پنج کلید جت برای تماشای این اردوگاه های آموزشی

پنج جت برای تماشای این اردوگاه های آموزشی: سام Darnold در این فصل مراکز در سراسر 23 ساله کارفرمایی و اینکه آی

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

پنج جت برای تماشای این اردوگاه های آموزشی:

سام Darnold

در این فصل مراکز در سراسر 23 ساله کارفرمایی و اینکه آیا او می تواند یک جهش در فصل سوم خود را. جت امیدوارم که او می تواند باقی بماند در این زمینه برای 16 بازی چیزی است که او انجام نشده است. Offseason بود در مورد گرفتن بهتر خط در مقابل او و سلاح برای پرتاب به. خواهیم دید که اگر طرح خود کار کرده است.

لو'Veon بل

سال 1 با جت یک فاجعه بود برای زنگ. او به طور متوسط 3.2 متری در حمل و آیا یک بازی با 100 متری عجله و یا بیشتر. جت باور آنها بهبود یافته است که باید کمک کند. اما بل نیز به تصرف برخی از پشت سر هم او گم شده بود سال گذشته است.

Breshad Perriman

جت اجازه رابی اندرسون در راه رفتن رایگان آژانس و سپس به سرعت pounced در Perriman که تا به حال ناامید کننده حرفه ای اما قوی به پایان رسید در سال گذشته است. Perriman تا به حال 25 جلب برای 506 متری و پنج touchdowns در فینال پنج بازی سال برای Buccaneers در سال 2019. جت امیدوارند که نشانه آن است که تا سال 2015 در دور اول انتخاب کرده است نمیفهمد و فقط یک ناهنجاری. Perriman به سرعت مشتعل و باید جایگزین اندرسون به عنوان این تیم را تهدید.

Sam Darnold
سام Darnoldگتی ایماژ

Mekhi Becton

جت به حال پیش نویس یک offensive lineman در دور اول از سال 2006 تا مصرف Becton شماره 11 به طور کلی در ماه آوریل است. 6-پا-7, 364-پوند کوه از یک انسان است که با حمایت از متهم Darnold برای دهه آینده یا بیشتر. هر زمان که این جت را در این زمینه خواهد شد که خود را حرفه ای اولین تمرین پس از بهار شیوه از بین برود با این بیماری همه گیر. آن است که همیشه به چالش کشیدن برای rookies به انتخاب کنید تا چیز و در این سال از آن خواهد شد حتی بیشتر به چالش کشیدن با هیچ پیش فصل بازی ها و شیوه های محدود. چشم همه خواهد Becton.

Quinnen ویلیامز

سال گذشته در دور اول انتخاب کرده بود underwhelming سال است. او نه بازی ضعیف اما او ساخته شده تاثیر کمتر از یک انتظار می رود از یک بازیکن پیش نویس شماره 3 به طور کلی. دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز به تازگی سنگ Quinnen را ستود و گفت که او انتظار دارد کارهای بزرگ از او در این سال. Quinnen شد تخريبي در کالج. جت نیاز به ببینید که از او دوباره شروع در اردوگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن