Foo Fighters' Dave Grohl در برابر مدرسه reopenings: معلمان می خواهند به تدریس نمی میرند'

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:36 PM EDT Jul 22, 2020Foo Fighters خالق Dave Grohl هل داد

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

Foo Fighters خالق Dave Grohl هل دادن در برابر تهمت و دولت برنامه ای برای بازگشایی مدارس در پاییز به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن در سراسر کشور است.

سابق درامر نیروانا و Foo Fighters خالق گفت: معلمان "سزاوار یک طرح توجیهی نه دام" در یک ویدیو یوتیوب با عنوان "در دفاع از معلمان" اولین های صوتی قسمت از "دیو داستان واقعی" سری.

"هنگامی که آن را به می آید دلهره آور و همیشه سیاسی سوال از بازگشایی مدارس در میان coronavirus همه گیر نگرانی برای فرزندان ما میباشد" Grohl, 51, گفت:. "هنوز معلمان نیز در مواجهه با مجموعه ای کاملا جدید از معضلات است که اکثر مردم نمی خواهد در نظر بگیرید."

با وجود اینکه خود اعلام کرد "وحشتناک دانشجو" Grohl گفت: این مسئله خود را در "راک اند رول رادار" چرا که او از مربی ویرجینیا ژان اختصاص داده شده که 35 سال از عمر خود را به تدریس ،

Foo Fighters به نوبه خود 25: شش ضروری آهنگ به مناسبت سالگرد گروه

"'وجود دارد خیلی بیشتر به آنها رسیدگی شود و از باز کردن درب و ارسال آنها را به خانه' مادر من به من می گوید از طریق تلفن'" Grohl به یاد می آورد. "در حال حاضر 82 و بازنشسته و او اجرا می شود یک لیست از نگرانی های خود را بر اساس 35 سال تجربه است."

Grohl ذکر شده تعدادی از بازگشایی مسائل در میان همه گیر از جمله "ماسک و فاصله درجه حرارت چک شلوغ bussing, شلوغ, راهرو, ورزشی, تهویه مطبوع, سیستم های lunchrooms, مکان عمومی, دستشویی, کارکنان مربوط به فراشی."

او ادامه داد: "بسیاری از مدارس در حال حاضر مبارزه از کمبود منابع است. چگونه می تواند از آنها احتمالا استطاعت کوه از اقدامات ایمنی که باید در جای خود است؟"

اگر چه "از راه دور آموزش ناخوشایند است" Grohl گفت: این یک "امیدوارم راه حل موقت" برای جلوگیری از بازگشایی "در هزینه های فرزندان ما معلمان و مدارس است."

"تا آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هادی-کمتر ارکستر خیلی دوست دارم برای دیدن این کشور در موعد مقرر باز مدارس به نام گلگون اپتیک, درخواست یک معلم علوم آنچه آنها فکر می کنم در مورد کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نظر که علم باید در راه ایستاده," او گفت:. "این امر می تواند احمقانه است."

راهنمای پدر و مادر به مدرسه آنلاین: 9 سوال بپرسید به دامپزشک خود را بازگشت به مدرسه انتخاب

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany: "علم باید در راه ایستاده' از بازگشایی مدارس

The Rock and Roll Hall of Famer و پدر سه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خطرناکی سیاسی مدرسه reopenings با وجود مشاوره از مربیان و کارشناسان.

"امریکا معلمان گرفتار در تله های تعیین شده توسط مردد و متضاد بخش از رهبری شکست خورده است که هرگز در مواضع خود و احتمالا نمی تواند مربوط به چالش های منحصر به فرد آنها به صورت" او گفت:.

Grohl به این نتیجه رسیدند: "معلمان می خواهند به تدریس نمی میرند و ما باید حمایت و حفاظت از آنها را مانند گنجینه های ملی را که در آنها به صورت بدون آنها, که در آن ما خواهد بود؟"

وجود دارد حداقل 3,969,000 موارد تایید شده در ایالات متحده با حداقل 143,000 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوعtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب