آتش سوزی آغاز شده در نزدیکی کاخ سفید به عنوان DC مقررات منع رفت و آمد در ضربات پس از یک روز از تظاهرات

کورتنی سوبرامانیان دیوید جکسون و مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:34 PM EDT 31 مه سال 2020وا

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

واشنگتن – آتش سوزی و نمیتوانیم بودند که گزارش شده در نزدیکی کاخ سفید جمعه شب به عنوان 11 بعد از ظهر حکومت نظامی ضربه و معترضان همچنان به نشان می دهد در این منطقه است.

پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید به سرعت تبدیل شد به صحنه آتش سوزی های متعدد است که شامل یک ماشین. واشنگتن DC پلیس همچنین گفت وجود دارد گزارش نمیتوانیم در دو فروشگاه هدف در این منطقه است.

رسانه های اجتماعی پست ها همچنین نشان داد نقاشی های دیواری بر روی ساختمان ها و آتش بازی در حال تنظیم کردن درست قبل از حکومت نظامی در زمان برگزاری و پس از آن رسمی شد.

ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرد که یک آمریکایی فدراسیون کار و کنگره سازمان های صنعتی (AFL-CIO) ساختمان آتش کشیده و تخریب یکشنبه شب.

اواخر شب حوادث پس از یک روز از تظاهرات در پایتخت کشور در نزدیکی به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید.

"وجود دارد این است راه بیش از حد بسیاری از زندگی های گرفته شده توسط پلیس گفت:" تراویس سینکلر, 29, Silver Spring, Md., یک فروشنده در یک شرکت سهام خصوصی. "و شده است وجود دارد کم و یا هیچ اقدام صورت گرفته علیه آنها ... آنها فقط نمی تواند نگه داشتن در کشتار مردم."

مانند دیگران سینکلر به نام برای تغییرات در سیستم عدالت کیفری برای رسیدگی به موارد علیه افسران پلیس که در اداره کردن نیروی مرگبار. برای مثال او به نام برای تعقیب مینیاپولیس افسران که دیده می شد ایستاده در اطراف به عنوان یک همکار به زانو در Floyd گردن.

"دستگیری به اتهام & محکوم به همدستان" گفت: نشانه های انجام شده توسط سینکلر.

در میان نشانه های دیگر در جمعیت: "در حال سیاه و سفید نباید یک حکم اعدام" و "لغو واجد شرایط ایمنی است."

تظاهر کنندگان گفت: آنها به این منطقه در نزدیکی کاخ سفید به تلاش و ارائه پیام به تهمت شخصا هر چند آنها شک او خواهد بود علاقه مند به غذای آن است.

"او انجام نشده هر چیزی برای ما" سینکلر گفت: با استناد به مسائل اعم از خشونت پلیس به این بیماری همه گیر کوروناویروس. "او انجام نشده هر چیزی برای هر کسی ... نگاهی به این بحران است."

به عنوان تعمیر و نگهداری کارگران جاروب ذرات شیشه ای در نزدیکی کاخ سفید اوایل یکشنبه ساعت پس از معترضان شکست ویندوز و مجموعه ای از ساختمان ها و اتومبیل ها در آتش واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: اعضای اجرای قانون کار را برای سرکوب ناآرامی ها تعریف شده است که تظاهرات شب قبل از.

"ما در حال ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم است که آنها حق دارند به ورزش اول خود را اصلاح حقوق اما نه برای نابود کردن شهر ما," او گفت: ان بی سی نیوز' "دیدار با مطبوعات است." "ما شاهد یک سطح از تخریب و ضرب وشتم در میان برخی که دیوانه کننده است."

Jumana Ayni, 22 با حضور در این اعتراض با مادر و یک دوست گفت: آسیب در پایان روز از اعتراض های انجام شده توسط برخی از کسانی که با حضور در این تظاهرات برای "دلایل نادرست."

"من احساس می کنم مثل یک حواس پرتی," او گفت: به عنوان یک گروه از جوانان معترض اسپری گرافیتی در پیاده رو و پشت سر او. "شما باید برخی از افرادی که می آیند و مخلوط کنید تا با کسانی از ما که در اینجا به مبارزه برای عدالت و آنها فقط در اینجا دلایل اشتباه."

برای یک لحظه در بعد از ظهر یکشنبه تنش به نظر می رسد به آباته به عنوان صدها نفر از معترضان در زمان زانو و مطرح مشت خود را در یک لحظه سکوت. اما آن را طولانی نیست قبل از اینکه اعضای جمعیت یورش برده و از طریق موانع امنیتی که در صف ورودی پارک لافایت. یکی از معترضان شروع به پاشش نقاشی های دیواری در یک پیاده رو در داخل پارک جسارت نزدیک شدن به افسران پلیس با لباس ضد شورش.

به عنوان تورم جمعیت نقل مکان کرد و بیشتر به پارک پلیس در زمان پراکنده اسپری فلفل. یکشنبه شب شهردار Bowser خود تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی و فعال گارد ملی.

کاکائو تیلور, 40, خود توصیف کارگر که کارگران به اعتراض از Woodbridge, Va., گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است گوش دادن به تماس برای عدالت, اما دیگران ممکن است. او همچنین گفت: بسیاری از ادارات پلیس ممکن است تغییر به دلیل خرید اینترنتی از فلوید مرگ است.

"شاید به این دلیل که نور در حال تابیده بنابراین روشن این بار آنها را امتحان کنید," تیلور گفت. "امیدوارم آنها تلاش خواهیم کرد."

Chikondi Kulemeka, 23, یک شرکت مواد غذایی, کارمند زندگی می کند که در کالج پارک دکتر., شد توزیع آب تنقلات صفحه نمایش خورشید و PPE ماسک به تظاهر کنندگان امیدوار به نگه داشتن انرژی خود را برای ارائه پیام خود را.

"زمانی که من به اینجا آمد شب جمعه من آمد به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن" او گفت:. "امروز من آمد در اینجا برای حمایت از داعش است."

واشنگتن دی سی پلیس بازداشت 17 نفر پس از تظاهرات شنبه شب.

اکثر کسانی که بازداشت شده بودند به اتهام شورش در حالی که سه نفر به اتهام سرقت و ساده حمله, مقامات گفت. ده ها تن از افسران بیشتر سرویس مخفی پرسنل مجروح شدند.

ناآرامی در سی: تظاهرات بیش از جورج فلوید تشدید در نزدیکی کاخ سفید در اطراف DC به عنوان برگ برنده هشدار اراذل و خشونت'

واشنگتن دی سی Metropolitan Police Department رئیس پیتر Newsham گفت: "آشوبگران" پرتاب آجر و بطری های آتش زا دستگاه در افسران پلیس. بسیاری از غارت و تخریب کسب و کار در منطقه مرکز شهر.

'یک پرچم قرمز': پس از جورج فلوید مرگ برخی از تماس به صورت گسترده تر تحقیقات فدرال

یازده افسر پلیس مجروح شدند. یک افسر رنج می برد چندین ترکیب شکستگی به پای او و پس از او با ضربه آجر در نزدیکی پارک لافایت. افسر شد و تحت عمل جراحی یکشنبه.

به طور جداگانه سرویس مخفی ایالات متحده گفت: بیش از 60 نظامی افسران و عوامل خاص مجروح شدند این آخر هفته. برخی از آنها حمله – "لگد دار و در معرض مایعات بدن," مقامات گفت. یازده گرفته شد و به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

سرویس مخفی است و بازداشت هفت نفر در نزدیکی خیابان پنسیلوانیا پس از تظاهرات آغاز شد و جمعه. گفته معترضان تخریب شش راز خدمات وسایل نقلیه بارها و بارها سعی کردم به دست کشیدن بیش از موانع امنیتی و پرتاب آجر و سنگ و بطری آتش بازی و موارد دیگر در راز پرسنل خدمات.

کمک: کریستین PhillipNicholas وو مورین Groppe متی قهوه ایtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب