پنج نمادین نیویورک ورزشی تماس ایستاده آزمون زمان

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در “بهترین” نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. اهل هاجز’ تماس بابی تامسون ‘شات شنیده ام “دور دنیا” که رهبری این غول به این پرچم در سال 1951 رای داده بهترین تماس در نیویورک تاریخچه ورزش. در اینجا پنج عمده دیگر comebacks که فقط از دست رفته قطع:

آوریل 27, 1994: استفان Matteau ارسال رنجرز به نهایی جام استنلی با شال, بازی 7-هدف برد در دو OT. در WFAN تماس Howie رز بود کامل سطح هیجان با, ریتمیک “Matteau! Matteau! Matteau!” شد و حتی بیشتر نمادین پس از رنجرز برنده این جام برای اولین بار در سال 54.

Oct. 26, 1986: در طول بازی 6 جهان سری دو وجود دارد به یاد ماندنی تماس هنگامی که یک dribbler توسط متس’ Mookie ویلسون رفت و از طریق Red Sox اول baseman لایحه Buckner پا. در NBC, Vin اسکالی گفت: “کمی غلتکی همراه اول … پشت کیسه … آن را از طریق Buckner!” در WFAN باب مورفی تماس مشابه با “می شود با Buckner!” در بررسی اسکالی را کمی بهتر است.

Bill Buckner's infamous flub in the 1986 World Series was memorably captured by Vin Scully.
لایحه Buckner بدنام flub در سال 1986 سری جهانی فراموش نشدنی بود دستگیر وین Scully.AP

مارس 8, 1970: Willis Reed hobbled بر روی دادگاه برای یو پی اس گرم قبل از بازی 6 NBA Finals. مرو آلبرت ثبت مشهور تماس از این رویداد گفت: “در اینجا می آید ویلیس!” نی ضربه دو جامپر در اوایل بازی قبل از کلاید فریزر بیش از زمان منجر به نیکز به پیروزی.

Oct. 1, 1961: راجر ماریس را شکست, دخترک معصوم, اموزش تک-فصل خانه اجرا ضبط با فیل Rizzuto در رادیو تماس بگیرید. روروک مخصوص بچه ها گفت: “ضربه عمیق به راست … این می تواند آن را … راه برگشت وجود دارد … گاو مقدس! او این کار را کرد!” Rizzuto یک سالن از شهرت shortstop نبود کلاسیک بازی توسط بازیکن اما این تماس خیلی خوب بود.

Oct. 2, 1978: Bucky دندانه خانه اجرا نمی شد یک بازی بی پایان اما این لایحه سفید تماس هنوز جایگاه خود را در نیویورک sportscasting تاریخ است. سفید گفت: “عمیق به چپ … Yastrzemski نمی خواهد آن را دریافت کنید … این خانه را اجرا کنید! سه اجرا home run برای Bucky دندانه و یانکی ها در حال حاضر رهبری آن توسط یک نمره از 3 به 2.” و یانکی ها در ادامه برای تکمیل یکی از comebacks در تاریخ بیس بال توسط besting Red Sox.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>