آتش سوزی در مرکز شهر لس آنجلس زخمی شدن حداقل 11 آتش نشان

چارلز ونتورا ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:59 PM EDT مارس 16 سال 2020لس آنجلس — چند آتش نشان مجروح شدن

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — چند آتش نشان مجروح شدند و چندین ساختمان آتش پس از انفجار اخیر در مرکز شهر لس آنجلس اواخر روز شنبه با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

وضعیت مجروح شد و بلافاصله شناخته شده اما لس آنجلس آتش نشانی گفت: حداقل 11 آتش نشان زخمی شد در این انفجار است. اخبار هلیکوپتر نشان داد ده ها تن از کامیون های آتش نشانی در صحنه است. به عنوان آتش نشان با هدف شیلنگ در ساختمان که در آن انفجار رخ دیگران می تواند دیده می شود ایستاده در کنار gurneys بود که آماده برای مجروح آسوشیتد پرس گزارش داد.

آتش نشانان در ابتدا به نام به شرق بویل خیابان در اطراف 6:30 p. m. PDT برای یک گزارش از یک آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری. لس آنجلس آتش سخنگوی وزارت نیکلاس Prange گفت: آتش نشانان وارد ساختمان شدند و در آنجا بود هیچ چیز غیر عادی تا زمانی که انفجار رخ داده است.

"ما می دانیم که ما در معرض خطر هنگامی که ما به هر اضطراری, اما ما هرگز می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. بنابراین ما امیدوار است که این همه آتش نشانان می توانید بازیابی" Prange گفت KTLA.

این گروه که گفت: بیش از 230 آتش نشانان شد در پاسخ به آتش صادر کرد "mayday" تماس و مشخص می شود این حادثه به عنوان یک "عمده اضطراری است." حدود 7:15 بعد از ظهر آتش به نظر می رسد تا حد زیادی تحت کنترل است.

"افکار من با شجاع ما @LAFD آتش" شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت در توییتر اواخر روز شنبه. "از نزدیک پیگیری این وضعیت که ما در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر."

آن خواهد شد که چه نوع از کسب و کار در ساختمان و یا چه چیزی باعث انفجار.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن