نهایی عبور در سلما: صفوف سراسر ادموند Pettus پل را افتخار John Lewis

Jason Lalljee ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:19 AM EDT Jul 26, 2020این ادموند Pettus پل که عبور از رودخا

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

این ادموند Pettus پل که عبور از رودخانه آلاباما در سلما خرس وزن منی لحظات در جنبش حقوق مدنی. وزن منی لحظات با منی آمار و ارقام.

John Lewis که راه می رفت پل با حدود 600 دیگر رای گیری طرفداران حقوق در 7 مارس 1965 بود که در میان کسانی که کمک کرد که تظاهرات محوری در مبارزه برای آفریقایی-آمریکایی حق رای.

در آن روز پلیس infamously ضرب و شتم تظاهرکنندگان خونین – درآمد روز moniker "یکشنبه خونین." لوئیس دچار جمجمه شکسته.

اما که خونین مارس در نهایت کمک کرده و منجر به عبور از رای گیری حقوق قانون از سال 1965.

در صبح روز یکشنبه 55 سال بعد در صفوف تجلیل لوئیس را عبور از پل زیر مسیر که تاریخی خونین پنج شنبه ماه مارس است.

لوئیس که نماینده گرجستان 5th کنگره منطقه برای بیش از 30 سال درگذشت این ماه پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است. او 80 ساله است.

شش روز از مراسم جشن زندگی لوئیس آغاز شد و روز شنبه در زادگاه خود تروی, آلاباما جایی که او memorialized توسط اعضای خانواده انجیل خواننده Dottie مردم و مقامات محلی.

زیر کلیک کنید برای شنیدن بیشتر در مورد جان لوئیس و مادام العمر خود را مبارزه برای حقوق مدنی.

تروی مراسم آغاز یک weeklong سری از خدمات در سراسر پنج شهرستانها متفاوت است. بدن او منتقل شد به سلما زیر این سرویس و مشاهده در تروی. رویدادهای خواهد شد و سپس حرکت به مونتگمری. پس از لوئیس نهفته در ایالتی در ایالت آلاباما کنگره او را به دروغ در دولت در کنگره در واشنگتن و سپس در Georgia State Capitol.

بیشتر: چگونه به تماشای وقایع آخر هفته بزرگداشت جان لوییس در آلاباما

احترام یاد در تروی

صبح روز شنبه سرویس در محل در تروی, دانشگاه یک مدرسه است که نمی خواهد اعتراف لوئیس زیرا او سیاه بود.

Troy صدراعظم دکتر جک هاوکینز که باز داد اظهارات اشاره شده است که حمله القاعده به عنوان یکی لوئیس اغلب به ارمغان آورد تا در جلسات خود در طول سال.

"او همیشه به من یادآوری می کنند که گوسفندوار پوزخند که در سال 1957 او رد شد ورود به (Troy دانشگاه)" هاوکینز گفت: "و سپس او را به سرعت به من بگویید که 32 سال بعد از ما تا به حال حس خوبی به جایزه او دکترای افتخاری."

هاوکینز نیز اعلام کرد که یک دانشگاه برنامه رهبری خواهد بود تغییر نام داد به "Congressman John Lewis رهبری کنفرانس" در کنگره حافظه است.

Troy شهردار Jason ریوز به یاد می آورد یک لحظه زمانی که او متوجه ایالت آلاباما troopers اسکورت لوئیس' بدن به تروی و او منعکس شده و بر اهمیت توجه به لوئیس "یکشنبه خونین" تظاهرات.

"به من ایستاده بود پایین وجود دارد و به تماشای بدن خود را به ارمغان آورد و در بیش از بالای تابوت من تو را دیدم یک ایالت آلاباما سپاهی ... (Lewis) شد یک شکل در سراسر جهان شناخته شده ... برای مقابله با ایالت آلاباما troopers," ریوز گفت. "و در حال حاضر آنها منجر خواهد شد و بدن خود را در اطراف این دولت همانطور که ما جشن زندگی خود را."

با الهام از "خوب مشکل'

لوئیس' اعضای خانواده – برادران و خواهران به خصوص صحبت برای بسیاری از این مراسم اغلب با استناد لوئیس' معروف تماس به "خوب مشکل لازم است مشکل است."

"او اغلب به ما گفت که اگر شما چیزی را اشتباه انجام کاری" گفت: او خواهر رزا مای Tyner. "اقدامات خود را به ما نشان داد که فقط. در زمانی که رفتن به زندان بود به عنوان مشکل او به ما یادآوری کرد که خوب بود مشکل لازم است مشکل. ببینید چیزی بگو, چیزی, کاری انجام دهد."

بیشتر: Rep., John Lewis به دروغ در دولت هفته آینده در کنگره ایالات متحده

در طول عمر خود لوئیس دستگیر شد حداقل 45 بار.

برادر هنری "گرانت" لوئیس بازگو لحظه جان لوییس گرفت به کنگره ،

"در طول ادای سوگند در مراسم درست قبل از ادای سوگند در مراسم او نگاه کرد او می دانست که در آن نشسته بودم و به او نگاه کرد و او به من شست و من به او thumbs up, بازگشت," او گفت:. "پس از این رویداد بود که ما با هم بودند و من از او پرسیدم به من گفت: 'جان چیزی که شما فکر زمانی که شما به من thumbs up?' او گفت: "من فکر می کنم این یک راه طولانی از cotton fields of Alabama.'"

لوئیس' پدر و مادر کار کرده بود به عنوان sharecroppers در Pike County, Alabama. John Lewis سوم 10 کودک.

Jaxon لوئیس Brewster, Lewis' 7 سال بزرگ-برادرزاده صحبت به طور خلاصه خواستار عمویش او را "قهرمان".

"آن را به ما برای حفظ میراث او زنده" Jaxon گفت: نقشه کشی خنده و تشویق حضار از جمعیت به عنوان او پا را از این مرحله است.

مراسم پر شده بود با موسیقی مراسم تجلیل از, و همچنین.

بیشتر: نگه داشتن خود را میراث زنده': John Lewis' برادرزاده صحبت می کند و در تروی, مراسم یادبود,

خواننده انجیل Dottie مردم بسته خدمات با تفسیر آهنگ او "او در زمان خدا." لوئیس' برادری فی بتا سیگما افتخار لوئیس با یک عملکرد.

پیشرو نماز در طول خدمات Rev. داریل کالدول اشاره لوئیس' تعهد است.

"با تشکر از شما درست و صالح قاضی برای جان لوئیس و تعامل خوب مشکل" کالدول دعا. "خوب مشکل که مواجه نژاد پرستی نهادینه شده خوب مشکل که مجبور است این پسر از Troy خودآگاه کنگره (به چمپیون) علت disinherited فراموش کردند و محروم."

کمک: فرض Krift مونتگومری تبلیغtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب