"من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده," او گفت:.

زمانی که رسانه های اجتماعی به خشم نتیجه معکوس

در تلاش برای تقویت صدای معترضان و افزایش آگاهی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی خود را خاموش سه شنبه.

آنلاین کمپین اعلام شد "خاموشی شنبه" دو موسیقی مدیران و تصور به عنوان یک روز انعکاس برای صنعت موسیقی اما آن را به سرعت گسترش یافته و به حساب های منحصر به فرد.

شرکت کنندگان مواجه انتقاد برای استفاده از هشتگهای #BlackLivesMatter و #پل هنگام ارسال مربع سیاه و سفید است که فعالان گفت: hid نوشته های با بحرانی منابع و اطلاعات در مورد تظاهرات. هر چند اکثر کاربرانی که ارسال شده بود احتمالا حسن نیت تلاش نمی کمک به تقویت سیاه و صدای منتقدان گفت. به جای آن دفن آنها.

معلوم بود چه شرکت که شرکت کردند و سود کردن از هنرمندان انجام شد برای حمایت از علت است. Jack Antonoff توییتی فقط قبل از خاموشی "چقدر پول اهدا شده است از برچسب ناشران جریان خدمات و دیگر گوشه و کنار صنعت موسیقی فردا ؟ من نمی توانم پیدا کردن این اطلاعات است."

خارج و باعث سردرگمی این کمپین در معرض تناقضات.

واشینگتن ردسکینز, مانند بسیاری از تیم NFL نیز رفت و تیره. اما نام تیم مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان نژادپرستانه به جامعه بومی آمریکا برای چند دهه.

"می خواهم به واقعا برای ایستادن نژادی عدالت ؟ تغییر نام خود را" توییتی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y.

فعالان می گویند خشم توخالی است بدون عمل

علائم در تظاهرات در سراسر کشور به عنوان خوانده شده, "سیاه و سفید و سکوت است و خشونت." برای بسیاری از آمریکایی ها غذای که پیام ها در نهایت صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی است. فعالان نمی خواهید برای تضعیف آن است. آنها فقط می خواهند مردم را به انجام بیشتر.

"من فکر می کنم وجود دارد یک نقطه وجود دارد برای بالا بردن سطح آگاهی ، اگر تنها چیزی که شما آن را بدون زرق و برق," بانک ها گفت. "در شرایط از آنچه که آن را می افزاید: به یک بحث که در جریان بوده است برای 400 سال برده داری و ظلم و ستم و نژادپرستی آن را انجام نمی دهد بسیار."

فراموش مطلب: 100 راه شما می توانید اقدام علیه نژاد پرستی

ادامه مطلب: باید خواندن کتاب در مورد نژاد پرستی

صحبت بیشتر: آنچه به ما بگویید که کودکان مورد خشونت نژادی

پست, آنلاین, فعالان می گویند. استفاده از هشتگ برای نشان دادن حمایت و یا به اشتراک گذاری یک تصویر است که شما حرکت می کند. پس از آن چیز دیگری.

تماس با سیاستمداران است. مجموعه جمع آوری کمک. سازماندهی رویدادهای مرکز است که در مردم است. صحبت کردن با بچه های خود را به خانواده و دوستان خود. به خودتان نگاه کنید. منعکس کننده که در آن شما به آنها می گویند و تمام راه هایی که به رنگ پوست خود را ممکن است کمک به شما وجود دارد.

امتیاز متعلق به کسانی است که می تواند بیان خشم بیش فلوید را مرگ و سپس بازگشت به زندگی خود را تا زمانی که فاجعه است. مردم رنگ می گویند برای آنها وجود دارد هیچ چیز امن برای بازگشت به.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: 'هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟'

"کار کردن در این فضا و در مورد ما زندگی می کنند و این چیزی است که ما نمی توانیم خاموش" بانک ها گفت. "این چیزی است که ما را از طریق هر روز که آیا آن microaggressions از سفید supremacists یا نژاد پرستی یا نژاد مبتنی بر تبعیض است. ... برای کسانی که صدای جیر جیر یا پست و سپس بازگشت به داشتن صبحانه و یا عکس های سلفی و یا هر آنچه که آنها ممکن است انجام دهید این است که یک لوکس. و برخی از مردم سفید هنوز متوجه نشده که."

آلیا E. Dastagir یک گیرنده از یک Rosalynn کارتر کمک هزینه تحصیلی برای سلامت روانی روزنامه نگاری. او در توییتر دنبال کنید: @alia_etinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de