آتی محرک: نفت ایالات متحده در گسترش صعود به 2 ماه اخیر بالاتر از 30 دلار به عنوان خروجی کاهش و امید تقاضا وانت افزایش ارزش

آمریکا قیمت نفت خام نگاه کرد برای اضافه کردن به یک صعود نسبت به دو ماه اخیر برای این کالا در تجارت الکترونیک در یکشنبه پشتیبانی در بخش بزرگی از تلاش برای توازن عرضه و تقاضا پویا بود که دمیده خارج از ضربت سخت زدن با توجه به اثرات ناتوان کننده از COVID-19 بیماری همه گیر.

“تعادل خطر دارای شیب صعودی” نوشته استفان Innes, جهانی, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp در روزانه تحقیق داشته باشید.

“قیمت نفت ممکن است نشان می دهد بیشتر شتاب صعودی حتی بیشتر از آن به عنوان کاهش در تحرک محدودیت رشد می کند,” او نوشت. “در واقع بازار است ضربه زدن در WTI $30 درب خواهد شد که قابل توجه روانی عطف نقطه اگر معامله گران قرار دادن برخی از مناسب و معقول سقف بالا که سطح کلیدی” او گفت:.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CLM20, +4.41% شد تا $1.19 یا حدود 4% در $30.71 در هر بشکه در اواخر یکشنبه در تجارت الکترونیک در نیویورک است. در روز جمعه قیمت وارد شده بارگیری در این هفته به دست آوردن از 19 درصد به داو جونز در بازار داده است.

ژوئن قرارداد منقضی می شود در روز سه شنبه حل و فصل و سرمایه گذاران شده اند هماهنگ به نوسانات در قیمت نفت پس از این ممکن است در قرارداد مشخص شده تاریخی گذشتن به subzero خاک در مارس 20.

جولای قرارداد CLN20, +4.09%, است که بیشتر به طور فعال معامله است و به زودی به جلو-ماه قرارداد CL.1, +4.41%, صعود $1.13 یا 3.8% در $30.66 در هر بشکه رسید.

هر دو ایالات متحده معیار قرارداد بودند معلق در هوا در اطراف بالاترین سطح از اواسط ماه تا اوایل ماه مارس با توجه به FactSet داده است.

در ضمن معیار جهانی نفت خام برنت ماه جولای BRNN20, +3.84% به دست آورده $1.27 یا 3.9% در $33.77 در هر بشکه پس از قرار دادن در یک 4.9% هفتگی افزایش در روز جمعه ،

نفت خام در بازارهای صحنه یک جهش قابل توجه پس از لغزیدن به قلمرو ناشناخته در ماه گذشته با قرارداد ممکن ياوه نزدیک به 300% به حل و فصل در منفی-$37.63 در هر بشکه رسید. اما اقدامات صورت گرفته توسط اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان عمده به قطع برخی از 9.7 میلیون بشکه در روز نفت از طریق پایان ماه ژوئن باید کمک به ساقه یک سیل از نفت خام است که تا به حال موفق به جذب خریداران به عنوان اقتصاد آمد به توقف screeching به محدود کردن گسترش از بدترین بیماری همه گیر در بیش از یک قرن است.

جزئیات:قیمت نفت می تواند منفی دوباره, پس, آماده, CFTC هشدار آتی صنعت

صعودی نفت سرمایه گذاران نیز باید مومی بیشتر خوش به عربستان سعودی گفت: این امر برش اضافی 1 میلیون بشکه در روز در ماه ژوئن با امارات متحده عربی و کویت نیز کمک بیش از اهداف خود را.

در ضمن در آمریکا از اطلاعات بیکر هیوز BKR, -1.71% در روز جمعه نشان داد که تعداد فعال آمریکا سکوهای حفاری برای نفت کاهش 34 258 به این هفته. که نشان دهنده کاهش تقریبا 60% جست و خیز کردن در سکوهای فعال پس از یک اوج اخیر تعداد در ماه مارس که Rystad انرژی می گوید ممکن است بزرگترین افت تا کنون ثبت شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>