آتی محرک: آمریکا نفت معیار در مسیر برای نزدیک به 15% هفتگی افزایش تمرکز شیفت به عرضه کاهش

قیمت نفت افزایش یافت جمعه با ایالات متحده معیار در مسیر به صورت هفتگی به دست آوردن سرمایه گذاران به نوبه خود توجه خود را به سمت کاهش تولید توسط تولید کنندگان عمده نفت و تقاضا را نشان می دهد نشانه های اولیه از بهبود کسب و کار مستندات در سطح جهانی شروع به برداشته شود.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CLN20, +1.61%, فعال ترین قرارداد شد تا با 41 سنت افزایش یا 1.5% در $28.29 در هر بشکه در بورس نیویورک در مسیر برای 14.4% هفتگی پیشبرد. جولای نفت خام برنت BRNN20, +1.79% شد تا 68 سنت یا 2.2% در $31.81 در هر بشکه در یخ و اروپا در مسیر 2.8% هفتگی افزایش است.

“بازار تمرکز به طور فزاینده ای تغییر برای عرضه به عنوان بسیاری از اوپک+ اعضای ملاقات و یا بیش از اهداف خود را” گفت: Jason Gammel, تحلیلگر در Jefferies, در یک توجه داشته باشید.

عربستان سعودی قطع خواهد شد اضافی 1 میلیون بشکه در روز در ماه ژوئن با امارات متحده عربی و کویت نیز کمک بیش از اهداف خود و تولید است نزدیک شدن به هدف و همچنین, او گفت:.

“عمیق ترین کاهش گسترش تنها از طریق ژوئن اما این گروه می تواند موافق تمدید هنگامی که آنها را ملاقات در 10 ژوئن. در همین حال ایالات متحده تعداد دکل سقوط کرده است و در این زمان هم ما برآورد ایالات متحده تولید خود را از 2.5 میلیون بشکه در روز خروج برای خروج در سال 2020” Gammel نوشت.

داده ها در ایالات متحده هفتگی تعداد دکل از بیکر هیوز است که علت آن جمعه است.

در ضمن مجدد در ایالات متحده خام موجودی انبار گزارش داد اوایل این هفته از جمله افت سهام در Nymex آتی قرارداد تحویل hub در کوشینگ اوکلاهما کمک کرده اند سهولت نگرانی دیگر شیرجه رفتن به منفی قیمت خاک به عنوان ماه ژوئن قرارداد نزدیک انقضا گفته تحلیلگران. عدم ذخیره سازی سرزنش شد برای شیرجه رفتن با این قرارداد ممکن به قلمرو منفی در آستانه انقضای آن در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>