Gary Sanchez امید بدن نگه می دارد تا برای کوتاه یانکی ها فصل

ذهن حاضر است اما Gary Sanchez بدن اجازه می دهد تا او را به ماندن در این زمینه در طول MLB 60-بازی فصل برنامه ریزی شده شروع به 23 ژوئیه در واشنگتن ؟

وقتی بهار, آموزش از بین رفت در مارس 12 با توجه به coronavirus سانچز بود بیش از یک مشکل برگشت اما دور از یانکی ها’ clubhouse با توجه به آنفولانزا. مدت کوتاهی پس از خاموش شدن سانچز به خانه بازگشت به جمهوری دومینیکن و ادامه داد: به کار گرفتن پایین تر در دولا شدن به نوبه خود مرزی پایین زمین به اعتصاب, به عنوان در هر نواز استاد تنر سوانسون پیشنهاد.

در حال حاضر با 6 پا-2, 230 پوند بدن تجدید از نداشتن تحمل سایش و پارگی از سه ماه از ابتلا به پنج و شش روز در هفته سانچز گفت که او احساس خوب و 27 ساله وعده داده که مدیر Aaron Boone قرار می دهد نام خود را در صف او در دسترس خواهد بود.

“تا آنجا که این مقدار از بازی من می خواهم به بازی من مطمئن هستم. من می توانم به شما بگویم که هر زمان نام من در صف, من می خواهم برای آماده بازی” سانچز گفت: در طول یک زوم جلسه پس از یانکی ها کار می کرد روز شنبه در استادیوم یانکی. “آنها تصمیم گیری کنید و ببینید که چگونه بسیاری از بازی ها که من می توانید گرفتن در پشت بشقاب اما اگر نام من در صف من آماده خواهد شد به بازی.”

Gary Sanchez
Gary Sanchez, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

با توجه به پایین بدن صدمات دو سال گذشته فرود آمد سانچز در مجروح لیست دو بار در هر فصل و محدود او را به 89 بازی در سال 2018 و 106 در سال 2019 دوام بوده است یک موضوع است.

شاید 60-برنامه بازی کمک خواهد کرد که سانچز باقی می ماند کردن ایل و در این زمینه به کار با نخبگان شروع چرخش غالب اغل گاو یا حشم و بخشی از, اگر, سالم, یک بدنساز-محدود صف.

در نمونه گرفته شده از ابتلا به Gerrit کول در سه شنبه شب intrasquad بازی Boone تحت تاثیر قرار گرفته بود با سانچز دفاعی کار می کنند در هنگام خاموش کردن. سانچز گفت: او را ضبط تمرینات و ارسال آنها را به سوانسون.

“به خارج وجود دارد [سه شنبه شب و گرفتن پنج] نوبت با Gerrit من فکر کردم که واقعا یک کار خوب” گفت: Boone بود که سانچز گرفتن دو نوبت در روز دوشنبه. “من احساس آنها در یک صفحه خوب [جمعه]. … من فکر Gary واقعا یک کار خوب. من مطمئن هستم خفاش است رفتن به آنجا. من را تشویق کرد در مورد جایی که او در حال حاضر است.”

سانچز دو بار همه ستاره می شود dinged برای دفاع از خود که بهبود یافته در سال گذشته اما اگر راست دست قدرت واقعی است دو فصل گذشته سانچز batted .211 با .776 OPS به نفی برخی از 52 homers و 130 RBIs در 195 بازی.

با توجه به این که بازکن است که 14 روز دور وجود دارد این است که زمان کمی برای بازیکنان و کوزه به تیز پس از اخراج توسط COVID-19 و کار مشکلی است.

“من فکر می کنم دو هفته در حال رفتن به اندازه کافی برای من به آماده شدن و گرفتن نه نوبت” سانچز گفت. “[شنبه] من گرفتار و پنج [روز شنبه] من احساس می کنم واقعا خوب است. امیدوارم دفعه بعد من گرفتن یکی دیگر از پنج. بسته به اینکه چگونه مدیر می خواهد به گسترش نوبت من دنبال این طرح است.”

با کهنه پشتیبان Austin Romine ببر از طریق آژانس یانکی ها می رویم با کایل Higashioka سانچز به عنوان پشتیبان. Higashioka, 30, نمرات خوبی دفاعی اما بازی های برگزار شده است فقط 56-بازی های لیگ, که در آن او یک .164 طور متوسط پنبه حلاجی شده. او ندارد Romine تجربه و می تواند یکی دیگر از دلایل سانچز نیاز به ماندن در این زمینه بیش از او در دو فصل گذشته.

ذهن حاضر است. می توانید بدن نگه دارید تا پایان خود را از معامله ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de